MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Vítkovice - 8. srpna 2017   17:00

Hodonín
Hodonín
32' Mareš
1:0
(1:0)
Vítkovice
Vítkovice
Hodonín
Lupač – Fojtík (72.Šturma), Čurgali, Dekleva, Mareš (72.Sasín) – Vinkler, Hesek (C) (64.Polách), Michna, Paděra, Holešinský – Žák.
Petráš – Dovhanyuk, Šturma, Sasín, Polách
Mikyska Jan – Paták Jan, Dohnálek Jan
Stadion U Červených domků - J. Suka 41
650 diváků
Vítkovice
Nemrava – Cverna (C), Kotouč, Hruzík, Hýbl – Dramé, Pavelka (64.Prajza), Bzirský (64.Matěj), Ožvolda, Kučera (46.Fiala) – Szotkowski.
Květon – Prajza, Fiala, Matěj, Mišinský.

S konstatováním, že Hodonín postoupil do 3. kola MOL Cupu se s vámi loučím a zase někdy příště Napočtenou!!!
Kryštof Škodák
Je dobojováno. Hodonín nakonec udolal favorita po výhře 1:0, když se ve 32. minutě krásnou střelou prosadil mladík Tomáš Mareš. Hosté tak odjíždějí domů s prázdnou. Trochu se mi ale nechce věřit, že Vítkovice hrají FNL, protože takovýto výkon nebyl dobrý.
90+2'
90+2'
Hráč Vítkovic ale přestřelil bránu tak, že by mu nestačily ani 3 branky nad sebou.
90+2'
Rozhodčí si nyní vymyslel standartku pro Vítkovice(asi poslední).
90+1'
Dramé se ujal rozehrávky, ale nedopadlo to dobře, když přestřelil všechno a Lupač vykopává od brány.
90'
Hlavní rozhodčí Jan Mikyska nastavuje 2 minuty.
89'
Rozhodčí Mikyska nyní 2x za sebou nenechal Hodonínu výhodu, hmmmm.
88'
Žlutou kartu dostává Žák (FK Hodonín).
87'
Další ofsajd Vítkovic zastavuje další útok na Lupače.
85'
Prajza opět těsně nestihl míč, což se domácím náramně hodí, neboť hosté posledních 10 minut tlačí.
83'
Hodonínští šli 4 na 1, ale této velké šance nevyužili, když je zastavil ofsajd Sasína.
82'
Šturma v další šanci vysunul Sasína, jehož střelu chytil Nemrava.
81'
Dnešní utkání sleduje 650 diváků.
80'
Prajza ve 100 procentní šanci nepochopitelně přestřelil Lupačovu branku,
78'
Ten však nevyužili a opět hrají ve 2. poločase aktivnější domácí.
77'
Po dobré střele vítkovického obránce mají hosté roh.
74'
Žák mohl jít do dobré příležitosti, ovšem zbytečně nahrál na Polácha, který v obležení 3 hráčů vystřelil nad, odkop od brány Vítkovic.
73'
Domácí opět nebezpečně zaútočili. Michna se probojoval k brankové čáře, odkud nahrál na Žáka, který v těžké situaci zakončil vedle.
72'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Mareš, přichází Sasín.
72'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Šturma.
70'
Na trávě zůstal ležet Fojtík. Ted už se zvedá a za pomoci maséra opouští hřiště.
67'
Polách si naváděl míč a vystřelil přízemní střelu, kterou s přehledem zneškodnil Nemrava.
65'
Po střídací minutě se opět hraje a útočí Hodonín.
64'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Hesek, přichází Polách.
64'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Bzírský, přichází Matěj.
64'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Pavelka, přichází Prajza.
63'
Pavelka šel na Lupače a do ještě lepší šance nahrával Szotkowskimu, který ve skluzu netrefil ani míč.
61'
Pavelka se vydal na výlet do pokutového území Hodonína, kde byl zastaven a rozehrávají domácí.
59'
Po odvráceném centru vítkovičtí kombinují na půlce a stopeři si jen bezmyšlenkovitě přihrávají.
57'
Po průniku po lajně jednoho z vítkovických hráčů se obranným skluzem vyznamenal Čurgali.
55'
Vítkovická obrana zatím v obraně tropí samé chyby, jedna z nich se jim právě málem vymstila, Nemrava zachránil.
54'
Domácí Michna se hezky uvolnil a poslal centr na Vinklera, který míč těsně nestihl.
53'
Hodonínští lehce přišli o míč a hosté zakládají útok.
51'
Dramé vyslal do útoku Cvernu, který si míč potáhl až k brance a střílenou přihrávkou těsně minul Lupačovu branku.
49'
Už tady lidi kolem mě říkali penalta, nikoli, je to faul na hráče Hodonína.
46'
Z cca 20 metrů vystřelil Žák, jehož střelu vyrazil Nemrava na roh.
46'
Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Kučera, přichází Fiala.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Skončil nám 1. poločas utkání a zatím je radost na domácí straně. Nutno ale podotknout, že Vítkovice byly mírně lepší, ale na to se tabulky neptají. Jedinou a krásnou branku zápasu vstřelil Tomáš Mareš. Uvidíme, co nám ukáže 2. poločas utkání, ve kterém zatím vedou domácí poměrem 1:0. Sledujte tento zápas i dál.
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí Jan Mikyska nastavuje 1 minutu.
44'
Mareš se elegantně obtočil kolem Pavelky a nacentroval před, kde nikdo neskákal, takže obrana bezpečně odvrátila.
43'
Hostující záložník Dramé (MFK Vítkovice) srazil k zemi unikajícího Deklevu a za to si vysloužil žlutou kartu.
42'
Bzirský zkusil z dálky vystřelit a Lupač ji vyrazil na roh
41'
Ožvolda zkoušel kolmici na Szotkowskiho, kterou zablokovala pozorná domácí obrana.
39'
Pavelka zkusil vystřelit z nějakých 20-ti metrů, Čurgali ji zblokoval. Na hodonínských hráčích jde vidět velká obětavost.
38'
Hesek zbytečně fauloval na hostující polovině.
36'
Ožvolda dostal míč na jedenáctce, kde se otočil, ale Dekleva mu stihl skočit do střely.
35'
Vítkovický stoper však hlavičkoval vysoko nad
34'
Vítkovice inkasovaná branka trochu probudila a zrychlili hru. Vzápětí vybojovali roh.
32'
Hodonín právě vstřelil branku!
Fojtíkův sražený centr se dostal až k TOMÁŠI MAREŠOVI, který krásnou ranou na vzdálenější tyč otevírá skóre dnešního pohárového utkání. 1:0
30'
Hned poté se hodonínští řítili do útoku, ovšem Dramé na půlce srazil domácího útočníka, překvapivě bez žluté karty.
29'
Szotkowski dostal míč na hranici vápna, kde mu jako poslední hráč Hodonína před brankou lehl do kličky jeden domácích obránců.
26'
Dramé na sebe natáhl 2 protihráče a když už vypadalo, že bude pokračovat s míčem, fauloval ho Hesek.
25'
Konec přestávku, jde se opět hrát.
24'
Hlavní rozhodčí Jan Mikyska dal povel k přestávce na občerstvení.
23'
Opět se hra uklidnila a oba týmy se snaží kombinovat.
20'
Holešinský poslal hezkou kolmičku Vinklerovi, který míč poslal před bránu, kde ovšem nikdo nebyl. Prakticky stejná souhra se nyní stala na druhé straně.
18'
Michna nebezpečně vystřelil nad bránu Nemravy, který se této střely jistě hodně vylekal.
17'
Špatná rozehrávka Vítkovic znamená vhazování Hodonína na soupeřově polovině.
15'
Čurgali poslal krásný pas na nabíhajícího Fojtíka, který si míč zpracoval a poslal kolmici na Žáka, kterému chyběl krok ke gólu.
14'
Ted se hra uklidnila a oba týmy si vyměňují míč.
10'
Nyní se připoměl i Hodonín, když Žák postupoval až do pokutového území kde byl čistě zastaven.
9'
Bzirský však svůj pokus poslal nad Lupačovu bránu, odkop.
9'
Kučera se probil až na hranici pokutového území Hodonína, kde ho srazil na zem domácí obránce, nebezpečná standartka.
7'
Domácí delší dobu kombinovali a poté přišel pas na Holešinského, který ho naneštěstí pro hodonínské nestihnul.
6'
U hodonínské branky nyní byly 2 rohy, které domácí dokázali zlikvidovat.
3'
Sztkowski se probojoval na kraj vápna odkud odcentroval, ovšem přesně na Holešinského, který míč odvrátil do bezpečí.
2'
Hýbl dostal míč do rohu hřiště odkud odcentroval, avšak se v ofsajdu ocitl jeden z jeho spoluhráčů, odkop od brány Hodonína.
1'
Rozehráli hosté a kombinují.
1'
Domácí budou hrát v červených dresech, hosté v modrých. Za malou chvíli začneme.
Oba týmy se již rozcvičují a tak si myslím, že nic nebude bránit tomu, aby utkání začalo na čas

FK Hodonín:
Lupač – Fojtík, Čurgali, Dekleva, Mareš, – Vinkler, Hesek (C), Michna, Paděra, Holešinský – Žák.
Náhradníci: Petráš – Dovhanyuk, Šturma, Sasín, Polách

MFK Vítkovice:
Nemrava – Cverna (C), Kotouč, Hruzík, Hýbl – Dramé, Pavelka, Bzirský, Ožvolda, Kučera – Szotkowski.
Náhradníci: Květon – Prajza, Fiala, Matěj, Mišinský.

Rozhodčí:
Mikyska Jan – Paták Jan, Dohnálek Jan.
Jak si oba týmy vedly v 1. kole?:
23.7.17 – TJ Sokol Tasovice(Divize D) : FK Hodonín(MSFL) – 1:4 (0:1)

22.7.17 – FK Nový Jičín(Divize E) : MFK Vítkovice(FNL) – 2:3 (2:2)

I když měly Vítkovice s protivníkem z Divize výrazně víc práce, sázkové kanceláře favorizují hostující mužstvo.
Dnes jde o utkání třetiligového a druholigového týmu, takže favoritem duelu jsou pochopitelně Vítkovice, nicméně začátek ligy lépe vyšel Hodonínu, který by tím pádem mohl mít psychickou výhodu.
Příjemné úterní odpoledne z Hodonína. Dnes je na programu utkání 2. kola MOL Cupu, ve kterém domácí tým FK Hodonín vyzve hostující MFK Vítkovice.

Utkání začíná v 17:00 a zápasem vás provede Kryštof Škodák.