MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Příbram - 20. září 2017   17:00

Ml. Boleslav
30' Magera  • 67' Vukadinovič  • 69' Magera
3:0
(1:0)
Příbram
Příbram
Agajev – Takács (21. Pauschek), Chaluš, Stronati, Fleišman – Levin, Hubínek – Vukadinovič (80. Komličenko), Rada, Mareš – Magera (C) (76. Babalj)
Jedlička – Klíma, Komličenko, Přikryl, Pauschek, Mebrahtu, Babalj
Milan Matějček – Jiří Kříž, Jaroslav Kubr
Adidas Aréna, Mladá Boleslav
Příbram
Boháč – Kvída (C) (54. Šíma), Zápotočný, Tregler, Holý (70. Vávra) – Danoski, Květ – Matoušek (54. Ayong), Černý, Fantiš – Jandera
Kočí – Vávra, Ayong, Šíma, Kodr

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek středečního dne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Hlavní sudí opět nenastavil ani minutu a zápas končí. Šťastnější dnes jsou jednoznačně domácí, kteří svého soka doslova převálcovali. Boleslav byla lepší i ve druhém poločase a vypracovala si spoustu šancí. Svůj tlak celek z města automobilů zužitkoval v 67. minutě, kdy se dokázal prosadit Vukadinovič. O dvě minut později fauloval ve vápně brankář Boháč a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Magera, jenž tak pečetil dnešní vítězství domácích.
90'
90'
Černý si tělem odstavil Stronatiho a okamžitě pálil. Jeho rána měla gólové parametry, Agajev však předvedl parádní zákrok a drží čisté konto.
89'
Chaluš se vydal na ofenzivní výlet, obešel dva protihráče, avšak ten třetí už byl nad jeho síly.
88'
To snad ani nešlo nedat! Fleišman nasadil u postranní čáry jesličky Květovi a poté nacentroval do šestnáctky. Míč se dostal až ke Komličenkovi, jenž z malého vápna přestřelil branku hostů.
87'
Tento zápas už se spíše dohrává, ani jeden z týmů se nikam nežene a vypadá to, že Boleslav si v klidu dokráčí pro postup.
86'
Levin z levé strany centroval na ve vápně číhajícího Komličenka, avšak, podle názoru sudího, stál domácí útočník v době přihrávky v ofsajdu.
85'
Květ se snažil vysunout do rychlého útoku Danoskiho, avšak ten se nacházel v ofsajdu, a Boleslav tak bude opět v klidu rozehrávat.
84'
Danoski si chtěl obhodit Hubínka, jenže balon si příliš předkopl a Agajev bude odkopávat od své branky.
82'
Babalj prostrčil míč na nabíhajícího si Komličenka. Střídající hráč se mohl zapsat mezi střelce, to by ale jeho lob musel mířit mezi tři tyče.
81'
Pauschek to nyní udělal parádně, když se nádhernou kličkou zbavil bránícího hráče. Poté nabízel balon do vápna, ovšem po několika odrazech z toho bude jen odkop od branky. Z pohledu domácího beka to byl krásný fotbalový moment.
80'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Komličenko.
79'
Danoski našel svým pasem za obranu Ayonga, který si ale neporadil se zpracováním a Chaluš mu balon ukopl.
78'
Po následném rohu se dostal k hlavičce Chaluš a Boháč opět vyrazil míč opět na roh. Po něm se domácí radovali z gólu, který však nemohl být uznán kvůli ofsajdu.
77'
Rada se z ničeho nic zjevil sám před Boháčem, jenže brankář hostů vytáhl proti boleslavskému záložníkovi famózní zákrok.
76'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Magera, přichází Babalj.
75'
Vukadinovič naservíroval balon do běhu Pauschekovi, jenž našel svým centrem hlavu Magery. Domácí kapitán měl před sebou prázdnou branku, ovšem v záklonu nedokázal trefit branku.
74'
Danoski předběhl dva protihráče, ovšem poté si příliš předkopl míč a Chaluš měl snadnou práci s odkopem.
73'
Květ se snažil přenést hru na Treglera, ten se však nacházel úplně jinde, než kam záložník hostů svůj pas směřoval.
72'
Danoski chtěl prostrčit balon na Ayonga, jeho přihrávka ale nemohla projít, protože těsně před hostujícím hráčem stál Pauschek.
70'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Holý, přichází Vávra.
69'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
K pokutového kopu se postavil tradiční exekutor LUKÁŠ MAGERA, který poslal Boháče na druhou stranu a zvýšil na 3:0.
69'
Žlutou kartu dostává Boháč (1.FK Příbram).
68'
Byla nařízena penalta pro domácí tým.
67'
Magera se snažil najít nabíhajícího si Radu, před kterým míč odhlavičkoval Květ. Ten to udělal tak nešťastně, že nabídl tutovku MILJANU VUKADINOVIČOVI a ten už se nemýlil.
66'
Nyní jsme svědky dosti nepřesného fotbalu, ani jeden tým nedokáže delší dobu podržet balon a hodně přihrávek končí na kopačkách soupeřů.
65'
Magera si neporozuměl s Marešem, z čehož mohla těžit Příbram, avšak Treglerova přihrávka na Janderu nebyla příliš přesná a protiútok hostů rychle skončil.
64'
Boleslav je i ve druhém poločase zatím aktivnější a vypracovává si dost zajímavých situací, naopak Příbram se směrem dopředu trápí.
63'
Ten rozehráli rychle a Mareš se dostal až k rohovému praporku. Jeho centr sice prošel přes obránce, Boháč s ním ale neměl žádné problémy.
62'
Mareš si od lajny navedl míč na střed, kde ho fauloval Jandera. Další volný přímý kop pro domácí.
61'
Po faulu na Mareše měla Boleslav standardní situaci. Tu však nerozehrála vůbec dobře, Rada trefil pouze zeď.
60'
Vukadinovič se v souboji jeden na jednoho neprosadil proti Treglerovi, jenž tak vybojoval míč pro Příbram.
59'
Boleslavští rychle rozehráli roh na Jakuba Radu, který svoji ránu kroutil na zadní tyč. Míč nakonec těsně minul branku hostů, Boháč se jen ohlédl.
58'
Mareš přenesl hru na levou stranu, kde byl úplně volný Levin. Ten si připravil míč na pravačku a jeho následná střela pořádně zaměstnala Boháče, jenž vyrazil pouze na roh.
57'
Levin vybojoval míč a hned se vydal kupředu. Poté se snažil najít Radu, jeho přihrávka však byla hodně čitelná a Zápotočný jí vystihl.
56'
Zápotočný se pokoušel nalézt čerstvého Ayonga, jenže jeho pas byl hodně nepřesný a pro balon si došel Agajev.
55'
Mareš se pokoušel nalézt za obranu nabíhajícího Fleišmana, což ovšem přečetl Holý, jenž balon odkopl.
54'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Ayong.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Kvída, přichází Šíma.
53'
Následná rozehrávka rohu se domácím povedla, k hlavičce se dostal Magera, jehož zakončení jen o chloupek minulo pravou tyč.
52'
Fleišman našel za obranou stojícího Vukadinoviče, který se dostal do samostatného úniku. Tváří v tvář Boháčovi ale neuspěl, brankář hostů jeho střelu vyrazil.
51'
Příbram se dostala do zajímavé situaci tři na tři, kterou vyřešil Jandera střelou. Ta byla však zblokována Stronatim, to volalo po lepším řešení.
50'
Vukadinovič zakroutil do šestnáctky zajímavý centr, na který si nabíhal Mareš. Toho však k zakončení nepustil Květ.
49'
Ten se domácím příliš nepovedl a Příbram se opět poměrně v klidu ubránila.
48'
Pauschek si prohodil balon mezi dvěma protihráči a poté se pokoušel odcentrovat, jeho nabídka ale byla zblokována na roh.
47'
Pauschek si chtěl narazit s Vukadinovičem, ten však ideální moment pro přihrávku prováhal a o míč přišel.
46'
Do druhého poločasu nastupují oba celky beze změn. Uvidíme, zda bude Boleslav i dál aktivnější.
46'
Hlavní sudí Matějček nenastavil ani minutu a první poločas končí. Do kabin budou odcházet spokojenější domácí hráči, neboť v dnešním zápase jsou zatím lepším celkem. Svoji převahu zužitkovali ve třicáté minutě, kdy se po centru Mareše prosadil Magera. Boleslav si poté vypracovala i další brankové příležitosti, ovšem žádná se už neuchytila, a po první pětačtyřicetiminutovce tak vedou nad Příbramí 1:0.
45'
45'
Kvídův centr proskákal až na kopačku Holého, jehož střelu na poslední chvíli zblokoval jeden z obránců v bílém.
44'
Z toho ale opět nic světoborného nevzniklo a Příbram se v klidu ubránila.
43'
Po faulu na Mareše rozehrála Boleslav rychle svůj volný přímý kop. Vukadinovič zatáhl míč do vápna a jeho centr poté zblokoval Zápotočný, roh pro domácí.
42'
Z následného rohu ale Příbram nezahrozila, centr Květa odhlavičkoval na přední tyči stojící Hubínek.
41'
Květ se z dobrých dvaceti metrů odhodlal ke střele, kterou zblokoval Chaluš tak nešťastně, že málem zaplavala pod břevno branky domácích. Agajev musel předvést výborný zákrok.
40'
Boleslavští měli k dispozici další roh, ani tentokrát se ale nikdo v bílém nedostal do zakončení.
39'
Levin dal Pauschekovi balon do běhu, boleslavský bek poté nahrál pod sebe na Radu, jehož střela jen těsně minula hostující pokladnici.
38'
Po tvrdém souboji se k zemi poroučel Fantiš, který poté stáhl k zemi Stronatiho. Faul se píská příbramskému hráči a rozehrávat budou domácí.
37'
Pauschek nyní výborně vystoupil proti Janderovi a poté rozjel útočnou akci, která ale končí ofsajdovým postavením Mareše.
36'
Magera přetáhl svůj centr na zadní tyč, kde byl naprosto osamocený Levin. Ten v těžké pozici dokázal zakončit, avšak překonat Boháče už ne.
35'
Vukadinovič se píchl balon do běhu a nebýt skluzu Holého, který přišel opravdu za pět minut dvanáct, postupoval by sám na Boháče.
34'
Boleslav se dostala k dalšímu rohovému. Tentokrát už balon mířil do nebezpečnějších míst, Boháč ale včas vyběhl a míč vyboxoval.
33'
Mareš směřoval svůj centr na přední tyč, kde byl však pouze nachystaný Kvída, který odhlavičkoval kulatý nesmysl do bezpečí.
32'
Vukadinovič postupoval zprava na Boháče, celou jeho akci ale přerušil Holý, jenž poslal balon na roh.
30'
Rada rozjel akci svým dlouhým pasem, kterým našel kopačku Mareše. Ten zleva poslal centr na ve skluzu hrajícího LUKÁŠE MAGERU a domácí kapitán uklidil míč k tyči.
29'
Mareš nabil na vápně stojícímu Levinovi, který střílel z první. Jeho tvrdý projektil ale zamířil vedle Boháčovy svatyně.
28'
Boleslav je v těchto chvílích jasně aktivnější. Uvidíme, zda se jí podaří dostat do vedení.
27'
Hubínek vyslal Mareše do úniku společně s Vukadinovičem, druhý jmenovaný dostal přihrávku před téměř prázdnou bránu, ovšem první gól vsítit nedokázal.
26'
Na Stronatiho opět dotíral Jandera, boleslavský stoper vše vyřešil hlavičkou na Agajeva.
25'
Rada poslal balon za obranu na nabíhajícího si Vukadinoviče. Ten zasekl na hranici vápna a zakroutil míč na vzdálenější tyč, ovšem jeho parádní rána trefila pouze brankovou konstrukci.
24'
Rada se po souboji se Zápotočným poroučel k zemi a dožadoval se volného přímého kopu, hlavní sudí však zůstal v klidu.
23'
Matoušek se prodral po levé straně až do šestnáctky domácích, jeho následný centr však zblokoval Stronati.
22'
Rada roztáhl hru do strany na Mageru, který se pokusil vysunout Vukadinoviče. Ten se ale nacházel v ofsajdovém postavení, což lajnovému rozhodčímu neuniklo.
21'
Hubínek ztratil před vápnem balon. Toho využil Květ, který nejprve boleslavského hráče odzbrojil a poté i zakončil, jenže jeho střela mířila nad branku Agajeva.
20'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Takács, přichází Pauschek.
20'
Takács je ošetřován a Boleslav nyní hraje pouze v deseti lidech.
19'
Zápotočný si teď hodně neporozuměl s Holým a pas zkušeného beka Příbrami konči za postranní čarou.
18'
Takács se po souboji s Holým ocitl na zemi a podle jeho gest to vypadá, že už nebude v jeho silách pokračovat.
17'
Mareš se po chvilce dostal k dalšímu centru a tentokrát už to bylo lepší. Nejvýše si na jeho nabídku naskočil Magera, jenž sklepl na Levina, jehož rána pořádně zaměstnala Boháče.
16'
Mareš se utrhl na levé straně hostující obraně, jeho přízemní centr ale s klidem zachytil Zápotočný.
15'
Hosté nyní výborně napadali rozehrávku a nakonec to neslo ovoce, jelikož Marešova přihrávka na Mageru skončila v zámezí.
14'
Po dlouhé době se na útočnou polovinu dostala i Příbram, jejich akce ale končí pouze nedovoleným zákrokem Holého.
13'
Tlak po rohovém kopu pokračoval, Levin se těsně před vápnem odhodlal ke střela, která však mířila pouze doprostřed branky hostů.
12'
První roh zápasu, Vukadinovič poslal do pokutového území centr na přední tyč. Tam však byl pouze Holý a z rohu nic nevzniklo.
11'
Domácí teď malinko uklidnili hru a obránci si několikrát vyměnili míč mezi sebou.
10'
Vukadinovič vyslal do sprintu Levina, který mu na hranici vápna balon vrátil. První jmenovaný se dostal i ke střele, kterou ale Boháč v klidu chytil.
9'
Agajev se nedomluvil s Chalušem a Příbram mohla zahrozit, konkrétně to byl Jandera. Ten byl zcela sám před malým vápnem, avšak celou situaci prováhal a špatně nahrál.
8'
Zápotočný rozehrál do strany na Černého, kterého ale včas dostoupil Fleišman. Ten zahrál balon tak šikovně, že jej otřel o příbramského hráče a Boleslav bude vhazovat.
7'
Flešman se snažil rozjet akci po levé straně, před Marešem ale míč ukopl Kvída.
6'
Rada obdržel míč těsně před šestnáctkou a následně hledal své spoluhráče, ovšem jeho pas našel pouze Zápotočného.
5'
Stronati měl nyní hodně práce s dotírajícím Danoskim, celou situaci nakonec vyřešil zpětnou nahrávkou na Agajeva.
4'
První velká šance domácích! Takács nejprve poslal přihrávku na Levina, který sklepl na Vukadinoviče. Ten se zbavil svého strážce a poté se zjevil sám před Boháčem, avšak branku těsně minul.
3'
Hubínek ve středu hřiště vybojoval míč, poté však nepřesně přihrál Magerovi a Příbram se ihned k balonu vrátila.
2'
První dlouhý nákop vyslal na útočnou polovinu Zápotočný, před Janderou ale na poslední chvíli zasáhl Stronati.
1'
Hlavní sudí poprvé foukl do píšťalky, zápas může začít! Úvodního výkopu se ujali hosté, kteří dnes nastupují v černých dresech, zatímco jejich soupeř bude hrát v bílém.
1'

FK Mladá Boleslav: Agajev – Takács, Chaluš, Stronati, Fleišman – Levin, Hubínek – Vukadinovič, Rada, Mareš – Magera (C)
Náhradníci: Jedlička – Klíma, Komličenko, Přikryl, Pauschek, Mebrahtu, Babalj

1.FK Příbram: Boháč – Kvída (C), Zápotočný, Tregler, Holý – Danoski, Květ – Matoušek, Černý, Fantiš – Jandera
Náhradníci: Kočí – Vávra, Ayong, Šíma, Kodr

Rozhodčí: Milan Matějček – Jiří Kříž, Jaroslav Kubr.
1.FK Příbram

Příbram se v minulém ročníku MOL Cupu neuvedla tak, jako tomu bylo zvykem v předchozích letech. Vždyť od sezony 2013/2014 došla vždy do osmifinále. Naposledy se tým ze Středních Čech nedokázal prokousat ani přes druhé kolo, kam byl, jakožto zástupce nejvyšší soutěže, předsazen, a tak pro něj soutěž skončila dřív, než pořádně začala. Jasná prohra s Litoměřickem jen předznamenala pozdější pád do Fortuna národní ligy.

Start do nového ročníku neměla Příbram ideální a po třech kolech měla na svém kontě jen jeden bod. Poté se ale její výkony zlepšily a nyní se s jedenácti body usadila na jedenácté pozici. Naposledy však Csaplárova družina ztratila s pražskou Olympií a proti Mladé Boleslavi bude mít co napravovat. Do třetího kola se však Středočeši museli probojovat, jelikož kvůli sestupu už museli hrát první kolo. Tam si poradili s Čáslaví a poté se po výhře nad Štěchovicemi mohli začít připravovat na další fázi MOL Cupu. To, zda zaskočí favorizovaného soupeře, je zatím ve hvězdách.
FK Mladá Boleslav

Co se poháru týče, loni si Středočeši vedli solidně. Ve třetím kole, kam byla Boleslav předsazena, si poradili se třetiligovými Zápy. V osmifinále už před nimi stál složitější soupeř, a sice se jednalo o tehdy v nejvyšší soutěži působící Hradec Králové. I s tím si ale celek z města automobilů dokázal poradit a po výhře 4:2 se mohl těšit na čtvrtfinále, kde na něj čekali pražští Bohemians. To už byl poněkud tvrdší oříšek a o pozdějším semifinalistovi museli rozhodnout penalty, v nichž byla úspěšnější Mladá Boleslav. Na titul ovšem nedosáhla, jelikož těsně před branami finále jí překvapivě vyřadila Opava.

Letos se středočeský celek potýkal na začátku sezony s velkou krizí. Po úvodních pěti kolech měl na svém kontě jen jeden bod a na své soupeře vzhlížel z posledního místa. Poté se však zvedl a jasně si poradil s trápícím se Brnem. O víkendu Boleslav potvrdila zlepšení a Slovácko porazila tím nejtěsnějším výsledkem, tedy 1:0. Uvidíme, zda svěřenci trenéra Dušana Uhrina mladšího potvrdí pomalu rostoucí formu i v poháru.
Hezký středeční podvečer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Tento týden se v rámci třetího kola MOL Cupu odehraje několik zápasů a my se v tomto online přenosu zaměříme na souboj mezi FK Mladá Boleslav a 1. FK Příbram. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.