MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Hr. Králové - 8. srpna 2017   17:00

Velvary
Velvary
0:1
(0:0)
Hr. Králové
Hr. Králové
84' Miker
Velvary
Jindřich, Hradil, Křtěn, Stýblo, Mucha
O. Lerch – Z. Koval, J. Kubr
TJ Slovan Velvary
738 diváků
Hr. Králové
Vízek – Bederka, Pázler, Shejbal,Zorvan, Miker.

Hradec Králové nakonec dokázal přetlačit svého soka a nejtěsnějším rozdílem postupuje do dalšího kola MOL CUPU.
90+2'
85'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Obrtlík, přichází Křtěn.
84'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hosté se nakonec z tlaku prosazují a dávají vytouženou branku. Střelcem branky je JIŘÍ MIKER.
76'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Holub, přichází Mucha.
74'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Miker.
73'
Hosté několikrát vystřelili na branku domácích, ale vždy nepřesně. Dokonce se jeden z hráčů hostů nedokázal prosadit před prázdnou brankou.
70'
Běží nám 70. minuta utkání a stále čekáme na úvodní branku. Nejblíže k ní mají hosté, kteří prakticky ve druhém poločase tlačí na svého soupeře, ale nedaří se jim vsítit branku.
65'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jukl, přichází Pázler.
46'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Zorvan.
46'
Velvary drží s favoritem utkání v prvním poločase krok. Zatím sledujeme zápas, který nám příliš mnoho šancí nenabídl a uvidíme co nám přinese druhý poločas.
45'
43'
Hradečtí se opět dostali do slibné šance, ale ani tahle není využitá a skóre se nám nemění.
39'
Až nyní se dostali hosté do šance, ale hostující hráč před brankou selhal a posílá míč mimo tři tyče. První vážnější šance ze strany hostů.
30'
Zápas nám zatím nenabízí žádné vyložené šance a stále se hraje bez branek.
18'
Žlutou kartu dostává Holub (TJ Slovan Velvary).
9'
Velká nepříjemnost pro domácí tým, který musí ihned na začátku zápasu střídat. Ludvík se na hřišti příliš nezdržel a kvůli zranění musí střídat, nahrazuje jej Stýblo.
9'
Velvary se ocitly ve velké šanci, kdy jeden z hráčů domácích šel sám na brankáře, avšak jeho pokus šel mimo tři tyče brány Lindra.
1'

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Obrtlík (C), Ludvík, Tenkl, Červený, Budějský, Šalda, Chrobák, Pavlíček, Holub, Vašut.
Náhradníci: Jindřich, Hradil, Křtěn, Stýblo, Mucha

FC Hradec Králové: Lindr – Pajer, Trávníček, Krátký, Súkenník, Žondra, Schwarz, Mudra, Čech, Jukl, Martinec.
Náhradníci: Vízek – Bederka, Pázler, Shejbal,Zorvan, Miker.

Rozhodčí: O. Lerch – Z. Koval, J. Kubr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.