Veselý – Mezlík, Svozil, Cihlář "C", Helísek, Mešaninov – Lacko, Javůrek (76. Štrombach) – Růsek (62. Hladík), Šamánek (84. Njire), Teplý.
Sparta
Dúbravka – Karavajev, Mareček, Štětina, Ćivić – Mavuba (68. Biabiany), Sáček, Vătăjelu (82. Zahustel) – Plavšić (62. Mandjeck), Kadlec V., Šural "C".
Bičík – Zahustel, Kadlec M., Mandjeck, Frýdek, Albiach, Biabiany.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Znojmo bylo ve druhém poločase aktivnější, soupeře prakticky nepustilo do žádné šance, přesto odchází poraženo a s MOL Cupem se v tomto ročníku loučí. Odchází však se vztyčenou hlavou, neboť velkého favorita hodně potrápilo, chybělo trochu více štěstí, aby se mu podařilo vyrovnat.
90+4'
90+3'
Mešaninov mohl jít sám na brankáře, ofsajd to nebyl, ale znojemský hráč si špatně zpracoval míč.
90+3'
Dúbravka s rozehrávkou nepospíchal, míč poslal až ke svému protějškovi.
90+2'
Helískovi byl odpískán faul, což se domácímu fotbalistovi vůbec nelíbí a dává to jasně najevo.
90+1'
Štrombach trefil zeď, následuje roh a dopředu jde i brankář Veselý.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Teplý si vynutil faul a Znojmo rozehraje přímý kop, možná je to jedna z jeho posledních možností.
89'
Hladík se chytil do ofsajdové pasti.
88'
Žlutou kartu dostává Mareček (AC Sparta Praha).
88'
Domácí se dožadovali pokutového kopu, hlavní arbitr stál blízko a jasně ukázal, že pískat nebude.
87'
Hladík v dobré šanci ještě přihrával na střed pokutového území, Sáček v poslední chvíli míč zakopl do bezpečí.
87'
Velké nepřesnosti na obou stranách, Znojmo nyní kombinuje na své polovině.
85'
Hladík se málem dostal do samostatného úniku, Dúbravka ale dobře přečetl hru a vyběhl daleko z brány, aby hlavou poslal míč do bezpečí.
84'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šamánek, přichází Njire.
83'
Znojmo mělo dobrou šanci v brejku pět na tři, ale celá akce končí nezdarem, Dúbravka nemusel vůbec zasahovat.
82'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vătăjelu, přichází Zahustel.
81'
Šural střílel z dálky, Veselý byl připraven a ránu k pravé tyči vyrazil na roh.
79'
Biabiany si nabíhal do samostatného úniku, V. Kadlec mu však nedokázal přihrát.
76'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Javůrek, přichází Štrombach.
75'
Veselý bez problémů lapil míč do rukou a rychle rozehrál.
74'
Po delší době nějaké vzrušení u brány Znojma, Karavajevova přihrávka však byla včas zastavena.
72'
Javůrek to nakonec zkusil sám, prostřelil zeď, ale mířil nad bránu.
71'
Mandjeck musel zatáhnout za záchranou brzdu, neboť se Javůrek dostával do další velké příležitosti.
70'
Javůrek se hnal sám na brankáře, v poslední chvíli mu míč vypíchl navrátivší protihráč.
68'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mavuba, přichází Biabiany.
67'
Špatná přihrávka znojemského hráče končí u Dúbravky.
65'
Na hřišti se nyní nic neděje, týmy bojují od míč daleko od obou branek.
62'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Plavšić, přichází Mandjeck.
62'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Růsek, přichází Hladík.
61'
Mezlík to velice dobře udělal, přihrál Teplému do běhu, ale ten poté špatně odcentroval.
60'
Plavšić si nabíhal za znojemskou obranu, míč k němu nedoputoval.
58'
V. Kadlec v poslední chvíli zabránil šanci, když prodloužil centrovaný míč do bezpečí. Zakončit už byl připraven Šamánek.
56'
Veselý byl připraven a letící míč bez větších potíží schoval do náruče.
54'
Javůrek si patičkou míč postrčil k brankové čáře, odcentrovat poté už nedokázal.
52'
Plavšić si dobře zpracoval míč, poté si jej ale ukopl od kopačky a dál pokračovat nemohl.
50'
Teplý v největší znojemské šanci trefil z pravé strany pokutového území pouze připraveného Dúbravku. Teď měli hosté štěstí.
50'
Domácí nakopli míč až do náruče sparťanského brankáře.
46'
Sparta nad svým soupeřem nijak nevyčnívá, povinnost ale plní a do kabin odchází s jednobrankovým náskokem. Znojmo hostujícího brankáře zatím příliš neprověřilo, změní se to ve druhém poločase?
45+2'
45+2'
Znojmo se na chvíli usadilo před pokutovým územím Sparty, vše nakonec končí Dúbravkovým odkopem.
45+1'
Avšak ještě se budou nastavovat dvě minuty. Mezitím musel zasáhnout Veselý, který vyběhl z brány a do rukou lapil balón po Karavajevově centru.
45'
Hosté si přihrávají na své polovině, první poločas se chýlí k závěru.
44'
Šural zahrál rukou, míč tak získává Znojmo.
42'
Sáček příliš dlouho kličkoval, na kluzkém povrchu uklouzl a o míč přišel.
40'
Ćivić naběhl do pokutového území, jeho přihrávka byla zblokována na rohový kop.
37'
Vătăjelu to udělal velice dobře, díky němu bude Dúbravka rozehrávat odkopem od brány.
35'
Rychlý přechod do útoku Znojmu nevyšel, Teplému utekl míč za postranní lajnu.
33'
Karavajev střílel z otočky hodně vysoko nad znojemskou svatyni.
30'
Střelec zatím jediné branky Vătăjelu zůstává po Růskově faulu ležet na trávníku.
29'
Žlutou kartu dostává Růsek (1. SC Znojmo FK).
28'
Žlutou kartu dostává Sáček (AC Sparta Praha).
26'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta jde do vedení. Prodloužený míč si v pokutovém území dobře zpracoval BOGDAN VĂTĂJELU a nadělil vyběhnutému Veselému jesličky.
25'
Držení míče: 42 % – 58 %.
24'
Znojmo dobře brání, míč končí na polovině soupeře.
23'
Rohový kop pro Spartu.
23'
Mezlík výborným obranným skluzem zabránil šanci V. Kadlece.
21'
Mareček to zkusil velice dobře, mířil pod břevno, ale vynikající zákrok předvedl Veselý, jenž konečky prstů míč vytěsnil nad břevno.
21'
Další přímý kop pro Spartu, tentokrát z lepší pozice.
19'
Sparta vyrazila do rychlého brejku, šanci si ale nevytvořila.
18'
Mešaninov se po rohovém kopu dostal ke střele, také trefil pouze protihráče.
17'
Růsek po povedené přihrávce střílel už v pokutovém území, jeho pokus zblokoval Štětina.
15'
Ćivić obdržel pěknou přihrávku do běhu, ale jeho následný centr byl příliš přetažený.
13'
Šural obdržel přihrávku do pokutového území, ale trefil pouze protihráče.
12'
Sparta rozehraje přímý volný kop z ostrého úhlu v těsné blízkosti pokutového území Znojma.
11'
Žlutou kartu dostává Cihlář (1. SC Znojmo FK).
9'
Plavšić mohl jít sám na brankáře, chytil se ale do ofsajdové pasti.
6'
Na druhé straně přihrával před bránu Teplý, Dúbravka vyběhl a míč vyrazil, při tom se lehce zranil, ale v zápase může pokračovat.
5'
Sáčkovu přihrávku zblokoval jeden ze znojemských hráčů.
5'
Nakopnutý míč končí u Dúbravky.
3'
Sparta si dlouho přihrávala mezi sebou, nakonec však celou akci zkazila a o míč přišla.
1'

1. SC Znojmo FK: Veselý – Mezlík, Svozil, Cihlář "C", Helísek, Mešaninov – Lacko, Javůrek – Růsek, Šamánek, Teplý.
Náhradníci: Koukal – Pospíšil, Štrombach, Hladík, Malár, Machuča, Njire.

AC Sparta Praha: Dúbravka – Karavajev, Mareček, Štětina, Ćivić – Mavuba, Sáček, Vătăjelu – Plavšić, Kadlec V., Šural "C".
Náhradníci: Bičík – Zahustel, Kadlec M., Mandjeck, Frýdek, Albiach, Biabiany.

Znojmo

Domácí tým už v Poháru absolvoval dva zápasy, nejprve porazil Polnou 3:0, následně až na penalty postoupil přes Petřkovice. Nyní je čeká o poznání atraktivnější soupeř. Ve FNL se Znojmo drží na páté příčce, avšak pouze bod za vedoucí Opavou.

Sparta Praha

Hosté byli nasazeni až do 4. kola, zatím tak nemuseli hrát jediný duel. V lize se jim příliš nedaří, patří jim shodou okolností také pátá pozice, avšak na čelo tabulky ztrácí už deset bodů, navíc v sedmi duelech skórovali pouze sedmkrát.
Dobrý den, deset zápasů má na programu MOL Cup, velice sledovaný bude duel Znojma s týmem Sparty Praha, které se v této sezóně zatím příliš nedaří. Přesto jde do utkání jako velký favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.