MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most-Souš : Pardubice - 30. srpna 2023   17:30

Most-Souš
Most-Souš
0:3
(0:1)
Pardubice
Pardubice
33' Helešic   • 82' Pikul   • 84' Matoušek
Most-Souš
Patka – Novák, Cibulka, Vobecký, Bína (79. Charamza), Rjaska (93. Štefko ml.), Krukowski (Novotný), Pátek (C), Radba (79. Petržílka), Matysiak (Skurovec), Jacobovici
Lichtenberg – Gluski, Skurovec, Novotný, Štefko ml., Charamza, Petržílka.
Ulrich – Váňa, Šafránková
Most - hlavní stadion
Pardubice
Šmíd – Halinský, Donát, Vacek, Šimek (46. Míšek), Tischler, Krobot (50. Patrák), Helešic (61. Pikul), Kurka, Sychra (61. Matoušek), Zlatohlávek
Budinský – Patrák, Pikul, Míšek, Hlavatý, Matoušek.

Zápas je u konce. Pardubice se ujaly vedení už v prvním poločase, a v tom druhém utnuly všechny naděje soupeře na vyrovnání dvěma góly během dvou tří minut v úseku od 82. do 84. minuty. Postupují tak po výhře 3:0 dále, zatímco Baník Most – Souš v soutěži končí.
90+2'
90+2'
Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Marek Vobecký).
88'
Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Rudolf Novák).
84'
Pardubice právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB MATOUŠEK.
82'
Autorem branky je BARTOSZ PIKUL.
79'
Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
ze hřiště odchází Dominik Bína, přichází Nikolas Charamza,
ze hřiště odchází Adam Radba, přichází Adam Petržílka.
77'
Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Jan Štefko ml.).
72'
ze hřiště odchází Dominik Andrzej Krukowski, přichází Jindřich Novotný.
71'
Žlutá karta pro tým FK Pardubice (Denis Halinský).
63'
ze hřiště odchází Bartosz Matysiak, přichází Jan Skurovec,
ze hřiště odchází Michal Rjaska, přichází Jan Štefko ml.
62'
Žlutá karta pro tým FK Pardubice (Petr Kurka).
61'
Střídání v týmu FK Pardubice:
ze hřiště odchází Matěj Helešic, přichází Bartosz Pikul,
ze hřiště odchází Vojtěch Sychra, přichází Jakub Matoušek.
52'
Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Adam Radba).
50'
ze hřiště odchází Ladislav Krobot, přichází Vojtěch Patrák.
46'
ze hřiště odchází Samuel Šimek, přichází Štěpán Míšek.
46'
První poločas je minulostí. Pardubice se po gólu Matěje Helešice ve 33. minutě ujaly vedení.
45'
44'
Žlutá karta pro tým FK Baník Most – Souš (Radek Cibulka).
33'
Autorem branky je MATĚJ HELEŠIC.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.