Kolenko – Massaniec, Heiník, Žižka (K), Fojtík (80. Jančík), Foltýn, Dostál, Krejčí (67. Hudeczek), Mac, Štefek (24. Ságner), Kraut
135 diváků
Otrokovice
Jelínek – Zábojník, Juráň (K), Slaný, Pěnička, Jasenský, Chwaszcz, Bahounek (65. Foltýn), Starý (61. Kirschner), Kopečný, Mlýnek (84. Červenka Petr)
Repáň – Foltýn, Červenka Jakub, Červenka Petr, Kirschner

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín pouze remizoval s týmem FC Viktoria Otrokovice 1:1. Až v druhém poločase se diváci dočkali branky, když v 58 minutě se prosadil Dostál. Hosté se vyrovnání dočkali o patnáct minut později, když se trefil Kirschner. Oba týmy mohly strhnout vedení na svou stranu, nakonec se ale oba týmy budou muset spokojit s bodem.
90+3'
90+3'
Domácí se ubránili.
90+3'
V samém závěru roh pro Otrokovice.
90+3'
Hosté na útočné polovině a tohle už pro Hlučín nevypadá dobře.
90+2'
Heiník nezakončil přesně a Jelínek s odkopem nikam nespěchá.
90+1'
Domácí na polovině soupeře, hosté už pouze brání. Další rohový kop pro Hlučín.
90'
Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.
89'
Rohový kop pro Hlučín.
88'
Hlučín na polovině soupeře a snaží se o rozhodující branku.
87'
Juráň nyní zůstává ležet na hrací ploše a hra je přerušena.
85'
Domácím se čas krátí, v obraně jsou hodně vysoko a hosté tak mají možnost na rychlé protiútoky.
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Červenka Petr.
83'
Foltýn to zkoušel technicky na zadní tyč, Jelínek předvedl tygří skok a střelu vyrazil do bezpečí!
82'
Domácí se snaží o vedoucí branku, hosté zatím v obraně pozorní.
81'
Massaniec to zkusil z hranice vápna, branku ale přestřelil.
80'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Jančík.
79'
Hosté jsou zatažení na své polovině, Hlučín ale má problém s přechodem do útoku.
78'
Hosté spoléhají na brejky a opět je zastavuje zdvižený praporek.
76'
Kirschner šel do úniku, stál ale v ofsajdu. Hlučín tak pokračuje s míčem.
75'
Domácí se snaží o odpověď, míč mají ve své moci.
74'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Hosté vyrovnávají stav zápasu! Hlučín polevil a to je teď může mrzet! Po závaru se ve vápně dostal ke střele PETR KIRSCHNER, který se štěstím dostal míč za záda Kolenka. – 1:1.
73'
Sám Foltýn to zkusil z velké dálky, branku ale minul.
72'
Foltýn faulovaný na útočné polovině.
71'
Kirschner v obrovské šanci trefuje pouze boční síť!
70'
Kolenko opět pozorný a pokus jednoho z hostů vyráží na roh.
69'
Hosté mají k dispozici rohový kop.
68'
Kolenko rozehrává od své branky a nikam nespěchá.
67'
Hosté na polovině soupeře, rozehrávají standartní situaci u středového kruhu.
67'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Hudeczek.
65'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Foltýn.
64'
Nepřesnost v rozehrávce a následný útočný faul zastavuje domácí.
63'
Dostál se neprokličkoval do vápna, vybojoval však další rohový kop.
62'
Domácí nepolevují, centr Krejčího přizvedl obránce do zamezí. Rohový kop pro domácí.
61'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Starý, přichází Kirschner.
58'
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí jdou po zásluze do vedení! TOMÁŠ DOSTÁL rozehrál rohový kop s Krejčím nakrátko, první jmenovaný odcentroval a míč zapadl až do brány! – 1:0.
58'
Dostál vybojoval pro svůj tým další rohový kop.
57'
Domácí jsou nyní všude a jsou rozhodně aktivnějším týmem.
57'
Krejčí poslal přesný centr do vápna, Kraut hlavičkoval k tyči a Jelínek vytáhl výborný zákrok a díky němu je tak skóre stále nerozhodné!
56'
Sledujeme v druhém poločase útoky na obou stranách a o šance není nouze. Hlučín vybojoval rohový kop.
55'
Ságner poslal míč do vápna, Jelínek míč neudržel, Kraut ani Fojtík ale nedokázali zakončit!
54'
Na druhé straně zkoušel ohrozit brankáře Bahounek, domácí brankář ale úspěšnější.
53'
Štěstí zkoušel i Foltýn, centrovaný míč skončil v rukavicích Jelínka.
52'
Dostál přetáhl centr a Ságner se k zakončení nedostal.
51'
Domácí pokračují v aktivitě, hosté zatím pozorní.
50'
Žlutou kartu dostává Bahounek (FC Viktoria Otrokovice).
50'
Hosté opět v jedenácti, zřejmě byl problém v jiném čísle na dresu u jednoho z hráčů.
49'
Nepřesný útok domácích a Jelínek bude rozehrávat od své branky.
47'
V hostujícím týmu byly nějaké problémy a momentálně hrají hosté v desíti.
46'
Hosté rozehráli druhý poločas, následně je hra přerušena.
46'
Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.
Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín hraje s týmem FC Viktoria Otrokovice nerozhodně 0:0. V první části byli aktivnější hosté, následně přebírali aktivitu domácí a Dostál mohl poslat svůj tým do vedení, proti němu ale stála dobře postavená tyč hostující branky. Uvidíme co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 17:50.
45'
45'
Foltýn vedl míč středem hřiště, jeho následná střela branku minula o pár centimetrů.
44'
Kraut vyslal do úniku Fojtíka, proti němu ale Jelínek včas vyběhl.
43'
Jasenský branku vysoko přestřelil. Konec prvního poločasu je za dveřmi.
41'
Na druhé straně Massaniec nepřesně centroval a Jelínek bude rozehrávat.
40'
Hostující tým zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, který signalizuje ofsajd.
38'
Domácí jsou nyní aktivní, soupeře k ničemu nepouští a sami kombinují.
36'
Žlutou kartu dostává hostující Juráň, kterému se nelíbil výrok sudího a hlasitým protestem to dal najevo.
36'
Kraut potáhl míč středem hřiště, následná přihrávka na Krejčího byla přesná, a centr do vápna našel hlavu Dostála, který trefil tyč hostující branky!
35'
Hosté se ubránili a jdou do útoku.
34'
Rychlý protiútok domácích musí hosté odvracet do zamezí. Další rohový kop pro Hlučín.
33'
Na druhé straně přetáhl centr Jasenský a ani z této akce nebezpečnou akci neregistrujeme.
32'
Závar v malém vápně nakonec končí lépe pro hosty, kteří budou odkopávat od své branky.
31'
Domácí mají k dispozici rohový kop.
30'
Ságner dostal dobrý míč do vápna, na poslední chvíli jeho finální přihrávku zblokoval obránce.
28'
Slaný si nabíhal na centr Jasenského, k dobrému zakončení se ale nedostal.
27'
Dostál poslal míč do vápna, celá akce končí ofsajdovým postavením, ve kterém stál Kraut.
26'
Krejčí dostal míč na hranici vápna a byl faulovaný, domácí tak mají k dispozici zajímavou standartní situaci z kraje šestnáctky.
25'
Domácí jsou na polovině soupeře, uvidíme co nyní Hlučín vymyslí.
24'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Štefek, přichází Ságner.
24'
Centr do vápna domácích byl nebezpečný, zakončující Chwaszcz byl ale v ofsajdu.
22'
První žlutou kartu vidí domácí kapitán Žižka, který tvrdě atakoval soupeře ve středu hřiště.
22'
Kraut poslal centr do vápna, ten skončil v rukavicích Jelínka.
21'
K prvnímu zakončení se dostali i domácí, Massaniec se dostal k odraženému míči, branku ale vysoko přestřelil.
20'
Potřetí stejný scénář. Štefek opět chyboval ve středu hřiště a hosté šli do protiútoku, na poslední chvíli ale domácí obránce zakročil a hostující hráč tak nezakončil.
19'
Juráň to zkusil z velké dálky, Kolenko pozorný.
18'
Hosté si vyzkouší znovu rohový kop, když obránce domácích tečoval střelu do zamezí.
16'
Dostál si v útočném snažení pomohl rukou a hra je přerušena. Hosté opět u míče.
15'
Krejčí posílá míč pryč z vápna a domácí se mohou vytáhnout.
14'
Štefek nezpracoval míč a poslal hosty znovu do brejku, z pravé strany zakončoval Starý, s jeho pokusem si ale Kolenko poradil a vyrazil míč do zamezí. Rohový kop pro hosty.
12'
Na druhé straně vyslal Slaný do šance Chwaszcze, který ale nezakončil, neboť Kolenko byl u míče dřív a ukryl jej ve svých rukavicích.
11'
Fojtík i Foltýn zkoušeli poslat přesný míč do vápna, hostující obránci ale byli vždy u míče první a soupeře k zakončení nepustili.
9'
Po závaru nakonec míč končí v rukavicích domácího brankáře.
8'
Mac nedovoleně zastavil protihráče a hosté mají k dispozici další standartní situaci.
6'
Hosté jsou v obraně pozorní a presinkem nepouští domácí do náznaku šance.
5'
Hlučín uklidňuje hru a kombinuje s míčem na vlastní polovině.
3'
Hosté útočili i nyní, Pěnička si ale neporozuměl se spoluhráči a míč končí v zamezí. Kolenko bude odkopávat od své branky.
2'
Štefek chyboval a poslal soupeře do brejku, který museli domácí obránci zastavit za cenu faulu. K míči se postavil Bahounek, branku ale vysoko přestřelil.
1'
Domácí tým rozehrál dnešní utkání.
1'
-3'
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.
Začátek utkání se o pár desítek minut zpozdí, neboť hosté přijeli do Hlučína se zpožděním. Utkání tak v 16:30 určitě nezačne.

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heiník, Žižka (K), Fojtík, Foltýn, Dostál, Krejčí, Mac, Štefek, Kraut
Náhradníci: Kodeš – Málek, Ságner, Hudeczek, Bernatík, Jančík, Macík

FC Viktoria Otrokovice: Jelínek – Zábojník, Juráň (K), Slaný, Pěnička, Jasenský, Chwaszcz, Bahounek, Starý, Kopečný, Mlýnek
Náhradníci: Repáň – Foltýn, Červenka Jakub, Červenka Petr, Kirschner

Rozhodčí: Dorušák Petr – Kondler Petr, Malčánek Václav.
Vzájemné zápasy v sezóně 2016/17
V minulé sezóně se na podzim odehrál zápas v Hlučíně, kde Vitkoria soupeři ukradla všechny tři body. Na jaro se ale situace opakovala a Hlučín získal na půdě soupeře taktéž tři body.

FC Hlučín
Domácí nevstoupili do nového ročníku dobře, nicméně mohou být o něco spokojenější s předvedenou hrou než jejich soupeř. Cesta Hlučína v MOL Cupu skončila ve druhém kole, když tým nestačil na ligový tým. Sigma Olomouc zde pouze remizovala 1:1 a šlo se do prodloužení, kde hosté ukázali svou kvalitu a vybojovali si postup. Hlučín se nemá za co stydět, obměněné Sigmě byl vyrovnaným soupeřem. Vstup do MSFL se ale celku z Prajzské nepovedl a na svůj první bod tak stále čeká. V prvním kole Hlučín nestačil na domácí půdě na tým Velkého Meziříčí, kterému podlehl 1:3. Následně Hlučín zajížděl na půdu nováčka z Prostějova, kterému podlehl 0:2.
FC Viktoria Otrokovice
Tým ze Zlínského kraje skončil v minulé sezóně na 10. místě. Viktoria na venkovních hřištích obdržela celkem 44 branek a patřila tak mezi týmy s nejhorší obranou. Zlepšení se nejspíš očekávat nedá, neboť Viktoria zatím za tři odehrané zápasy inkasovala 12 branek. Nejprve se Otrokovice utkaly v MOL Cupu s divizním Slavičínem. Na jeho půdě prohrály překvapivě 0:6. Vstup do ligy se Viktorii taktéž nepovedl, neboť na domácí půdě schytala "bůra" nad HFK Olomouc (2:5). V posledním ligovém kole ale získal tým první bod, když s nováčkem soutěže Rýmařovem hrál smírně 1:1.
Sobotní odpoledne nabídne v Hlučíně zápas MSFL, ve kterém se utkají dva týmy, které očekávaly lepší vstup do sezóny. Domácí FC Hlučín se utká s FC Viktoria Otrokovice. Tento zápas vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.