MSFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Hulín - 12. listopadu 2017   14:00

Hodonín
Hodonín
67' Šturma
1:1
(0:1)
Hulín
Hulín
24' Tureček
Hodonín
Petráš – Novotný (73. Dovhanyuk), Dekleva, Hesek, Holešinský, Paděra, Komara (57. Fojtík), Polách "C", Michna, Sasín, Žák.
Lupač – Čurgali, Kyselka, Dovhanyuk, Tulaydan, Šturma, Fojtík.
Vostrejž Ivan – Ogrodník Vlastimil, Hanáková Gabriela. Delegát: Chytil Ivo.
Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín)
285 platících diváků
Hulín
Chytil – Kostka, Ondřejka, Tureček (87. Minář), Malenovský, Šrom, Motal, Vyskočil Mich. (39. Kovář), Zlámal "C", Vyskočil Mar., Michálek.
Minář, Otruba, Malenovský, Hradil, Dostál, Kovář.

Z dnešního utkání je to tedy vše, přeji všem pěkný zbytek dne a zase někdy příště Napočtenou!!!
Kryštof Škodák
Dnešní utkání je u konce! První poločas byl vcelku vyrovnaný, druhý byl v režii domácího Hodonína, který již dlouho trápí koncovka. Na předvedenou hru se ale nehraje a tak si z dnešního utkání berou oba týmy po bodu. Za hosty se trefil ve 24. minutě Miroslav Tureček. Na streaně domácích se v 67. minutě trefil střídající navrátilec do sestavy Zdeněk Šturma.
90'
90'
Holešinský předvedl výborný obranný zákrok a posunul míč na Žáka, který si jej navedl na střed a vystřelil těsně vedle.
88'
Do úniku byl vyslán Žák, ten ale v souboji s Michálkem prohrál.
87'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Truneček, přichází Minář.
85'
Dojde ještě k nějaké změně stavu nebo stav zůstane nerozhodný? Z odvedené hry v celém zápase by si výhru zasloužili domácí, to ale nikoho nezajímá, hraje se na branky.
82'
Hodonín tlačí a chce všechny 3 body. Hosté naopak hrají na remízu.
81'
Dnešní utkání sleduje 285 platících diváků.
80'
Dovhanyuk dobře zapracoval v obraně a uvolnil Žáka, který se ale zbytečně zastavil a tak je další šance Hodonína v loji.
78'
Lukáš Motal napřáhl ke střele z velké dálky. Svou střelou ovšem přestřelil bránu.
76'
Domácí tlačí. V posledních minutách přichází jedna šance za druhou. V další takové se ocitl Pavlo Dovhanyuk. Jeho ukvapenou střelu po zemi zlikvidoval Chytil.
73'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Novotný, přichází Dovhanyuk.
72'
Veliká šance Hodonína! Velmi aktivní Šturma dostal přihrávku do ulice a vystřelil do brankáře, od kterého se míč odrazil k Sasínovi, který promáhal ještě větší šanci.
71'
Poláchův centr doplachtil do pokutového území. Tam se míč dlouho přemisťoval od hráče k hráči až jej odkopl obránce hostů.
70'
Šturma si zaběhl za obranu a byl na něj faul. Standartní situace z velmi nebezpečné pozice.
69'
Po srovnání stavu jsou stále aktivnější a hladovější po gólu domácí hráči.
67'
Hodonín právě vstřelil branku!
Tak tohle střídání se domácím trenérům vážně povedlo! Po rohovém kopu Polácha se míč dostal až na zadní tyč, kde již číhal ZDENĚK ŠTURMA, jehož střela z voleje srovnala stav utkání – 1:1.
66'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vyskočil Mar., přichází Otruba.
66'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Michna, přichází Šturma.
64'
Hostující hráči se snaží zdržovat jak jen to jde.
60'
Domácí si teď zahrávali z ohněm! Školáckou chybu Paděry vystihl hostující útočník. Jeho nájezd vychytal Petráš.
57'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Komara, přichází Fojtík.
55'
Komara se snažil prostrčit míč na spoluhráče. Tento záměr přečetl jeden z hulínských hráčů. Ostatní hodoňáci reklamovali ruku, Komara hrál dál a vysloužil si faul blízko pokutového území.
54'
Žlutou kartu dostává Kovář (SK Spartak Hulín).
52'
Ve 2. poločase se častěji hraje na polovině Hulína. Podaří se hodonínským srovnat?
50'
Omlouváme se za 5-ti minutový výpad způsobený změnou čísel hostujících hráčú. Děkujeme za pochopení.
46'
Ve 2. poločase se o úvodní výkop postaralli domácí hráči.
46'
První poločas je minulostí! Po vcelku vyrovnané hře, která byla plná chyb se ve 24. minutě Hulín dostal do vedení zásluhou velmi šťastného gólu Miroslava Turečka.

Druhý poločas začne přibližně v 15:04.
45'
45'
Ve stoprocentní šanci se ocitl Filip Žák. Trestuhodně trefil jen gólmana Chytila. A tak se jde do šaten za stavu 0:1 pro hosty.
43'
Dekleva dostal míč do lajny, ale centr mu nesedl. Odkop od branky Chytila.
42'
K dobrému centru se dostal Novotný. Nikdo z jeho spoluhráčů ovšem nevyužil nabídnuté šance.
39'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vykočil Mich., přichází Kovář.
38'
Na zemi zůstal ležet Radim Michálek, už se zvedá a jde se hrát.
37'
Sasín si míč zpracoval prsama a narazil na střelu Paděrovi. Ten se ovšem opět netrefil.
35'
Po Deklevově dalekonosném autu až do šestnáctky se ke střele dostali Polách a Michna. Ani jedna z jejich střel se ovšem neukázala jako gólová.
34'
Hodonín se začíná oživovat! Michna šel ze strany k bráně, ale opět šanci vyřešil špatně.
33'
Dobrá šance pro Hodonín! Komara nahrál vrchem na osamoceného Žáka, který ještě sklepával na Sasína, jehož střela se ani mezi střely počítat nedá.
31'
Paděra postupoval dopředu a nahrál do strany Poláchovi, jehož přízemní střela na přední tyč pořádně protáhla Chytila.
29'
Zatím se zdá, jakoby domácí hráče obdržená branka vůbec nenabudila, ba naopak. Zbytečně se zbavují míče a z toho pramení šance Hulína.
27'
Zbytečného faulu na půli hřiště se dopustil Michna. Rozehrávají hosté.
26'
Žlutou kartu dostává Holešinský (FK Hodonín).
24'
Hulín právě vstřelil branku!
Po velmi šťastné brance se nám mění stav dnešního utkání na 0:1. MIROSLAV TUREČEK lehce tečoval střílenou přihrávku svého spoluhráče a za to si vysloužil branku pro svůj tým – 0:1.
22'
Tureček se mohl dostat z náhodné akce do dobré příležitosti. Naneštěstí pro něj mu míč odkopl těsně před nosem Komara.
20'
Ke střele z dobrých 25-ti metrů se dostal Ondřej Paděra. Jeho střela mířila nad Chytilovu bránu.
17'
Aktuálně se hra zdá být velmi nepřesná, ani jeden z týmů si není schopen vypracovat větší šanci.
14'
Žák se dostal na roh hostujícího vápna, odkud nahrál Michnovi. Jeho technická střela mířila vedle. Ihned po této střele zakřičeli někteří diváci "nehaž to po něm".
13'
Domácí kapitán Tomáš Polách dostal míč na půli hřiště, dlouho mu nikdo nešel do ulice, tak situaci vyřešil střelou do bránícího hráče.
10'
Po nedorozumění Žáka s Holešinským se ke střele ze strany dostal Michal Šrom, jehož střela letěla vedle.
8'
Po centru do pokutového území reklamovali hodonínští ruku. Jejich prosbu ovšem rozhodčí nevyslyšel a hosté šli do protiútoku, ze kterého nevytěžili nic a Petráš má možnost klidného odkopu od branky.
7'
o první střelu zápasu se postaral domácí Lukáš Michna, z jeho střely je pouze roh.
5'
Hostující krajní záložník Tureček se dostal po lajně do volného prostoru, ze kterého ovšem zbytečně vyběhl až téměř na půlku hřiště.
3'
Zatím hrají více hulínští hráči, hlavním důvodem je ovšem to, že domácí hráči nejsou schopni míč odkopnout do bezpečí.
2'
Na začátku zápasu začíná klasické oťukávání, ani jeden z týmů se nepouští do ničeho riskantnějšího.
1'
O úvodní výkop dnešního utkání se postarali hostující hráči.
1'
Ještě jednou přeji hezké odpoledne z jihomoravského Hodonína! Za malou chvíli se nám představí domácí celek FK Hodonín a hostující SK Spartak Hulín.

Domácí se představí v červeno-černé kombinaci, hosté budou jednobarevní, a to modří.

FK Hodonín:
Petráš – Novotný, Dekleva, Hesek, Holešinský, Paděra, Komara, Polách "C", Michna, Sasín, Žák.
Náhradníci: Lupač – Čurgali, Kyselka, Dovhanyuk, Tulaydan, Šturma, Fojtík.

SK Spartak Hulín:
Chytil – Kostka, Ondřejka, Tureček, Dvořáček, Šrom, Motal, Vyskočil Mich., Zlámal "C", Vyskočil Mar., Michálek.
Náhradníci: Minář, Otruba, Malenovský, Hradil, Dostál, Kovář.

Rozhodčí: Vostrejž Ivan – Ogrodník Vlastimil, Hanáková Gabriela.

FK HODONÍN:
Hodonínským fotbalistům se po téměř uplynulé podzimní polovině příliš nedaří. Tým pod vedením trenéra Františka Komňackého již 3 utkání v řadě nebodoval naplno. Naposledy se jihomoravané představili na půdě Uničova, se kterým remizoval 2:2. Podaří se domácím hráčům navázat na výkon z minulého týdne a získat nějaké body nebo bude hodonínský stadion opět dobit? To se dozvíme po tomto jistě atraktivním zápase.

SK SPARTAK HULÍN:
Hulínští fotbalisté na tom jsou o něco málo lépe než domácí hráči, na jejich aktuálním postavení má největší zásluhu posledních 5 zápasů, ve kterých hulínští dokázali naplno bodovat. V posledním zápase se představili doma, při dohrávce 13. kola, ze kterého si odvezlo Valašské Meziříčí potupnou prohru 6:0. Podaří se hulínským navázat na předešlé duely nebo bude Hodonín produktivnější? Odpověď najdete zde.
Hezké nedělní odpoledne z Hodonína! Dnes máme na programu utkání 15. kola MSFL, ve kterém se proti sobě postaví domácí FK Hodonín a hostující SK Spartak Hulín.

Začátek zápasu: 14:00
Komentátor: Kryštof Škodák