MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Mohelnice - 23. května 2018   17:00

Petřkovice
Petřkovice
4' Lokša  • 18' Lokša  • 36' Lokša  • 46' Ptáček  • 59' Szotkowski  • 87' Václavík
Vavruša, Zhang, Vašata, Yimuran

To je z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování a přeji příjemný středeční večer. Budu se těšit u dalších přenosů.
Dnešní jednoznačné utkání končí vysokým vítězstvím Odry. V obou poločasech jsme byli svědky třech branek a jelikož všechny padly do sítě Mohelnice, můžou se domácí radovat z vysoké výhry 6:0 a zisku tří bodů do vyrovnané tabulky MSFL.
90+1'
89'
Utkání se už dohrává, o výsledku je rozhodnuto.
87'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku!

MARTIN VÁCLAVÍK nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout a pečetí vítězství svého týmu šestým gólem do sítě Mohelnice.
87'
Po zákroku hostů v pokutovém území je nařízena penalta pro domácí!
86'
Mohelnice kombinuje na útočné polovině, záhy však o míč přichází a dopředu se opět žene Odra.
83'
Po faulu domácích a rozehrávce mohelnických hráčů přišel centr do šestnáctky, pro který si došel Godula a poslal do útoku naopak domácí.
82'
Míč teď často střídá majitele, hraje se pouze od vápna k vápnu.
79'
Přetažený centr do vápna se ještě vrátil k domácím, kteří stříleli z hranice vápna, jejich pokus ale skončil mimo tři tyče mohelnické branky.
78'
Domácí kontrolují průběh hry a drží míč.
77'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Smrček, přichází Yimuran.
75'
Hostující brankář Hora teď předvedl hezký zákrok proti jubilejní desáté střele domácích na jeho branku.
73'
Obrana hostů nyní dvakrát dobře zasáhla. Nejdříve zneškodnila nebezpečný útok na roh, se kterým si pak také poradila a donutila domácí ke ztrátě míče.
72'
Pan rozhodčí Páral nyní vytahuje druhou žlutou kartu pro domácí, konkrétně je potrestán Sporysz.
70'
Mohelnice kombinovala v okolí půlící čáry, načež se snažila dostat dopředu, ale její snahy skončily jen míčem za brankovou čarou. Následuje odkop od brány.
69'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kuba, přichází Zhang.
68'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Latocha.
66'
První žlutá karta také na straně domácích, Holis je potrestán za nedovolený zákrok.
65'
Odra kombinuje na levé straně hřiště, nejdříve díky tomu vybojovala vhazování nedaleko vápna a následně i rohový kop. Ten byl opět rozehrán nakrátko, po čemž domácí o míč přišli.
62'
Domácí jsou opět v držení míče. O jejich dominanci svědčí také aktuální bilance střel na bránu (9:4) i mimo bránu (8:2). Díky efektivnímu zakončování je navíc tato převaha vyjádřena i jednoznačným průběžným výsledkem.
59'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lokša, přichází Rubý.
59'

A sledujeme naopak radost na druhé straně hřiště. MAREK SZOTKOWSKI přidává již pátou branku do sítě Mohelnice a o vítězi utkání je definitivně rozhodnuto.
58'
Mohelnice se následně odebrala do vápna svého soupeře, kde se dostala dvakrát do zakončení, ani jedna ze střel mířících na branku v síti nekončí.
58'
Centr domácích do vápna odvrací pozorná obrana Mohelnice.
56'
Hosté vidí první žlutou kartu zápasu za faul na útočné polovině hřiště. Hříšníkem je Navrátil.
56'
Z brejku se pak domácí dostávají do zakončení. Nyní již podruhé jejich střela míří mimo branku.
54'
A nadále jsou aktivnějším týmem hosté, jejich snahy ale končí před pokutovým územím domácích, kteří si pokusy hostů hlídají.
52'
Hráči Mohelnice teď už operovali dokonce v pokutovém území domácích, ani tentokrát z toho ale žádné zakončení nevzešlo.
48'
Po čtvrté brance domácích převzali iniciativu hosté a delší dobu drží míč na svých kopačkách. Bohužel pro ně to však nevede k žádnému ohrožení branky, kterou stráží Godula.
46'

Hned v první minutě druhého poločasu Petřkovice odpovídají na moji otázku z poločasové přestávky. Zdramatizování zápasu se nekoná, domácí se hned po rozehrávce dostali po pravé straně do vápna Mohelnice a stejně jako v předchozích třech případech jsou neomylní. Tentokrát se prosazuje JAKUB PTÁČEK.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Wozniak, přichází Václavík.
46'
Máme za sebou první poločas hry, po kterém panuje jednoznačně větší spokojenost v táboře domácích. Ti se nejen díky skvělému začátku zápasu dostali v průběhu poločasu do tříbrankového vedení a na stadionu jen málokdo pochybuje o výsledku tohoto utkání. Otázkou tedy zůstává, zda domácí navýší své vedení, nebo Mohelnice dokáže utkání zdramatizovat.
Druhý poločas začne přibližně v 18:04.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Mohelnice se tlačila před branku Petřkovic. Míč byl ale obranou odklizen za postranní čáru.
44'
Již čtvrtý rohový kop zahrávali domácí, tentokrát se pokusili o rozehrávku nakrátko. Chvíli pak kombinovali, načež poslali míč do vápna, kde se provinil útočící hráč faulem.
42'
Odra teď zkušeně drží míč na své polovině a nepouští soupeře do hry.
39'
K rohovému kopu se propracovali také hosté, obrana domácích ale centrovaný míč uklízí do bezpečí.
36'

Přesně uprostřed hřiště dostaly Petřkovice šanci v podobě volného kopu po faulu hostů. Touto nabídkou domácí nepohrdli a RADOVAN LOKŠA si připisuje v dnešním zápase hattrick!
34'
Petřkovice založily dlouhým míčem z obrany nebezpečný útok, nakonec je ale úspěšnější hostující obrana, která vytlačila domácí zpět k půlící čáře.
33'
Útočící hráč Odry si pomohl faulem, hosté budou rozehrávat volný kop.
31'
Sledovali jsme také útok na druhé straně hřiště, přihrávka domácích končí v zámezí.
29'
Hraje se na útočné polovině Mohelnice, kteří se snaží o útok po pravé straně. Domácí obrana jim ale míč odebírá.
27'
Odra se probíjela k dalšímu ohrožení branky z pravé strany hřiště, míč do vápna odklidili hosté na roh. Po skrumáži zakončovali domácí mimo branku.
24'
Další střela mohelnického hráče ze středu hřiště končí pouze mimo branku domácích.
23'
Po dobře rozehraném rohovém kopu se domácí dostali k zakončení, úspěšný zákrok si připisuje Hora.
22'
Hosté se potupným útokem propracovali až k zakončení. Jejich střela však končí mimo tři tyče Godulovy branky.
21'
Podruhé v zápase si hráči domácích nepohlídali ofsajd v blízkosti pokutového území. Míč tak přechází do držení Mohelnice.
18'

Hráči Petřkovic se do zakončení tentokrát propracovali středem hřiště a díky úspěšnému zakončení, o které se postaral opět Radovan Lokša, zvyšují své vedení již na 2:0.
15'
Z další akce si domácí vypracovali rohový kop. Po míči do vápna hostů se hra ještě chvíli odehrávala kolem šestnáctky hostů, následná střela končí mimo a Hora bude odkopávat od své branky.
13'
Petřkovice se dostávaly do velmi nadějně vyhlížející pozice uvnitř pokutového území. Útočící hráč se v době přihrávky nacházel v ofsajdu a nadějná akce tak nemohla být zakončena.
11'
Další šance domácích se zrodila opět z levé strany hřiště. Hora tentokrát překonán nebyl.
10'
Týmy se teď střídají v držení míče. Hra se odehrává v blízkosti půlící čáry.
8'
V 8. minutě poprvé zahrozili také hosté, nebezpečí z toho ale pro Godulu nebylo.
6'
Domácí se hned po rozehrávce zmocnili míče a připisují si další střelu na branku, tentokrát z toho však branka není.
4'

Petřkovice se po kombinaci na levé straně dostali až do zakončení a první střelou utkání hned ve 4. minutě utkání otevírají skóre zápasu. Úspěšným střelcem je domácí kanonýr Radovan Lokša.
3'
Domácí Odra se díky dlouhému míči z přímého kopu dostala až k vápnu soupeře, tam však o míč brzy přichází.
2'
Jako první se k brance domácích hnali hosté, přestože se jim nepovedlo propracovat do šance, tak mají míč stále v držení.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Wozniak, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal, Staněk, Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Chvěja, Švancer, Rubý, Václavík, Latocha, Regec

FK Mohelnice: Hora – Hlavsa, Čank, Kuba, Smrček, Malý, Klimeš, Navrátil, Svoboda, Vokoun, Knýř
Náhradníci: Vavruša, Zhang, Vašata, Yimuran

Rozhodčí: Páral – Kulička, Grečmal.
Vzájemné zápasy

Historie vzájemných zápasů obsahuje pouhé tři utkání v posledních dvou sezónách MSFL. Minulou sezónu si oba týmy připsaly domácí vítězství. V této sezóně je úspěšnější Odra, která si z Mohelnice odvezla nejtěsnější možné vítězství 0:1.
FK Mohelnice

Poslední tým tabulky MSFL neprožívá vydařenou sezónu. Po nepříliš úspěšné podzimní části se Mohelnici nedaří ani na jaře, kdy si z 10 odehraných zápasů dokázala připsat pouze jedinou výhru, jednu remízu a zbylých osm zápasů skončilo porážkou. Poslední šanci aspoň jen teoreticky odvrátit sestup má Mohelnice dnes v Petřkovicích.

V posledních třech zápasech Mohelnice v MSFL nebyla o branky nouze a proto doufejme, že bude tento trend pokračovat. Jedinou jarní výhru si Mohelnice připsala proti Valašskému Meziříčí, které doma porazila 4:0. Poté si však porážku ve stejné výši připsala proti Uničovu a v posledním předešlém kole prohrála po hokejovém výsledku 5:4 v Hulíně.
FC Odra Petřkovice

Přestože se jedná už jen o teoretické a matematické úvahy, domácí stále nemají zaručenou jistotu záchrany. Výrazný krok k tomu však mohou udělat v dohrávaném 16. kole MSFL, kdy na svém hřišti přivítají poslední Mohelnici.

Právě na dnešního soupeře mají domácí pět kol před koncem soutěže náskok 13 bodů, na předposlední HFK Olomouc pak o bod méně. Vítězstvím v dnešním zápase si tak Odra může téměř definitivně zajistit záchranu v soutěži.

Tabulka MSFL je navíc velmi vyrovnaná, díky čemuž mohou Petřkovice pomýšlet i na zajímavější pozice, než je aktuální 14. pozice. Na Otrokovice a Uherský bod ztrácejí pouhé dva body, na Hodonín tři a na desáté Valašské Meziříčí čtyři.

V posledním třech zápasech Petřkovice nejdříve vyhrály 0:3 v Uherském Brodě, prohrály 0:1 doma s Otrokovicemi a naposledy remizovaly 1:1 v Rýmařově.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.