MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rýmařov : HFK Olomouc - 19. srpna 2017   16:30

Rýmařov
Rýmařov
29' J. Furik  • 72' Harazin
2:0
(1:0)
HFK Olomouc
HFK Olomouc
Rýmařov
Kameník – Harazin, Němec Radek, Furik Jiří (C), Dydowicz, Furik Michal(29. Vajdik), Kocúr, György, Šupák, Horák( 77. Němec Tomáš), Ondruška(82. Hleba)
Baroš – Furik David, Němec Tomáš, Smékal, Tomeček, Vajdik, Hleba
Vít Zaoral – Jiří Kozubík, Petr Hanák
Stadion Jiskra Rýmařov, Rýmařov
330 diváků
HFK Olomouc
Mucha – Buček, Horka (C), Krejčí(46. Weinlich), Seibert, Banasik, Přikryl(62. Plesník), Karčmář, Schmidt, Žůrek(46. Hornich), Řehák
Snášel – Blažkovský, Hornich, Weinlich, Chlopek, Plesník, Bořil

V nastavené minutě se nic zásadního nestalo. Rýmařov si ve druhém poločase pojistil svým druhým gólem zisk tří bodů. O první branku se postaral z penalty Jiří Furik. Ve druhém poločase a hlavně po vyloučení Řeháka byli aktivnější více domácí. To také vyústilo k druhé brance, kterou dal hlavou Jakub Harazin. To by bylo z mé strany všechno, já se s vámi loučím a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou.
90+2'
90+1'
Rozhodčí dnešního utkání nastavil nad rámec základní hrací doby jednu minutu.
90'
Ze standardní situace nic nebezpečného nebylo, ale z té další šance už ano. Pro přihrávku si sběhnul jeden z domácích, který nechal vyniknout hostujícího brankáře.
89'
Zhruba metr od pokutového vápna budou domácí rozehrávat volný přímý kop. Uvidíme, co z této šance vytěží.
88'
Hosté budou vhazovat míč na polovině hřiště, domácí tým se aspoň může zformovat na své polovině při bránění čistého konta.
86'
Jenže následně přišla nepřesná přihrávka, kterou sebral jeden z hostů. Hanáci můžou opět vyrazit do útoku za vytouženou brankou.
85'
Rýmařov uzavřel svého soupeře na své polovině a mlsně krouží kolem jejich pokutového vápna. Z tohoto tlaku by mohl vyústit třetí gól.
84'
Mucha vyhání své spoluhráče na útočnou polovinu a tam také posílá svůj dlouhý výkop od své branky. Jenže s tímto nákopem si lehce poradili domácí obránci.
83'
Divácí chtějí další branku v síti Olomouce, ale je vidět, že se ani jeden tým do výraznějšího zakončení netlačí.
82'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Hleba.
82'
Hosté se snaží aspoň o čestný úspěch, ale domácí obrana stále drží čisté konto. Brankář Kameník může být s jeho obranou spokojen.
81'
Domácí diváci žádali o odpískání další penalty ve prospěch svého celku, ale rozhodčí se pouze pousmál a hru nechal pokračovat.
80'
Dnešní utkání sleduje 330 diváků.
78'
Slibně se rozvíjející akci domácích končí až samotný hvizd rozhodčího, který signalizuje ofsajdové postavení.
77'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Horák, přichází Neměc.
77'
Až to není možné, ale hosté sice hrají o jednoho méně. Jenže jejich herní aktivitě to nějak neubližuje. Zdá se, že nás čeká zajímavý závěr tohoto střetnutí.
76'
Druhý poločas se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Rýmařov stále drží slibné dvoubrankové vedení, navíc hrají v početní výhodě.
75'
Rozehrávka byla dobrá, jenže pro domácí obranu to byla pouze laskomina. Rýmařov se ubránil a může zaútočit.
74'
I přes početní nevýhodu se hosté snaží kombinovat a dostávat se do šancí. Jenže to jde stále těžko, ale momentálně slaví zisk standardní situace.
73'
Sedmnáct minut do konce dnešního zápasu a Rýmařov vede už 2:0. Nesmíme předbíhat, ale domácí tým je čím dál více k zisku třem bodů.
72'
Rýmařov právě vstřelil branku!
Rozehrávka rohového kopu vyšla parádně. Na centrovaný míč si naskočil JAKUB HARAZIN, který poslal domácí celek do dvoubrankového vedení.
71'
Domácím se naskytla možnost zaútočit do otevřené obrany, ale druhá branka z toho nebyla. Rýmařov z této šance vytěžil pouze rohový kop.
70'
Další minutu tohoto vzrušujícího zápasu začne svým odkopem domácí brankář, který si se zdržováním času moc velkou hlavu nedělá.
69'
Rýmařovští hráči se snaží zatlouct poslední hřebíček do olomoucké rakve, ale zatím bez úspěchu. Ovšem druhá branka je cítit ve vzduchu.
68'
Hosté stále prohrávají o jednu branku, hrají o jednoho hráče méně. Nebudeme si nic nalhávat, ale v posledních minutách je čeká velmi těžká šichta.
67'
Konečně zajímavá standardní situace, která by opravdu stále za zmínku. Hostující Mucha se může rozčilovat na své spoluhráče, jak chce.
66'
Hra je opět přerušena vlivem zraněného hráče. Po ošetření bude Rýmařov rozehrávat zajímavou standardní situaci.
65'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Řehák (1. HFK Olomouc).
64'
Jeden z hostů se snažil přelobovat všechno, co mu stálo v cestě. Na brankové čáře zakročil až kapitán domácích Jiří Furik.
63'
Hru nám opět kouskují různé fauly, které se vyskytují na obou stranách. Tohle bude ještě velký karetní mariáš.
62'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Přikryl, přichází Plesník.
61'
Žlutou kartu dostává Horák (SK Jiskra Rýmařov).
61'
Domácí mohli vést o dvě branky, ale míč zastavila až branková konstrukce.
60'
Máme za sebou patnáct minut druhého poločasu dnešního utkání mezi Rýmařovem a HFK Olomouc. Domácí stále vedou po penaltě kapitána týmu 1:0.
59'
Na polovině hřiště se nevybíravým zákrokem prezentoval jeden z hostujících hráčů. Rozhodčí ukázal proti brance hostů.
58'
Za postranní čárou se vidíme rozcvičovat domácí hráče. Trenér Rýmařova bude opět, co nevidět střídat.
57'
Horák málem využil zavahání hostující obránce, který ho ihned vzápětí napravil a míč odkopnul.
56'
Další nepřesnost v rozehrávce Hanáků. Rýmařov se pomalým tempem vlivem autů posunuje na hostující polovinu.
55'
Druhý poločas nám zatím moc krásy nepřinesl. Je to spíše takové fotbalové utrpení.
54'
Na hřišti se nám opět kupí dost faulů. Po tom posledním, kterým se provinil jeden z hostů jsem až udiven, že zůstal bez odezvy.
53'
Domácí tým si opět připisuje procento po procentu u držení míče. Jenže poté přichází útočný faul, jejich akce předčasně skončila.
52'
Centr Hornicha skončil až v rukavicích domácího brankáře. Ten na začátku druhého poločasu nikde nespěchá.
51'
Domácí obrana pracuje stále skvěle, nepouští hosty k výraznějšímu tlaku na jejich polovině. Domácí fanoušci je tímto odměnují hlasitým potleskem.
50'
Hra opět po krátkém přerušení pokračuje. Zdá se, že postižený domácí hráč bude v pořádku. Jenže v tuto chvíli musí za postranní čáru.
49'
Hosté z Hané se opět snaží o rychlý přechod do útoku, jenže stále je trápí nepřesná rozehrávka.
48'
Hned v úvodních minutách druhé půle se domácím naskytla příležitost k ohrožení hostující branky, ale vše zůstalo při starém. Skóre se nemění, stav je stále 1:0.
47'
Žlutou kartu dostává Přikryl (1. HFK Olomouc).
46'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Weinlich.
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Žůrek, přichází Hornich.
46'
Pan Zaoral nenastavil ani jednu minutu nad rámec základní hrací doby, proto také domácí odcházejí do šaten rozhodně spokojenější. Po prvním poločase vede domácí Rýmařov po Furikové penaltě 1:0. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, na kterou Vás srdečně zvu. Takže za necelých patnáct minut opět na počtenou.
45'
45'
V poslední minutě řádné hrací doby budou hosté zahrávat standardní situaci. Jenže ani tato šance nebyla využita podle jejich představ.
44'
Další nepřesná rozehrávka útočné akce hostů končí opět v zámezí. Rýmařov se ke konci první půle nikde výrazně netlačí.
43'
Kameník si s touto šancí hostů poradil s velkým přehledem. Hostující hráči pouze kroutí hlavou nad jeho zákrokem.
42'
Ke konci první půle se nám opět začíná na hřišti přiostřovat. Po přestávce nás čeká rozhodně zajímavá druhá půle.
41'
Akce Kocúra končí vysoko nad hostující brankou, Mucha bude od své branky odkopávat.
40'
Žlutou kartu dostává Dydowicz (SK Jiskra Rýmařov).
40'
První poločas se nám blíží ke svému konci. Domácí tým stále drží jednobrankové vedení, které hosté zatím nedokáží nějak ohrozit.
39'
Domácí tým se snaží uklidnit hru svým druhým gólem v utkání, ale jejich přihrávky okolo pokutového území jsou nepřesné.
38'
Další zajímavá šance domácích, jenže Ondruška to měl v závěrečné fázi na dlouhou nohu. Z akce domácích tedy sešlo.
36'
Žlutou kartu dostává Furik J. (SK Jiskra Rýmařov).
34'
Ani jeden tým není v útočné části hřiště nějak efektivní. Domácím zatím stačí jednogólové vedení, naopak hostům se nedaří kombinace.
33'
Domácí akce končí až v rukavicích hostujícího brankáře, který poté nakrátko rozehrál ke svému obránci. Jenže jeho následná přihrávka skončila v autu.
32'
Domácí brankář se svým odkopem od branky nikde nespěchá, hosté jsou tímto zdržováním zcela nespokojeni.
31'
Ovšem pozor na Přikryla, který je na útočné polovině velice nebezpečný. Jeho průnik zastavil až pozorný obránce.
30'
Hosté jsou zaskočení úvodní brankou domácích a nedokáží se vymatit z jejich tlaku, který je snad nekonečný.
29'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Furik Michal, přichází Vajdik.
29'
K pokutovému kopu se následně postavil kapitán domácích JIŘÍ FURIK, který tuto šanci využil ve svůj prospěch. Rýmařov tedy vede na svém hřišti od 29. minuty – 1:0.
28'
Žlutou kartu dostává Řehák (SK Jiskra Rýmařov).
28'
Rozhodčí dnešního utkání písknul pro domácí tým pokutový kop.
28'
A opět se na hřišti kupí dost hloupé fauly. Jsem zcela šokován, že rozhodčí ještě nevytáhnul ani jeden žlutý kartonek.
27'
Aktivní tempo z posledních minut postupně opadává. Ani jeden tým opět nechce udělat zbytečnou chybu, která by vedla k inkasované brance.
26'
Domácí tým teď může litovat této slibné šance, která mohla vést k úvodní brance v utkání. Mucha si musí dojít pro míč za brankovou čáru, aby ho vůbec mohl uvést zpátky do hry.
25'
Jenže Rýmařovu se tyto rozehrávky vůbec nedaří. Tentokrát exekutor trefil dobře postavenou zeď, kterou ještě poté pochválil samotný brankář.
24'
Jeden z hostujících hráčů se provinil na své polovině faulem. Rýmařov tedy bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
23'
Hanáci se po krátké odmlce opět hlásí o slovo, jenže o něco víc aktivnější jsou prozatím domácí, kteří se snaží napravit nepovedené poslední minuty prvního poločasu.
22'
Nepřesná rozehrávka hostující obrany končí v zámezí. Rýmařov zůstává na polovině hostů a doufá v podařený útok.
21'
Rýmařov zahrál další rohový kop, ale ani tato šance nebyla vůbec úspěšná. Mucha si pro míč v pohodě doskočil.
20'
Za chvíli se nám první poločas přesune do své druhé poloviny. Olomouc je po ospalém začátku aktivnější, ale úvodní branky jsme se stále nedočkali.
19'
Olomouc drží míč na svých kopačkách a postupným útokem se dostává na polovinu domácích. Domácí brankář musí být v pozoru.
18'
Nepřesná kombinace ve středu hřiště, míč míří na domácí kopačky. Jenže Rýmařov si neví rady směrem do útoku.
17'
Hosté jsou stále při chuti a tlačí se do zakončení. Jenže domácí obrana se vzpamatovala a další průniky zatím nehrozí.
16'
První velká šance v utkání. Hosté se dostali do vápna a nebezpečně vypálili na zadní tyč domácí branky. Fantastickým zákrokem se ovšem vytáhnul domácí brankář Kameník.
15'
Domácí fanoušci povzbuzují svůj celek za vstřelením úvodní branky utkání, jenže k tomuto bodu mají domácí hráči ještě daleko.
14'
Ondruška si vzal míč pod svá křídla, poté se dostal do vápna a zakončil. Ovšem dost nepřesně, brankář Mucha bude odkopávat od své branky.
13'
Domácí tým se opět provinil proti fotbalovým pravidlům. Hostům se rýsuje další zajímavá příležitost k ohrožení domácí branky. Jenže ani tento centr není účinný, tak jak by si hosté přáli.
12'
Hru zatím zdobí množství nepřesností na obou stranách. Slibné akci tedy končí neúspěchem. Snad se to v průběhu zápasu zlomí.
11'
Domácí tým teď začal moc faulovat. Tohle se může vymstít. Rozhodčí nebude váhat při dalším prohřešku udělat nějaký ten karetní postih.
10'
Útok Olomouce končí hned v zárodku, protože míč doskotačil po nepřesné přihrávce do zámezí. Kameník bude opět v akci, protože bude odkopávat od své branky.
9'
Rýmařov zahrál svůj první rohový kop v zápase, ale ani z této šance pšenka nepokvete. Hostující obrana si skvěle poradila s tímto centrovaným míčem, který odvrátila daleko od své svatyně.
8'
Domácí se snaží nakopávat míče za hostující obranu, ale to zatím na hosty vůbec neplatí. Domácí útočníci jsou proti vyníkající obraně bezradní.
7'
Jenže centr z této standardní situace se moc nepovedl, pro míč si v klidu došel brankář Kameník.
6'
Karčmář se blýsknul skvělým průnikem přes dva protihráče, poté byl faulován. Hostům se nabídla zajímavá příležitost k ohrožení domácí branky.
5'
Hra se odehrává ve středu hřiště, ani jeden tým nechce udělat výraznější chybu, která by vedla k vyložené šanci.
4'
Další útočný faul domácího celku, tentokrát se provinil domácí Horák. Brankář Hanáků se protáhne odkopem z velkého vápna.
3'
V samotném úvodu utkání si ani jeden tým neužije míče moc dlouho. Oba týmy se střídají v držení, na první pohled jde vidět, že domácí se snaží být více kreativnější.
2'
Jenže první akce hostů nebyla vůbec úspěšná, ba naopak. Domácí tým mohl zahrozit z rychlého brejku, jenže poté zazněla píšťalka rozhodčího, která odpískala útočný faul.
1'
Hosté z Olomouce provedli úvodní výkop útkání, zápas může začít jejich první útočnou akcí.
1'
Domácí Rýmařov bude hrát v bílých dresech, naopak hosté budou oblékat dresy modré.
Zápas začne s mírným zpožděním, samotní aktéři dnešního utkání nastupují na hrací plochu až v tuto chvíli.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Němec Radek, Furik Jiří (C), Dydowicz, Furik Michal, Kocúr, György, Šupák, Horák, Ondruška
Náhradníci: Baroš – Furik David, Němec Tomáš, Smékal, Tomeček, Vajdik, Hleba

1. HFK Olomouc: Mucha – Buček, Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Přikryl, Karčmář, Schmidt, Žůrek, Řehák
Náhradníci: Snášel – Blažkovský, Hornich, Weinlich, Chlopek, Plesník, Bořil

Rozhodčí: Vít Zaoral – Jiří Kozubík, Petr Hanák.
Delegace
Na tento zápas byl jako hlavní rozhodčí delegován pan Vít Zaoral. Na čarách mu budou pomáhat pánové Jiří Kozubík a Petr Hanák.
Vzájemné zápasy
23. 7. 2002 Rýmařov – HFK Olomouc 1:3
Domácí tým ještě v letošní sezóně nepoznal chuť vítězství. V prvním kole si připsali remízu s Otrokovicemi a ve druhém zápase letošní sezóny prohráli s výběrem Prostějova 2:3. Prozatím nejpilnějším střelcem Rýmařova je Tomáš Šupák, který si v předchozím kole připsal dvě branky.

Naopak hosté jsou o několik pater výše, přesněji na sedmém místě se ziskem tří bodů. První kolo bylo ve znamení prohry s Valmezem, naopak ve druhém kole si Hanáci napravili chuť a porazili mužstvo Otrokovic vysoko 5:2. Jejich nejlepším střelcem je prozatím Jakub Zurek se dvěma zásahy.
Hezký sobotní den přeji všem fotbalovým nadšencům. Tímto víkendem pokračuje svým třetím kolem moravskoslezská část třeti ligy. V tomto textovém přenose se podíváme na zápas SK Jiskry Rýmařov, která na svém hřišti přivítá výběr 1. HFK Olomouc. Začátek utkání je naplánován na 16:30, takže na tuto dobu si rozhodně nic neplánujte, čeká nás vzrušující zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.