MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : MFK Vyškov - 1. června 2018   18:00

Uh. Brod
Uh. Brod
37' Žůrek  • 77' Mančík  • 82' Vrága
3:1
(1:1)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
6' Přerovský
Uh. Brod
Nemrava – Žůrek (72. Nevařil), M. David (C), Holík, R. David, Šálek, Mančík (85. Jaroněk), Dolina (83. Michalec), Hruboš, Sklenář, Vrága
Jaroněk, Pochylý, Nevařil, Michalec, Červinka
Drozdy – Kneisl, Škrobák
Orelský st.
MFK Vyškov
Kollár – Přerovský, Schneider, Matocha, Fialka (46. Němeček), Lahodný, Toure, Tijani, Pospíšil (58. Praks), Jeřábek (C), Novotný
Machalický – Kone, Praks, Němeček

90'
90'
K vidění bude hostující standardní situace. Podaří se Vyškovu snížit a zadělat na drama v posledních sekundách duelu?
90'
Vyškov ještě vhazuje na území domácích.
89'
Zakončení mimo branku na domácí konto a hosté už musí spěchat. Čas běží pro ně velice rychle.
88'
Uherský Brod je na polovině hostů a může tak šetřit čas v cestě za třemi body.
88'
Vyškov byl na míči, ale Nemrava se hracího předmětu vůbec nedotkl.
87'
Domácí opět nepustili hosty ke střele a nyní si přihrávají na své polovině.
86'
Domácí útok byl zakončený ofsajdem.
86'
Míč jde od domácího hráče za branku soupeře a vykopává od své pokladnice noha Kollára.
85'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Jaroněk.
84'
Zatím bez střely na Kollára, ale i tak se domácí přibližují výhře, protože vhazují na pravé straně.
84'
Domácí sahají po třech bodech do tabulky MSFL a navíc mají výhodu rozehrávky přímého kopu z vlastní poloviny.
83'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Dolina, přichází Michalec.
83'
Pětkrát vystřelil na branku domácí celek, třikrát skončil balón mezi třemi tyčemi.
82'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Nakonec však z pokračujícího tlaku po rozehrání standardky vyplynula trefa, která zřejmě rozhoduje o osudu duelu. Jejím autorem je MICHAL VRÁGA.
82'
Tentokráte domácí nezměnili skóre po rozehrání standardky...
81'
Žlutou kartu dostává Jeřábek (MFK Vyškov).
81'
Standardní situace pro domácí celek a oči diváků směřují na hostující branku.
81'
Uherský Brod byl nastěhovaný u soupeřova vápna, ale zatím bez zásahu Kollára.
80'
Ve vápně hostů je pískáno v neprospěch domácích a ti se vrací do obrany.
79'
Uherský Brod bude navíc rozehrávat roh a pokud by se prosadil, tak by bylo zřejmě hotovo.
79'
Vyškov se mohl vydat na zteč a pokusit se dostat míč za Nemravu, tohle jim však nepovolil domácí celek zhruba na polovině hřiště.
78'
Domácí neinkasovali při snaze hostů o rychlou odpověď a překonání Nemravy.
77'
Rozehrávky standardní situace využil domácí celek k vedení. Vůbec poprvé vede Uherský Brod v dnešním střetnutí po zásahu MARKA MANČÍKA.
77'
Další standardní situace pro domácí celek a tentokráte už to větší nebezpečí pro Kollára.
76'
Což se také stalo, domácí však zůstávají na balonu a kombinují.
75'
Faul hostujícího hráče dává domácím možnost standardní situace, ale žádné nebezpečí by to pro Kollára být nemělo.
75'
Jeden z hostujících hráčů vystřelil na Nemravu, ale stále hrajeme 1:1.
74'
Vyškov odebral míč Uherskému Brodu, ale poté nezakončil na branku protivníka.
74'
Aut pro Uherský Brod, konkrétně u šestnáctky domácího celku při první fázi útoku.
73'
Navíc, když je střel na Nemravu či Kollára ve druhém poločase celkem málo.
72'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Žůrek, přichází Nevařil.
72'
Času na prosazení se už oběma týmům moc nezbývá. Je celkem možné, že se Uherský Brod a Vyškov rozejdou smírně.
71'
Tlak před Nemravou nekončí a hosté můžou přitopit pod kotlem, protože opět kopou rohový kop.
71'
Hostující útok brankou zatím neskončil, ale ještě přijde roh pro Vyškov.
70'
Po teči hostujícího hráče mají domácí aut ze svého území.
69'
Pískáno proti Uherskému Brodu a rozehrávají hosté ze své poloviny.
68'
Domácí vhazovali, ale posléze ukončili útok střelou mimo tři tyče branky, do které se ve druhém poločase postavil Kollár.
67'
Vyškov se z poloviny hřiště přesunul do útoku a poté zakončil na Nemravu, ten však odmítl inkasovat.
67'
Hosté kombinovali na domácí polovině a opět můžou udeřit z rohového kopu.
66'
Domácí ztratili míč u vápna protivníka a musí se bránit a čelit kontru hostů.
65'
A následně také rohu po levé ruce Kollára.
65'
Domácí uháněli do útoku, ale nakonec jim vynaložené úsilí přineslo pouze výhodu autového vhazování.
64'
Necelá půl hodina do konce hry i s nastavením. Zatím by se body dělily.
63'
Domácí se hnali dopředu před Kollára, ale protihráč je zastavil čistým obranným zákrokem, i tak aut pro Uherský Brod.
63'
Opět standardní situace proti hostům a Kollár má o zábavu postaráno.
62'
Míč míří mimo hrací plochu a do hry se zapojí nohy Kollára.
62'
Hosté se provinili proti fotbalovým pravidlům na své polovině a domácí můžou jít do vedení po standardní situaci ze zajímavé pozice.
61'
Na druhé straně se míče jako poslední dotkl domácí fotbalista a výkop od své branky bude tak opět umožněn Kollárovi.
60'
Nemrava připraven proti zakončení protihráče a nerozhodný stav v souboji Uherský Brod – Vyškov se nemění.
60'
Jepičí život pro hostující pobyt na domácí polovině, stejně tak pro kontr Uherského Brodu.
59'
Nyní bude Kollár uvádět míč zpět do hry výkopem od své branky.
59'
Kollár a Nemrava již dlouho nezasahovali.
58'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Praks.
58'
Míč šel od hostujícího hráče do zámezí a zprava z poloviny hřiště je nařízený aut pro domácí celek.
58'
Po neúspěšném hostujícím útoku si domácí vyměňují míč v blízkosti svého vápna a Nemravy.
57'
Uherský Brod si přihrával na polovině hřiště až mu jeden z hostů sebral míč a možnost ohrožení Kollára.
56'
Vyškov hledal cestu k Nemravovi, ale zatím při svém útoku nevystřelil. Domácí brankář tak nezasahoval.
55'
Vyškov vhazuje z levé strany ze své poloviny a poté se bude chtít přesunout před Nemravu.
55'
Před startem zápasu a při pohledu na oblohu možná připadalo v úvahu, že se zápas nedohraje. Ale vypadá to, že se tak nestane.
54'
Zatím víceméně bez zakončení na branku ve druhém poločase.
53'
V kontextu celého zápasu mají míč na svých nohách více hostující fotbalisté... 42 – 58 (vyjádřeno v procentech).
53'
Domácí útok po pravé straně bude pokračovat rozehrávkou rohového kopu.
52'
Útočili hosté, avšak pro Nemravu nebyli nebezpeční. Navíc zapsali ztrátu a vhazuje domácí tým.
52'
Domácí vybojovali míč zpět na své kopačky, ale nepovedla se jim přechodová fáze. Kollár nebyl vytížený.
51'
Roh pro hosty a většina hráčů je nyní nastěhovaná před Nemravou.
50'
Po faulu na domácí polovině by měl mít míč v držení Uherský Brod.
50'
Těžiště hry bylo na polovině hřiště, následně míč lízal hostující kopačky, ale zatím plyne ze snahy Vyškova pouze autové vhazování.
49'
Také na druhé straně bez branky, vykopávat by měl Kollár.
48'
Žlutou kartu dostává Matocha (MFK Vyškov).
48'
Naopak domácí se vydali před Kollára a i oni si vyzkouší rohový kop v úvodu druhého poločasu.
48'
Po druhém rohu v krátkém sledu zatím nikdo z hostujících hráčů neprověřil brankáře Nemravu.
47'
Nicméně tlak trvá a sudí Drozdy ukázal, že hosté budou opět kopat roh.
47'
Po rozehrání standardní situace se bojovalo v blízkosti vápna domácích, ale ti celou situaci ustáli.
46'
Hostující celek získal roh a bude se chtít prosadit před Nemravou.
46'
Sudí Drozdy pískl do píšťalky a druhý poločas byl právě odstartován.
46'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Fialka, přichází Němeček.
46'
Jak už bylo několikrát řečeno, tak první poločas nenudil. Diváci vytváří tlak na rozhodčího Drozdyho. Nelíbila se jim například vysoká noha jednoho z domácích hráčů při souboji s Tourem. Hosté vedou většinu svých akcí po pravé straně s Přerovským a Novotným. Utkání má náboj a určitě by mělo ve druhém dějství gradovat. Viděli jsme zatím dvě branky. Obě na zadní tyč.
45'
45'
Vypadá to, že rozhodčí skutečně nenastaví vůbec nic a první poločas skončí remízou.
44'
Nejlepším hostujícím hráčem je zatím asi na pravé straně hrající Přerovský. Ten dělá obraně soupeře velké problémy.
43'
První poločas se již chýlí ke svému konci a je zřejmé, že se nebude moc nastavovat. Hraje se bez větších přerušení.
42'
Z pozice levého beka nyní Holík ubránil dovolenými prostředky Přerovského a na tahu jsou domácí.
41'
1:1. Je nač se dívat a co pozorovat. Tenhle zápas nezaujatého diváka nenudí.
40'
Žůrek svedl prohraný souboj se Schneiderem, po kterém mají však míč na polovině hřiště domácí.
39'
Hosté dvakrát vystřelili po rohu zprava, první zakončení bylo zablokované, druhé šlo nad horní tyč.
38'
Matocha si vyměnil míč na pravé straně s Přerovským a hosté budou zahrávat roh.
38'
Šálek už nemohl zleva zachytit míč nohou na hřišti a vhazovat by měl na domácí polovině Novotný.
37'
Vše začalo u Šálka na středu. Následně si při útoku po pravém křídle vyskočil JAKUB ŽŮREK v pravé části vápna a hlavou o zem k zadní tyči srovnal.
35'
Šálek rozehrál standardku zleva dlouhým míčem do levé části vápna a následné zakončení k zadní tyči chytil Kollár.
35'
Souboj jeden na jednoho na pravé straně dopadl špatně pro Přerovského.
34'
Hosté vedou valnou většinu útoků po pravé straně, kde hraje Novotný.
34'
Utkání má celkem tempo a náboj. Nyní drží míč ve velkém vápně Kollár.
33'
Novotný centroval zprava na druhou tyč, ale dvojice hráčů domácích se postarala o klid před Nemravou.
33'
Toure přihrál do druhé vlny na pravou stranu Jeřábkovi, následně jeden z hostů z vápna minul delší dolní roh branky.
32'
Mančík (UB) dohrál protihráče skluzem zleva při hostující rozehrávce a nemůže nic namítat proti žluté kartě.
32'
Matocha měl celku rychlost na pravé straně, ale nakonec zpomalil hru, výsledkem všeho byla ztráta Toureho na středu.
31'
Novotný padl k zemi na pravé straně, ale sudí do píšťalky nefoukl.
31'
Sklenář nahrál na levou stranu rozběhnutému Holíkovi, jehož přízemní centr na střed šestnáctky uklidil protihráč z první mimo vápno nohou.
30'
Přerovskému odskočil míč v pravé polovině vápna a kontruje po levém křídle Mančík.
30'
Žůrek byl odstavený při útoku po levé straně Jeřábkem, a tak si může nohama zahrát Kollár.
29'
Přerovský převzal míč na pravé straně a po spolupráci s Tourem se vydal na zteč, zatím však jen aut pro hosty.
28'
Marek David vystoupil proti Touremu, následně byl pískaný faul na Novotného na pravé straně, s čímž domácí nesouhlasí.
28'
Centr na střed vápna, ale Vrága hlavičkoval do levé části šestnáctky k protihráči.
27'
Zákrok zezadu jednoho z hostů byl proti pravidlům a domácí kopou standardní situaci zprava.
26'
Nemrava vyhodil míč na pravou stranu, následně jsme sledovali dlouhý míč na křídlo, ale nikoliv zásah Kollára.
26'
Vrága poslal míč křížem na pravou stranu, ale tam vládli hosté.
25'
Holík kontroval míč letící do autu a poté jej zleva z poloviny hřiště hodil pod sebe k noze Marka Davida.
24'
Toure měl po pravé ruce volného Přerovského, ale zvolil kombinaci s Matochou na středu. Vše bylo ukončeno balónem do vápna k Nemravovi.
24'
Domácí útok po pravém křídle, ale následovala nepřesná nahrávka pod sebe ve velkém vápně.
23'
Odehráno necelých třiadvacet minut a domácí toho směrem dopředu moc nepředvedli.
23'
V posledních minutách se hraje prakticky bez zakončení na Nemravu či Kollára.
22'
Výborný obranný zákrok Jeřábka na stoperovi a posléze byl k vidění krátký útok hostů po levé straně.
22'
Zřejmě Schneider byl faulovaný na své polovině a rozehrávat bude jeho spoluhráč z pravé strany.
21'
Přerovský nenašel společnou řeč se spoluhráči na pravé straně a rozehrávají tak domácí s Nemravou a Markem Davidem.
21'
Domácí se neprosadili Holíkem po levé straně a budou se muset bránit po autovém vhazování hostů.
20'
Přerovský si narazil míč se spoluhráčem, Šálek už jej nechytl, ale domácí obrana přežila poté centr do ohně.
20'
V době, kdy držel míč Novotný na pravé straně byl balón již mimo hrací plochu a domácí vhazují.
19'
Na levé straně prohrál Přerovský souboj s Holíkem, ale hosté ještě na domácí polovině získali míč zpět.
19'
Schneider posunul míč zleva do levé části vápna, kde zřejmě Matocha zakončil do dlouhé nohy Nemravy.
18'
Zaznamenali jsme útočné snažení Šálka s Hrubošem na levé straně, domácí mají k dispozici aut.
18'
Aktivní presink domácích na pravé straně opět donutil hosty k souhře s Kollárem, ten však odmítl chybovat při rozehrávce z jedničky.
17'
Žůrek presoval zleva proti Jeřábkovi, ten si pomohl nahrávkou na Kollára. Vzápětí hosté ztratili míč na ose poloviny protivníka.
16'
Sklenářova chyba na pravé straně a míč je velkém vápně u Kollára.
16'
Posléze ještě jeden aut pro Novotného a tentokrát je už Nemrava pod větším tlakem.
16'
Jeřábek se zúčastnil souboje na pravé straně a vhazovat bude blízko domácího vápna Novotný.
15'
Nyní vhazuje Vyškov na levé straně své poloviny, tak uvidíme, co vymyslí hostující celek v útočné fázi.
11'
Podmínky jsou dnes celkem složité, ale pochopitelně pro oba týmy stejné.
10'
Toure podle rozhodčího nefauloval při hlavičkovém souboji Hruboše zhruba na polovině hřiště, pokračuje se dál.
10'
Byl to Novotný. Ten už je ovšem na nohou a vykopávat může noha Kollára.
10'
Jeden z hostujících hráčů leží na hrací ploše a hra je přerušena.
9'
Několik odrazů a nepřesností, vše završil chybou na levé straně Hruboš.
9'
Toure na ose poloviny soupeře prodloužil míč prvním dotekem pouze k protihráči a domácí můžou reagovat po pravé straně.
9'
Žůrek útočil po levé straně, ale je z toho pouze vysoká noha hráče v červeném, což se fanouškům domácích vůbec nezamlouvá.
8'
Utkání se hraje za celkem silného větru a podmínky nejsou zcela ideální.
8'
Kollár rozhodně s výkopem od své branky nikam nepospíchá.
7'
Mančík má po souboji jeden na jednoho na levé straně aut pro Holíka a je možné, že přiletí míč do vápna.
7'
Mančík svedl další hlavu na levé straně, ale ihned poté akce domácích končí.
6'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
DANIEL PŘEROVSKÝ si navedl míč zprava na střed a levačkou k druhé tyči překonal skákajícího Nemravu.
6'
Hruboš odehrál míč hlavou z výskoku na levou stranu, kde byl Mančík s míčem v zámezí při souboji s Novotným.
5'
Mančík si nerozuměl se spoluhráči na levé straně a míč opět uvede do hry Kollár.
5'
Stejnou situaci si Holík i díky Hrubošovi zopakuje ještě jednou.
5'
Při hlavičkovém souboji na pravé straně nebyl faulovaný Novotný a vhazuje domácí celek zhruba na polovině hřiště.
4'
Rychlý útok po pravé straně, ale domácí z něj nevytěžili zakončení, ani centr a dokonce ani roh. Vykopává Kollár.
3'
V dějišti zápasu je zataženo a je zřejmé, že panuje celkem velká vlhkost.
3'
Jinak hosté nastoupili v tmavých dresech, domácí oblékli dresy červené.
1'
Sklenář se dostal k míči na pravé straně na hranici šestnáctky, kterou společně se svými spoluhráči obléhá.
1'
Blízko rohového praporku zprava vhazují domácí u vápna soupeře.
1'
Domácí rozehráli zápas a v prvním poločase útočí z pravé strany.
1'

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Žůrek, M. David (C), Holík, R. David, Šálek, Mančík, Dolina, Hruboš, Sklenář, Vrága
Náhradníci: Jaroněk, Pochylý, Nevařil, Michalec, Červinka

MFK Vyškov: Kollár – Přerovský, Schneider, Matocha, Fialka, Lahodný, Toure, Tijani, Pospíšil, Jeřábek (C), Novotný
Náhradníci: Machalický – Kone, Praks, Němeček

Rozhodčí: Drozdy – Kneisl, Škrobák.
Sestava Uherského Brodu z posledního zápasu:
Nemrava – Žůrek (89. Pochylý), M. David, R. David, Šálek, Mančík (82. Nevařil), Dolina, Hruboš, Sklenář, Vrága, Michalec (72. Holík)

Sestava Vyškova z posledního zápasu:
Machalický – Kuncl (50. Praks), Toure, Tijani, Novotný (58. Studený) – Jeřábek, Lahodný, Matocha (80. Fialka), Schneider, Přerovský – Pospíšil.
MFK Vyškov v posledních dvou zápasech nevyhrál. Nejprve podlehl Valašskému Meziříčí 0:2, posléze Hulínu v domácím prostředí 2:4. Nejlepším střelcem hostujícího mužstva je v letošní sezóně sedmigólový Matocha, momentálně osmnáctý nejlepší kanonýr MSFL. Hosté jsou tak v tabulce na osmé pozici se sedmatřiceti body. Dá se říci, že jim již v tomto ročníku MSFL o nic nejde.
Uherský Brod má ze sedmadvaceti odehraných duelů MSFL nasbíraných celkem dvaatřicet bodů, což jej řadí na třinácté místo tabulky této soutěže. Naposledy zvítězil na hřišti poslední Mohelnice poměrem 2:0. Mezi střelce se zapsal Žůrek a Mančík. Právě Mančík a Vrága jsou se šesti vstřelenými góly nejlepšími střelci domácích.