MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Prostějov - 29. října 2017   10:15

Vel. Meziříčí
28' Dolejš
1:2
(1:1)
Prostějov
Prostějov
16' Šteigl   • 73' Kroupa
Kruba – Šimáček (C), Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík (85. Bouček), Simr, Smejkal (74. Duba), Demeter, Komínek, Mucha
Pokorný T. – Pokorný P., Duba, Berka, Bouček
Robert Hájek – Luboš Drozdy, Jan Mayer
Stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
Prostějov
Jícha (46. Neoral) – Rus, Schuster, Sus – Hapal, Šteigl (86. Sečkář), Machynek, Fládr, Petržela (90. Zapletal) – Kroupa (C), Petrović
Neoral – Sečkář, Zapletal, Smékal

To je ode mě vše, děkuji za pozornost.
Omlouváme se za technické problémy, které vznikly dnešní celodenní vichřicí.
Nakonec v tomhle šlágru kola zvítězil Prostějov.
Ve druhém poločase hosté vstřelili gól v 73. minutě a mohli přidat další, ovšem do konce utkání se stav nezměnil a Prostějov se dostává na druhé místo s dvaceti sedmi body a ztrátou pěti bodů na první Velké Meziříčí.
90+3'
90+2'
Při útoku se domácí dopustili faulu a hráč Velkého Meziříčí Petr Dolejš dostává žlutou kartu.
90+2'
Prostějov se vydal do útoku po levé straně, ale tam ztratil míč a domácí mají autové vhazování.
90+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90+1'
Velké Meziříčí ztratilo míč na pravé straně a ten skončil až za bránou.
90+1'
Hra pokračuje odkopem od domácí brány.
90'
Nyní je hra přerušena, jelikož se ošetřuje jeden hráč z Prostějovského celku.
90'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Petržela, přichází Zapletal.
89'
Po chvíli jsou u míče opět hráči Velkého Meziříčí.
89'
Poté se domácí dopustili faulu ve středu hřiště.
88'
Domácí drží míč a snaží se o nápor ke konci zápasu, ale opět lacině balón ztratili.
87'
Hosté ztratili míč na levé straně a domácí mají aut na své polovině.
87'
Domácí jdou do útoku po levé straně, následně přišla přihrávka ke středu, ale obrana Prostějova je dnes fantastická a odebrala domácím míč, přičemž ještě hráči Velkého Meziříčí se provinil faulem.
86'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Šteigl, přichází Sečkář.
85'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Bouček.
85'
Ovšem s centrem si domácí poradili a následuje aut pro hosty.
85'
Prostějovští to zkusili po pravé straně a vybojovali přímý kop nebezpečně blízko vápna.
84'
Opět se dostali hosté k vápnu, ale následně míč skončil vedle brány Kruby a ten bude mít odkop od brány.
83'
Autové vhazování pro Prostějov na půli domácích.
83'
Domácí to zkusili po pravé straně, ale míč skončil za bránou a Jícha bude mít odkop od brány.
82'
Dnešní výkon domácích není nejlepší, ale fotbal trochu zaostává za očekávám taky díky těžkém terénu a silnému větru.
82'
A po přímém kopu se dostali do zakončení, ale Kruba gól nedopustil.
81'
Domácí zfaulovali prostějovského hráče a hosté budou mít přímý kop přibližně z pětadvaceti metrů.
80'
Ovšem z něho nic nevzniklo a míč drží na svých kopačkách hosté.
79'
Domácí mají volný kop ze středu hřiště.
78'
Hosté se dostali až do vápna, ale ke střele se nedostali.
77'
Domácí se dostali až do vápna, ale tam to pojistil odkopem obránce Prostějova do bezpečí.
76'
Ovšem na půli domácích zfaulovali protihráče i Prostějovští. Poté ale domácí ztratili míč a následuje aut pro hosty.
75'
Prostějov se dostal dopředu, ale zakončením to neskončilo. Následně šli dopředu i domácí, ale přes obranu Prostějova neprošli. Následně hráči Velkého Meziříčí se dopustili faulu.
74'
Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).
74'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Duba.
74'
Domácí se dopustili útočného faulu a míč mají hosté.
73'
Prostějov právě vstřelil branku!
A z tlaku Prostějova přichází gól! KAREL KROUPA posílá Prostějov do vedení!
73'
Ovšem tlak Prostějova stále trvá a je nyní na hřišti lepší týmem.
72'
A Prostějovští se dostali až do zakončení, ale brankáře Krubu ani tentokrát nepřekonali!
72'
Další faul domácích a Prostějov má přímý kop ze solidní pozice.
71'
Domácí, ale následně vykopli míč do zámezí a Prostějovští budou mít autové vhazování.
71'
Domácí se provinili faulem na své polovině a Prostějov bude mít volný kop ze středu hřiště.
70'
Střela domácích skončila vedle brány a Filip Jícha se postará o odkop.
70'
Prostějov se dostal do zakončení, ale s ním si skvěle poradil domácí brankář Rostislav Kruba a nedopustil změnu stavu.
69'
Ovšem míč skončil vedle brány a následuje odkop brankáře domácích Rostislava Kruby.
69'
Po faulu má Prostějov přímý kop z pravé strany vápna.
68'
Po faulu domácího hráče, ale o míč přicházejí a Prostějov bude mít volný kop z vlastní poloviny.
67'
Domácí, ale ztratili míč a pro změnu uvidíme aut Velkého Meziříčí.
66'
Po nepřesné přihrávce domácích budou mít opět autové vhazování hosté.
65'
Ovšem po chvíli ztratili míč a ho nyní mají hosté, kteří se dostali až k vápnu, ale domácí odkopli míč do zámezí a následuje autové vhazování Prostějova.
64'
Po faulu má Velké Meziříčí volný kop z poloviny hřiště.
64'
Hostům rychlý útok nevyšel a dopředu jdou domácí.
63'
Následně se dostali až do zakončení, ale to minulo domácí bránu.
62'
Po faulu domácího hráče bude mít Prostějov volný kop z poloviny hřiště.
62'
Po odkopnutí domácího hráče do zámezí mají hosté další aut.
61'
Domácí to zkusili po levé straně, ale ztratili míč a Prostějov bude mít autové vhazování.
60'
Hosté se ovšem ocitli v ofsajdové pasti.
59'
Po rohovém kopu se ale dopředu dostali domácí, ovšem ztratili míč a na opačnou stranu míří hosté.
58'
V pořadí už druhý rohový pro hosty z Prostějova.
52'
Žlutou kartu dostává Smejkal (FC Velké Meziříčí).
Omlouváme se, ale kvůli aktuální vichřici a následným technickým problémům není zatím možné utkání komentovat.
46'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jícha, přichází Neoral.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:35.
V prvním poločase jsme viděli dva góly. Ten první vstřelil v 16. minutě Jan Šteigl, když dostal skvělou přihrávku do běhu a střelou k levé tyči poslal Prostějov do vedení. Ve 28. minutě ovšem hosté faulovali ve svém pokutovém území, k penaltovému kopu se postavil Petr Dolejš a ránou k pravé tyči srovnal stavu utkání. Ke konci poločasu nás zastihly technické problémy, budeme se snažit vše napravit.
45'
41'
Přímý kop trefil pouze obránce domácích, který následně založil nový útok, ale vše skončilo u hodně nepřesné přihrávky Dolejše.
40'
Kroupa zachytil přihrávku domácích hráčů. Poté se ale domácí dopustili faulu a Prostějov bude mít přímý kop.
39'
Domácí neodcentrovali z levé strany, jelikož míč trefil pouze obránce Prostějova, u míče jsou ale poslední minuty hlavně domácí, kteří nikam nespěchají a nyní si zahrál i brankář Kruba.
38'
Domácí útočník se málem dostal za obranu, ale poslední hráč Prostějova ho v jeho cestě zastavil.
37'
Po rohu se dostal do hlavičky jeden z domácích hráčů, ale zamířil pouze nad bránu Jíchy.
36'
Nyní ale faulovalo i Velké Meziříčí a u míče je Prostějov. Jeho centr do vápna, ale nebyl příliš podařený a do rychlého protiútoku se dostali domácí. Následuje rohový kop pro Velké Meziříčí.
35'
Nepřesný nákop zachytila hostující obrana. Poté přišel útočný faul Prostějova a u míče budou pro změnu domácí.
33'
Nyní se hraje na pravé straně na půlce Velkého Meziříčí, následuje aut pro hosty.
32'
Prostějov má po faulu přímý kop. Ten letěl na Krubu, ale s pomocí obránce míč dostali do bezpečí.
31'
Domácí se málem dostali ke střele, ale obrana Prostějova skvěle zapracovala a následně Miloš Kriegsmann poslal protihráče k zemi za což dostává žlutou kartu.
30'
A Velké Meziříčí je při chuti, ovšem rána hráče z domácího celku skončila jenom v náručí brankáře Jíchy.
29'
Hostům se přihrávka do běhu nevydařila a u míče jsou domácí.
28'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Petr Dolejš střelu z penaltového kopu umístil k pravé tyči, brankář Jícha sice stranu vystihl, ale na míč nedosáhl.
28'
Byla nařízena penalta pro Velké Meziříčí.
27'
Nepřesná přihrávka hostů skončila jenom u domácího brankáře Kruby.
26'
Míč opět skončil za bránou Prostějova.
25'
Po nepřesné přihrávce mají autové vhazování hosté na své polovině.
24'
Rostislav Kruba vyběhl z brány aby byl u míče dříve než útočník, což se mu povedlo a poté rozehrál míč na pravou stranu.
23'
Petr Dolejš šel s míčem po pravé straně, ale jeho centr skončil opět za bránou Prostějova.
22'
Následný centr hráče ve vápně pouze přeletěl a skončil za bránou hostů z Prostějova. Jícha bude mít další odkop od své svatyně.
21'
Přímý kop byl kopnut po zemi, ale ke střele se žádný z domácích hráčů nedostal.
20'
Domácí šli dopředu, ale Aleš Rus zastavil těsně před vápnem domácího hráče nedovoleně a dostává žlutou kartu.
20'
Domácí hráč si hodně předkopl míč a ten skončil za bránou Jíchy. Hostující brankář uvede balón do hry odkopem od své svatyně.
19'
Hosté mají autové vhazování, po kterém se dostali dopředu, ale ještě předtím než přišel centr do vápna se stal útočný faul Prostějovských.
18'
Zdeněk Fládr ovšem centroval vysoce za bránu a Rostislav Kruba bude mít další odkop od brány.
17'
Šuta sundal hráče uprostřed hřiště a u míče budou znovu hosté.
16'
JAN ŠTEIGL dostal precizní přihrávku do běhu a střelou k levé tyči posílá Prostějov do vedení!
16'
Následná nepřesná přihrávka rovněž skončila u domácího brankáře, který dalekým odkopem přesunul hru na polovinu Prostějova.
15'
Na rohový kop vyskočil i brankář Kruba a vyboxoval míč do bezpečí.
14'
Skvěle zapracoval domácí obránce a zblokoval střelu Prostějova. Následuje rohový kop hostů.
13'
Obránce hostů v nouzi pouze odkopl míč do zámezí.
12'
Domácím nevyšla přihrávka, která skončila v zámezí a Prostějov má autové vhazování.
11'
Domácí jsou nyní u míče a zkoušeli to po levé straně, ovšem na těžkém terénu útočníkovi Velkého Meziříčí noha podjela a ztratil míč.
10'
Domácí po levé straně neprošli a Prostějov bude mít autové vhazování.
9'
Velké Meziříčí se tlačilo do šance, ale vše skončilo vedle brány.
8'
Na začátku zápasu jsou aktivnější hosté, ovšem nyní přišel faul ze strany Prostějova ve středu hřiště.
7'
Domácí se ocitli v šanci, ale domácí útočník se neprosadil, navíc ještě zranil brankáře, ale po krátkém přerušení hra pokračuje dál.
6'
Míč opět skončil za bránou Kruby po nepřesné přihrávce a domácí brankář se postará o odkop.
5'
Další faul domácích a hostí mají přímý kop poměrně z velké dálky.
5'
Po faulu ve středu hřiště budou u míče hosté.
4'
Míč se dostal za bránu Velkého Meziříčí a Kruba se postará o odkop od brány.
3'
Prostějovští kombinovali, ale ke střele se nedostali. Ovšem u míče jsou stále hosté.
2'
Poté přišel nákop Prostějova, ale domácí brankář Kruba byl u míče první.
2'
O úvodní rozehrávku se postarali domácí.
1'
Hráči již jsou na hřišti, za pár chvil zápas začne.

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček (C), Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha
Náhradníci: Pokorný T. – Pokorný P., Duba, Berka

1. SK Prostějov: Jícha – Rus, Schuster, Sus – Hapal, Šteigl, Machynek, Fládr, Petržela – Kroupa (C), Petrović
Náhradníci: Neoral – Sečkář, Zapletal, Smékal

Rozhodčí: Robert Hájek – Luboš Drozdy, Jan Mayer.
Ještě jednou vás vítám u dnešního zápasu, který je šlágr tohoto kola, jelikož se proti sobě utká první a druhý tým tabulky (momentálně už první a čtvrtý, jelikož Kroměříž a Vyškov včera vyhráli). Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Robert Hájek s jeho asistenty Lubošem Drozdym a Janem Mayerem. Pojďme si představit sestavy obou mužstev.
1. SK Prostějov:

Prostějov minulou sezónu sestoupil z FNL, kde skončil na posledním místě s pouhými dvanácti body. Letos se momentálně ocitá na druhém místě s dvaceti čtyřmi body a ztrátou osmi bodů na první Velké Meziříčí. V poháru nejprve postoupil přes Mohelnice, ale následně nestačili na rozjetou Opavu.
Poslední zápas přivítali na své půdě Kroměříž a byl to velmi vypjatý zápas. Už v 6. minutě se řítil sám na bránu Kroupa, ale první gól zápasu nevstřelil. To byli totiž hosté, kdo se postaral o první branku a to ve 22. minutě, když se prosadil Jan Silný. Ovšem odpověď přišla za deset minut, když Aleš Rus hlavičkou přeloboval brankáře a srovnal stav na 1:1. Celý poločas byli ovšem lepší hosté. Konec poločasu nám ovšem přinesl velice nefotbalovou rozrtžku, kde padly červené karty na obou stranách. Vyloučen byl prostějovský Pančochář a kroměřížský Kovář. Ve druhém poločase jsme viděli jasnou převahu hostů, která skončila gólem v 63. minutě když se trefil Robin Elšík. V 77. minutě zvýšil náskok Martin Blanař. Šest minut před koncem snížil stav na 2:3 z penalty Karel Kroupa, ale konec zápasu už si hosté pohlídali a odvezli si tři body. Nejlepším střelcem je Karel Kroupa s osmi body. Hlavním trenérem je Oldřich Machala.

FC Velké Meziříčí:

Velké Meziříčí se nachází na prvním místě se třiceti dvěma body, kdy vyhrálo hned desetkrát, dvakrát remizovalo a ani jednou neprohrálo. V českém poháru nestačilo na Ždírec n. D., kde překvapivě prohrálo 0:1. V lize hráli svůj poslední zápas na půdě HFK Olomouc. Už v 18. minutě se hosté dostali do vedení, když se prosadil Michal Bouček. Hned minutu na to měli hosté další skvělé šance, ale gól nevstřelili. Poté na hřišti byli aktivnější domácí hráči z Olomouce, ale nijak bránu neohrozili. V 35. minutě hosté vstřelili pouze břevno. Pět minut před koncem se domácí dostali do pěkné šance, ale Tomáš Pokorný je podržel. Poločas tedy skončil 1:0 pro hosty z Velkého Meziříčí. Na začátku druhého poločasu byli opět aktivnější domácí, ale v 61. minutě se prosadil Petr Dolejš a hosté vedli o dvě branky. O devět minut později přidal Robin Demeter třetí gól. Ke konci zápasu jenom korigoval výsledek brankou domácí hráč Luboš Horka. Hosté zaslouženě vyhráli a odvezli si další tři body. Nejlepším střelcem tohoto celku je Pavel Simr, který se prosadil už desetkrát. Hlavním trenérem tohoto týmu je Libor Smejkal.

Posledních pět utkání FC Velké Meziříčí:

MSFL: HFK Olomouc 1:3 Velké Meziříčí
MSFL: Kroměříž 1:2 Velké Meziříčí
MSFL: Velké Meziříčí 2:2 Líšeň
MSFL: Hodonín 0:5 Velké Meziříčí
MSFL: Velké Meziříčí 3:2 Petřkovice
Ve 13. kole nás čeká šlágr tohoto kola, jelikož proti sobě nastoupí FC Velké Meziříčí a 1. SK Prostějov. Tyto týmy se proti sobě utkaly předminulou sezónu a to každý tým na své půdě vyhrál. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Robert Hájek, jeho asistenti budou Luboš Drozdy a Jan Mayer. Hrát se bude na Stadionu U Tržiště ve Velkém Meziříčí. Tento stadion nabídne kapacitu pro 2 500 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.