Jágrik – Zezula (C), Kulík, Novák, Koláčný, Fila (11. Trtek (83. Dobrovodský)), Moučka, Novotný, Němeček (29. Mazuch), Charles, Goj
150 diváků
Lasák – Coufal, Massaniec (66. Michlík), Velner (C), Neumann (66. Imider), Obuch, Bitta (86. Kohut), Bialek, Ogbu (78. Harušťák), Gorčica, Rubý
Přibyl – Michlík, Zupko, Imider, Kohut, Harušťák, Hykel

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne.
Zápas skončil. Nakonec se dá říct, že je to spravedlivá remíza. První poločas byli lepší hosté, do druhé poloviny ale lépe vkročili domácí fotbalisté, kteří trávili hodně času na útočné polovině.
90+2'
90'
Hosté už budou rádi za bod. Míč se snaží držet co nejdál od branky. Rosice by ale rády vítězství.
89'
Domácí se tlačili do branky, ale Frýdku se podařilo jejich tlačení ubránit.
88'
Správně se bude roh opakovat. Zakončení Zezuly trefilo ještě hráče Frýdku.
88'
Rosice budou rozehrávat roh.
87'
Frýdek mohl jít do zajímavého brejku, ale tomu předcházel faul u půlící čáry.
86'
Koláčný nastřelil do obličeje soupeře, jenž se hned skácel k zemi. Fanoušci sice nadávají, že se přerušila hra během jejich tlaku, ale sudí se zde rozhodl správně.
86'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Bitta, přichází Kohut.
85'
Šlapák na Koláčného ve středovém kruhu. Rosice rozehrají.
84'
Rosice jsou na polovině Frýdku a pokračují v dobývání branky.
83'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Trtek, přichází Dobrovodský.
82'
Přízemní centr zleva se snažil přes brankáře dotlačit Moučka, ale dopustil se faulu.
Dnešní utkání sleduje 150 diváků.
79'
Frýdek nacentroval míč na Bittu. Na poslední chvíli odhlavičkoval balon obránce.
78'
ze hřiště odchází Ogbu, přichází Harušťák.
76'
Centr odvrátil jediný hráč ve zdi. Rosice mají balon až vzadu u brankáře.
75'
Rosice získaly faul u postranní čáry. Hráči už se skládají u hranice vápna.
74'
Míč si postavil Rubý a centroval na zadní tyč na Velnera. Ten chtěl sklepnout míč pod sebe, ale nenašel žádného spoluhráče.
73'
Standardka pro Frýdek ze zajímavého místa. Faulovaný byl Ogbu.
72'
Rubý chtěl přejít rychle do útoku, ale neměl komu nahrát. Míč tak chvíli podržel ve středovém kruhu a rozehrál na záložníka.
71'
Ani z rohu se Frýdku nedaří prolomit dnešní bezbrankový stav.
71'
Teď budou červení zahrávat roh.
70'
Ogbu si strčil balon před sebe a šel do zakončení. Jeho rána mu ale nesedla a brankář tak nemusel zasahovat.
68'
Trtek si při zpracování asi pomohl rukou. To jediné teď připadá v úvahu, proč sudí zapískal. Jeho střela, která šla i tak vedle, tak byla už navíc.
66'
Rosice zatím diktují tempo druhého poločasu, svého soupeře zatím k ničemu nepouští.
66'
ze hřiště odchází Massaniec, přichází Michlík,
ze hřiště odchází Neumann, přichází Imider.
63'
Koláčný nenašel místo ke střele. Za balonem se rozběhl i Goj, který jej z první napálil do prostředku branky.
62'
Coufal si zkušeně pohlídal, aby se odkopávalo. Míč nakopl do noh soupeře.
60'
Střela Gorčicy od hranice šestnáctky nebyla zvlášť nebezpečná.
58'
Žlutí se snažili dostat dopředu po lajně, tam však hosté zhustili prostor a útok domácích zastavili.
56'
Moučka rychle vyběhl za balonem a z ničeho nic se objevil před vybíhajícím Lasákem. Frýdecký golman znovu zachránil svatyni!
55'
Charles zkusil ze strany překvapit brankáře. Moc nechybělo, aby míč za brankáře spadl. Jen díky skoku Lasáka se balon dostal dál od branky.
54'
Rosice zaměstnávají defenzívu soupeře na levé straně.
53'
Tentokrát získal Patrik Goj alespoň roh.
52'
Goj došel s míčem až do rohu hřiště, tam ale o míč přišel a při snaze ho získat zpět fauloval.
51'
Rosice pokračují od své branky poté, co Frýdek dlouhým nákopem po lajně ztratil balon.
49'
Frýdek to zkoušel z pravé strany, ale nebylo z toho nic. Bude se odkopávat.
48'
Koláčný poslal míč z místa přestupku rovnou do náruče brankáře.
47'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Massaniec). Massaniec zatáhl za ruční brzdu.
47'
Obuch byl faulovaný na své polovině. Červení dlouho nečekají a rozehrávají.
46'
Rosice začaly druhou polovinu nákopem dopředu.
46'
První část hry je za námi. Domácí jsou zatím trochu pasivnější jak jejich soupeř. Frýdek měl asi největší šance po rohových kopech, Massaniec se ale nadvakrát neprosadil.
45+2'
45+2'
Bitta se znovu snažil otočit s míčem ve vápně, aby mohl zakončit, ale obránce mu to neumožnil.
44'
Po delší době byla slyšet sudího píšťalka. Frýdek se dopustil, kousek za půlící čárou, faulu.
42'
Charles nabil pro Koláčného, který svým pokusem branku přestřelil o několik metrů.
41'
Nad stadionem vysvitlo sluníčko, teplota je však stále jen okolo deseti stupňů Celsia.
40'
Novák získal rohový kop, když se snažil centrovat před branku přes nohu obránce.
39'
Koláčný poslal křižný pas na spoluhráče. Massaniec míč odvrátil do autu.
37'
Ogbu vyzkoušel svoji techniku zhruba z 25 metrů, ale přestřelil.
37'
Bitta natáhl svoje dlouhé nohy a pokusil se ještě zakončit balon na branku. Získal roh.
36'
Neumann teď odchází za postranní čáru. Pokračovat budou Rosice, které byly v tu dobu u balonu.
35'
Na trávníku zůstává ležet hostující fotbalista. Hra je přerušena a je u něj týmový zdravotník.
33'
Nepovedený nákop stopera Frýdku končí až u Jágrika. Bialek se spoluhráčům omlouvá zvednutou rukou.
32'
Střelu Patrika Rubého z hranice vápna zastavil obránce Rosic.
31'
Krátce poté, co Mazuch přišel na hřiště už musel odklidit balon do autu, aby nepustil Ogbua do únik.
29'
ze hřiště odchází Němeček, přichází Mazuch.
27'
Kousek před šestnáctkou se před Bittou otevřel prostor. Hostující fotbalista si ale všiml ještě Ogbuy napravo od něj a rozhodl se přihrát. Z akce už nic nebylo, Rosice stihly zasáhnout a míč odkopnout.
26'
Nepřesná rozehrávka ze středu do strany na Charlese. Autové vhazování pro červené.
24'
I teď byl ale centr bídně kopnutý a Frýdek branku neohrozil.
23'
Centr byl obranou sražen na další roh.
23'
Frýdek získává další roh v zápase. Znovu bude rozehraný z pravé strany.
22'
A hned z dalšího rohu měli hosté velkou šanci! Znovu to byl Massaniec, jenž skluzem změnil trajektorii přihrávky Ogbua. Balon skončil vedle levé tyčky!
21'
Novotný přizvedl rohový kop. K hlavičce se dostal Massaniec, brankář musel míč vyškrábnout nad horní tyč.
20'
Velner poslal nebezpečný míč k přední tyči. Po teči skončil jen na boční síti.
19'
Němeček získal pro svoje barvy roh na pravé straně.
17'
Massaniec čistě skluzem ukopl soupeři míč od nohy. Rosice vhazují kousek od střídačky hostů.
16'
Jágrik si pohlídal další centr z pravé strany.
14'
Rosice pokračují autovým vhazováním kousek od rohového praporku soupeře.
13'
Bitta nechal propadnout přihrávku na Ogbua, ten se ale nedokázal v šestnáctce otočit a zakončit.
11'
Němeček to vyzkoušel zhruba z 30 metrů, balon ale letěl asi dva metry od levé tyčky.
11'
ze hřiště odchází Fila, přichází Trtek.
8'
Centr z pravé strany, který spíš připomínal střelu, si sebral Jágrik. Ihned vyslal po lajně Charlese, který však o míč přišel už kousek za polovinou.
6'
Ogbu byl faulovaný Filou, přes to je to domácí fotbalista, který se drží za kotník a bude potřebovat ošetření.
5'
Přihrávka na hranici vápna měla jít na útočníka hostí, ale první si míč našel obránce, který jej hlavou trknul pro svého brankáře.
3'
Moučka chtěl přihrát za obranu Frýdku, ale jeho oblouček dopadl jen k brankáři Lasákovi.
1'
Charles se rychle přesunul po pravé straně až do šestnáctky. Odtud taky zakončil, ale trefil při tom svého spoluhráče, který byl v ofsajdu.
1'
První nákop dopředu se snažil prodlužovat Bitta, ale balon došel jen k brankáři.
1'
Před začátkem zápasu bude ještě držena minuta ticha za zesnulého Rudolfa Tvarůžka.
Domácí oblékli žluté dresy, hosté z Frýdku-Místku mají červené dresy.
Pěkné sobotní odpoledne z Rosic. Již za 40 minut bude zahájen duel mezi Rosicemi a Frýdkem-Místkem. Na hřišti se zatím rozcvičují pouze brankáři.

FC Slovan Rosice: Jágrik – Zezula (C), Kulík, Novák, Koláčný, Fila, Moučka, Novotný, Němeček, Charles, Goj
Náhradníci: Drobek – Kršák, Dobrovodský, Mazuch, Trtek, Adeshina, Oborný
Trenér: Petr Čuhel

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Massaniec, Velner (C), Neumann, Obuch, Bitta, Bialek, Ogbu, Gorčica, Rubý
Náhradníci: Přibyl – Michlík, Zupko, Imider, Kohut, Harušťák, Hykel
Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Šimoník – Kolář, Zapletal.
FK Frýdek-Místek Rosice ještě nikdy neporazil!

Pokud se bavíme o FK Frýdku-Místku, tak opravdu, ten ještě Rosice neporazil. Z dosavadních pěti střetnutí vyhrály třikrát Rosice a dvakrát zápas vítěze nepoznal (a to konkrétně v posledních dvou střetnutích).

Pokud bychom do statistiky brali i tehdejší MFK Frýdek-Místek, tak pak už ano. Poslední zápas, kdy se Rosice a MFK Frýdek-Místek potkaly, skončil 3:1 pro domácí tým z východu republiky.

FC Slovan Rosice

Rosice jsou na tom špatně. Už jen oproti minulé sezoně, kdy se drželi v horní části tabulky, se nyní tým trápí v té spodní polovině. Za dvacet tři zápasů fotbalisté z Rosic vyhráli jen šestkrát. Za posledních pět utkání mají pouhé čtyři body. Poslední utkání Rosice zajížděly do Frýdlantu, kde svému soupeři podlehly 2:0. Na domácí půdě to ale není špatné. Tam totiž prohrály, v této sezoně, jen třikrát, naopak šestkrát vyhrály a dvakrát remizovaly. Poslední tři domácí duely neprohrály.

FK Frýdek-Místek

Modrobílí jsou před tímto kolem na desátém místě, doposud získali 32 bodů. Od posledního místa je dělí třináct bodů, od prvního pak čtrnáct. Frýdek tak hraje v klidném středu tabulky. Jeho poslední utkání skončilo vítězstvím, doma porazil béčko Slovácka 2:0. Byl to tak druhý zápas po sobě, kdy si Frýdek zapsal tři body. Kdybychom se podívali, jak se daří týmu na venkovních hřištích, našli bychom Frýdek znovu v prostředku. Z jedenácti venkovních zápasů totiž třikrát vyhrál, čtyřikrát remizoval a čtyřikrát prohrál. Nasbíral dohromady 13 bodů, vstřelil třináct branek a šestnáctkrát inkasoval.
Rosice doma přivítají celek z Frýdku-Místku. Poslední vzájemné střetnutí skončilo remízou 1:1. Do vedení se tehdy dostaly Rosice v 45. minutě zápasu, ale ještě v nastaveném čase první části se podařilo domácímu Frýdku srovnat. Více branek už v zápase nepadlo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.