Somberg – Červenka (77. Straňák), Flasar (C), Leskovjan, Lorenc, Martiš (67. Vrbka), Novotný, Obadal, Resetka, Votava, Vyhlíd
Zlín B
Bachůrek – Bobčík, Hamalčík (83. Zábojník), Hönig, Jura, Kulíšek (C), Ndiaye, Ovesný (83. Červinka), Polášek, Slouk, Švach
Slezák – Červinka, Hartman, Jeřábek D., Jeřábek M., Zábojník

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek svátečního dne a krásné svátky.
Máme za sebou utkání 21. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK remizoval s FC Zlín B 1:1. Do utkání lépe vstoupili domácí. Byli za to odměněni v 21. minutě, kdy se z volného přímého kopu brilantním gólem prosadil Votava. Do konce poločasu byla hra vyrovnána.
Po změně stran byli lepší hosté. V 49. minutě nejprve Bobčík trefil břevno po rohovém kopu. V minutě 62. se tentýž hráč postavil ke značce pokutového kopu a neomylně proměnil. Do konce zápasu byla hra rozháraná a neobsahovala mnoho krásných momentů. A proto po zásluze skončil zápas 1:1 a oba týmy berou bod.
90+4'
90+3'
Domácí budou zahrávat volný přímý kop.
90+2'
Filip Jura za svůj faul viděl žlutou kartu.
90+1'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
90'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
90'
Za svůj velmi tvrdý zákrok viděl Obdal žlutou kartu.
88'
Domácí zahrávají volný přímý kop.
86'
K dobré šanci se dostal Slouk, ale brankář Somberg předvedl dobrý zákrok.
85'
Domácí budou zahrávat dlouhé autové vhazování.
83'
Střídání v týmu FC Zlín B:
ze hřiště odchází Hamalčík, přichází Zábojník,
ze hřiště odchází Ovesný, přichází Červinka.
81'
Útočným faulem se provinil Ndiaye.
80'
Hosté mají k dispozici standardní situaci v podobě rohového kopu.
79'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Bobčík.
77'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Červenka, přichází Straňák.
76'
75'
Hra je poslední dobou velmi kouskována a chybí ji potřebná rychlost.
73'
Marek Švach za svůj nebezpečný faul viděl žlutou kartu.
72'
Domácí se dožadovali pokutového kopu, neboť se domnívali, že hosté zahráli ve vápně rukou. Hlavní rozhodčí byl proti.
70'
Zajímavým pokusem ohrozil hostující bránu Lorenc. Jeho střílený centr z dálky málem skončil v síti.
68'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
67'
ze hřiště odchází Martiš, přichází Vrbka.
66'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Tomáš Martiš.
64'
Hosté převzali otěže hry a jsou aktuálně lepším mužstvem.
62'
Zlín B právě vstřelil branku!
Autorem branky je Libor Bobčík!!!
Libor Bobčík se postavil ke značce pokutového kopu a střelu k tyči neomylně proměnil. Brankář Somberg byl bezmocný.
61'
Z ničeho nic je tu pokutový kop pro hosty. Po souboji ve vápně se skácel zlínský hráč a rozhodčí měl jasno. Penalta.
60'
59'
Skvělou kombinaci předvedli domácí, na jejímž konci byl Šimon Vyhlíd. jeho zradil poslední dotek, a proto brankář Bachůrek stihl včas vyběhnout.
58'
Dnešní utkání sleduje 594 diváků.
57'
57'
Hra je přerušena, neboť na hřišti zůstal ležet Červenka.
56'
55'
Hostující hráči kombinují s míčem, ale na ohrožení branky zatím nedošlo.
54'
53'
Útok hostů skončil útočným faulem Poláška.
51'
Velký závar nastal před hostující bránou. Ale do prázdné brány nedokázal míč jeden z domácích hráčů doklepnout.
50'
Na rohový kop si naskočil Bobčík a orazítkoval břevno.
48'
Obrovský kiks předvedl brankář Somberg. Při odkopu napálil hráče hostí. Naštěstí pro něj stihl míč odvrátit na roh. Hosté se dožadovali penalty, ale ta nebyla odpískaná.
47'
Po závaru ve vápně budou Broďané zahrávat rohový kop.
46'
/točným faulem se provinili hráči hostí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Máme za sebou první poločas, po kterém domácí vedou 1:0. Do utkání lépe vstoupili domácí a byli odměněni v 21. minutě, kdy se výstavně z volného přímého kopu trefil Votava. Po zbytek poločasu byla hra vyrovnaná. Hosté měli pouze náznaky.
45+1'
45+1'
Ke střele z vápna napřáhl hostující Bobčík.
45'
Domácí ke konci poločasu budou zahrávat volný přímý kop.
43'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Slouk.
41'
Domácí hráči výborně napadají a stěžují hostům rozehrávku.
40'
Útočným faulem se provinili ševci.
38'
Hosté budou mít k dispozici volný přímý kop z nadějné pozice.
36'
Hra je přerušena, neboť Matěj Votava se skácel z ničeho nic k zemi. Vyžádal si ošetření.
35'
Útočným faulem skončilo sažení domácích hráčů.
34'
Nebezpečným, však nechtěným faulem se provinil Kryštof Obadal. Hlavní rozhodčí mu dává poslední varování.
33'
Matěj Slouk se provinil útočným faulem.
31'
Obrovskou šanci po skvělé akci měl Radek Ovesný, ale jeho střelu perfektním zákrokem vyrazil brankář Somberg.
29'
Martin Novotný za svůj faul, kdy hasil vzniklý požár, obdržel žlutou kartu.
28'
27'
Hosté se snaží bát aktivní, avšak k ohrožení brány se zatím nedostali.
25'
Nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Broda, konkrétně Vyhlíd.
23'
Ke střele z dálky napřáhl zlínský Marek Švach. Jeho pokus však byl velice nepřesný a skončil vysoko nad.
23'
Hosté jsou opaření a domácí se snaží zvýšit na dva nula!
21'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je Matěj Votava!!!
Matěj Votava se postavil k přímému volnému kopu a dokonale zavěsil. Jeho projektil zapadl přesně do šibenice. Brankář Bachůrek byl bez šance. Naprosto excelentní branka!!!
21'
Velkou naději vkládají domácí do dalšího přímého kopu.
20'
Domácí Brod bude zahrávat volný přímý kop.
19'
Dobré napadání předvedli hráči domácích a vybojovali míč na útočné polovině.
17'
Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop z velmi výhodné pozice.
15'
Hosté ze Zlína budou zahrávat další rohový kop.
14'
Po rohovém kopu se ke střele dostal Šimon Polášek. Jeho pokus skončil mimo brány.
13'
12'
Domácí mají územní převahu a jsou častěji na míči. K velkému ohrožení brány se však zatím nedostali.
11'
Domácí sérií nákopů způsobili množství závarů, avšak k ohrožení branky se nedostali.
10'
Hosté budou vhazovat poblíž domácí šestnáctky.
8'
Hra je přerušena, neboť na hřišti zůstal ležet hráč hostí. Ten si vyžádal ošetření.
7'
Hosté mají k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
5'
Obrovskou šanci měl Matěj Votava, který utekl hostující obraně a mířil sám na bránu. Na neštěstí pro něj si balón ukopl. Brankář Bachůrek stačil zasáhnout.
4'
Hrubě nepřesnou rozehrávku domácích předvedl Flasar a odevzdal jen míč soupeři.
3'
Dobrou defensivní práci předvedl domácí kapitán Flasar.
2'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Brodu.
1'
Domácí hráči se hned zprvu dopustili útočného faulu.
1'
Úvodní výkop obstarají hráči Brodu.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

ČSK Uherský Brod: Somberg – Červenka, Flasar (C), Leskovjan, Lorenc, Martis, Novotný, Obadal, Resetka, Votava, Vyhlíd
Náhradníci: Lebánek – Hulín, Konečný, Kovařík, Pochylý, Straňák, Vrbka
Trenér: Miroslav Ondrůšek

FC Zlín B: Bachůrek – Bobčík, Hamalčík, Hönig, Jura, Kulíšek (C), Ndiaye, Ovesný, Polášek, Slouk, Švach
Náhradníci: Slezák – Červinka, Hartman, Jeřábek D., Jeřábek M., Zábojník
Trenér: David Hubáček

Rozhodčí: Habermann – Slováček, Slabý.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 21. kola MSFL, ve kterém domácí Uherský Brod přivítá béčko Zlína. Přeji Vám příjemnou zábavu.
V rámci 21. kola Moravskoslezské fotbalové ligy se mezi sebou utkají týmy ČSK Uherský Brod a FC Zlín B.

Domácí ČSK Uherský Brod:
na tom po 20. odehraném kole není vůbec dobře a situace začíná již být kritická. Na svém kontě mají domácí pouhých 17 bodů za 4 výhry, 5 remíz a 11 porážek s velmi pasivním skóre 15:43. Domácí se nachází na předposledním, 17. místě ligové tabulky s náskokem, který čítá pouhý jeden bod na poslední Slovácko B. V minulém kole padli na hřišti Rosic vysoko 4:0. V posledním domácím zápase si v záchranářském souboji poradili se Slováckem B 1:0.

To hosté ze Zlína:
jsou na tom o trochu lépe než domácí, ale i přesto nejsou v ideální pozici. Za 20. odehraných utkání mají na svém kontě bodů 25 za 6 výher, 7 remíz a 7 porážek s positivním skóre 26:23. A i proto se nachází hosté na 13. místě tabulky. V minulém kole si připsali cenné vítězství 1:0 doma nad celkem Znojma.

Utkání bude řídit Lubomír Habermann, na čarách mu budou asistovat Jiří Slabý a Adam Slováček. Delegátem je na toto utkání nominován Tomáš Březáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.