Manchester City se v prvním poločase ujal rychle dvoubrankového vedení, to ale po vlastním gólu a penaltovém zákroku Mangaly rychle ztratil. Po přestávce se ale v dresu City prosadil Džeko, který vstřelil ve druhém zápase v řadě dva góly, a vítězství Citizens poté zpečetil Frank Lampard. Konečný výsledek pohledného utkání na The KC Stadium. Hull City 2 Manchester City 4.
90+4
90+4
Obvykle se volí muž zápasu, já bych si ale dovolil zvolit smolaře utkání, kterým nemůže být nikdo jiný než Eliaquim Mangala. Vlastní gól a penalta, naštěstí pro něj ale dokázali jeho spoluhráči jeho zaváhání napravit.
90+3
Dnešnímu zápasu na The KC Stadium přihlíží 22859 diváků.
90+2
Fanoušci Manchesteru City jsou pochopitelně spokojeni a tleskají svým svěřencům.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty, ačkoliv už je o jeho osudu rozhodnuto.
90
Diamé už je na nohou a zápas může pokračovat.
89
Mohamed Diamé má zdravotní potíže a zůstal sedět na hřišti.
88
Frank Lampard se stal rychle miláčkem Citizens a ti ho zřejmě nebudou chtít pustit za velkou louži.
87
Manchester City právě vstřelil branku!
Manchester City zvyšuje na 4:2 a hádejte, kdo se trefil? FRANK LAMPARD!! Zabaleta dostal v šestnáctce příliš prostoru a měl dost času na to, aby vylepšil pozici pro Franka Lamparda, který míč uklidil přízemní střelou pohodlně do prázdné brány.
87
Tom Huddlestone vypálil zpoza šestnáctky a Vincent Kompany tečoval jeho střelu těsně nad břevno!
86
Gaston Ramírez mohl vyrovnat, Willy Caballero ale dokázal jeho střelu z blízkosti reflexivním zákrokem vyrazit!
85
Kompany odkopl míč pouze za postranní čáru a poté se gestem svým spoluhráčům omluvil.
85
V dnešním utkání vytáhl hlavního rozhodčí Anthony Taylor pouze jednu žlutou kartu, kterou viděl v prvním poločase Mangala po penaltovém zákroku na Hernándeze.
84
Džeko nedosáhl na přihrávku Milnera a navíc byl zajištěn dvěma obránci Hullu.
84
Žlutou kartu dostává Gaël Clichy (Manchester City).
83
Svěřenci Manuela Pellegriniho zvolili dlouhý nákop vpřed, který skončil pouze v rukavicích brankáře Allana McGregora.
83
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Robbie Brady.
82
Hull dostal Citizens pod menší tlak a Clichy odvracel míč za postranní čáru.
82
STŘELY NA BRÁNU: Hull City 4 Manchester City 4
81
STŘELY CELKEM: Hull City 7 Manchester City 12
81
Jelavič nedokázal ohrozit bránu City a Caballero může v klidu vykopávat.
80
Manchester City má nyní na hřišti pět obránců – Zabaleta, Kompany, Demichelis, Mangala a Clichy.
79
James Milner se odhodlal ke střele zpoza šestnáctky, ta ale skončila nad břevnem.
78
Záměr manažera Manuela Pellegriniho je jasný, ubránit jednobrankový náskok. Ze hřiště odešel David Silva, kterého nahradil střední obránce Martin Demichelis.
77
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Martín Demichelis.
77
Frank Lampard rozehrál rohový kop na přední tyč, tam ale nebyl žádný hráč v blankytně modrém dresu.
76
Zabaleta přihrál Silvovi na paty a španělský playmaker nedokázal přesně přihrát, Citizens se ale k míči rychle vrátili.
75
Hull City využil v rychlém sledu dvě střídání. Na hřiště přišel Ben Arfa a Ramírez, což jsou dva hráči, kteří umí střílet góly, a ne jen tak ledajaké.
74
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Abel Hernández, přichází Gastón Ramírez.
73
Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Jake Livermore, přichází Hatem Ben Arfa.
72
City rozehrálo rohový kop, k ohrožení domácí brány se ale nedostalo.
72
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Frank Lampard.
71
Yaya Toure napřáhl zpoza šestnáctky ke krásné technické střele, kterou McGregor dokázal fantastickým zákrokem vytěsnit na rohový kop!
70
Podaří se Hullu City vyrovnat nebo Manchester City přidá pojišťující gól. Odpověď nalezneme během závěrečných dvaceti minut.
69
Manchester City vede a nyní jsou na tahu opět Tigers.
68
EDIN DŽEKO ale nechce remízu připustit a vrací Manchester City zpět do vedení!! David Silva uvolnil v šestnáctce Džeka dobrou kolmou přihrávkou, po níž si bosenský útočník míč zpracoval a levačkou ho poslal do protipohybu brankáře Allana McGregora, který se po přízemní střele směřující přesně k pravé tyči natahoval marně.
68
Pokud dnešní zápas skončí výsledkem 2:2, bude to pro Hull City třetí remíza v řadě.
67
Hull City ztratil vedení proti West Hamu a Newcastlu, nyní o něj ale naopak připravil soupeře, a navíc Manchester City, který už vedl o dvě branky.
66
Jelavič se dostal uprostřed šestnáctky po skvělém centru Robertsona k hlavičce, ta ovšem skončila vysoko nad.
66
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Fernandinho, přichází Jesús Navas.
65
Elmohamady se snažil uniknout po pravém křídle, kde ho fantastickým skluzem zastavil Fernandinho.
65
Hernández se pokusil vypálit ze střední vzdálenosti, jeho pokus byl ale zablokován.
65
Agüero si počínal ve středu hřiště až příliš sebejistě a vzápětí o míč přišel.
64
Oba tábory fanoušků jsou tak hlasití, že jim ani nerozumím. Překřikují se jeden přes druhého, a tak to má být.
63
Abel Hernández měl nohu příliš vysoko a byl mu odpískán faul na Yayu Toureho.
62
Edin Džeko vypálil, jenže hodně nepřesně. Allan McGregor mohl v klidu odkopávat od své brány.
61
David Silva se ocitl v šestnáctce volný a ještě se snažil najít centrem Džeka, ten byl ale pokryt.
61
Kompany odvedl v obraně City dobrou práci, když vysoký míč poslal hlavou do náruče brankáře Caballera.
60
Je za námi téměř hodina hry. Hull City hraje s Manchesterem Ciy nerozhodně 2:2, přičemž všechny čtyři góly padly v průběhu prvního poločasu.
59
Zabaleta odvrátil míč pouze k Tomu Huddlestoneovi, který se s tím nemazlil a ze střední vzdálenosti napřáhl k pohotové střele, ta však zamířila vysoko nad.
58
Útok Hullu zastavila nepřesná finální přihrávka, která se vzápětí vkradla i do kombinace Manchesteru City.
58
Manchester City už není ani zdaleka tak nebezpečný, jako v průběhu úvodních dvaceti minut zápasu.
57
... Caballero byl ale včas na správném místě a vyboxoval míč do bezpečí.
57
Mangala odvrátil míč na rohový kop, Hull City může ohrozit bránu Citizens...
56
Na lavičce Manchesteru City už se začal rozcvičovat Frank Lampard, který by měl na Etihad Stadium strávit o tři měsíce více.
55
Michael Dawson se opět předvedl ve skvělém světle a útok City tažený po levém křídle zastavil odkopem za postranní čáru.
54
Jelavič vyslal na bránu City přízemní střelu, ta ale směřovala pouze doprostřed brány, kde byl připravený Caballero.
53
PŘIHRÁVKY: Hull City 274 Manchester City 388
52
Yaya Toure si narazil míč s Agüerem a poté napřáhl zpoza šestnáctky k další technické střele, ta však tentokrát zamířila, stejně jako v prvním poločase, nad.
51
David Silva rozehrál po sražené střele Edina Džeka rohový kop, který odvrátil připravený Michael Dawson.
50
Yaya Toure si srovnal míč na pravačku a poté ze střední vzdálenosti napřáhl ke skvěle střele, kterou ještě lepším zákrokem dokázal Allan McGregor vyrazit!
49
Vzápětí se ocital v šanci Nikica Jelavič, skvěle ho ale zakřižoval Mangala, který má co dělat, aby odčinil dvě hrubé chyby z průběhu prvního poločasu.
49
Tom Huddlestone to dobře zkoušel, Willy Caballero ale dokázal jeho střelu zpoza šestnáctky zneškodnit.
48
Fanoušci City ženou své miláčky kupředu pokřikem: "Come on City, come on City!".
47
Z útoku Hullu ale nic nebylo a Yaya Toure hledal na opačné straně kolmou přihrávkou Sergia Agüera, jeho pas na argentinského útočníka ale neprošel.
47
Sergio Agüero byl odpískán útočný faul. Dopředu se tak mohou vydat Tigers.
46
Fotbalový koncert pokračuje. Hull City právě rozehrál druhý poločas.
46
Přestávka po poločase se pomalu chýlí ke svému konci, což je skvělá zpráva, protože utkání na The KC Stadium zatím nabídlo fotbal ve vysokém tempu. Fanoušci na stadionu a po celém světě byli svědky čtyř gólů, nezbývá nic jiného než věřit, že v podobném duchu se ponese i poločas druhý.
Poločas zápasu mezi Hullem City a Manchesterem City je dokonalou ukázkou toho, proč je Barclays Premier League nejlepší ligou na světě. Citizens vedli po brzkých gólech Sergio Agüera a Edina Džeka 2:0, poté si ale vybral dva velmi špatné momenty Eliaquim Mangala, který si nejprve vstřelil vlastní gól a vzápětí zavinil penaltu, kterou chladnokrevně proměnil Abel Hernández. Skóre po prvním poločase. Hull City 2 Manchester City 2!
45+2
45+2
Elmohamedy se málem dostal po parádním centru Robertsona do šance, včas u něj ale byl v šestnáctce Clichy.
45+1
Tigers se snažili zahrozit po pravém křídle, tam ale jich útok zastavil Mangala, který míč odvrátil za postranní čáru.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45
Kompany byl pozorný a odvrátil další nebezpečný útok Hullu.
45
Nahoru, dolu. Tak lze charakterizovat tempo dnešního zápasu.
44
Milner se dostal na pravém křídle k centru, po němž se na zadní tyči ocitl nikým neatakovaný Edin Džeko, jehož následná hlavička do protipohybu skončila těsně nad břevnem!
43
Pokud sledujete dnešní utkání mezi Hullem City a Manchesterem City, Vaše fotbalové srdce musí plesat.
43
Tigers hrají skvěle, dva inkasované góly v úvodu zápasu je nepoložily a po brzkém comebacku jsou ve hře o všechny tři body.
42
To mohl být další skvělý moment pro Hull City, gólem ovšem neskončil.
41
Abel Hernández mohl přidat další gól, jeho hlavička ze značky pro pokutový kop ale směřovala pouze doprostřed brány, kde byl připravený Caballero.
40
David Silva rozehrál standardní situaci a v šestnáctce hledal Kompanyho, ten ale na jeho centr nedosáhl.
39
Na opačné straně mohl zahrozit Agüero, útočník City se ale do zakončení nedostal.
39
Tom Huddlestone rozehrál rohový kop a Willy Caballero měl co dělat, aby míč vyboxoval do bezpečí.
39
Mangala si tentokrát nevstřelil vlastní gól a odvrátil míč na rohový kop.
38
Hráči Hullu City jsou nyní nahoře a nebojí se kličkovat na vlastní polovině.
37
DRŽENÍ MÍČE: Hull City 32% Manchester City 68%
36
Yaya Toure napřáhl po přihrávce Agüera k technické střele zpoza šestnáctky, jeho pokus ale zamířil vysoko nad, což samozřejmě fanoušci Hullu odměnili posměškem.
35
Edin Džeko zvolil přímou střelu na bránu, tu ale zastavila dobře postavená zeď Hullu.
34
Yaya Toure vybojoval standardní situaci pro Manchester City.
33
Nyní to může být tlak na psychiku hráčů City, kteří ještě během prvního poločasu přišli o dvoubrankový náskok.
32
Hull City právě vstřelil branku!
ABEL HERNÁNDEZ s chladnou hlavou proměňuje penaltu a paralyzuje úřadujícího šampióna! Jelavič chtěl kopat penaltu, nakonec se k ní ale postavil sám faulovaný Hernández a přízemní střelou uklidil míč chladnokrevně přesně k levé tyči.
32
Žlutou kartu dostává Eliaquim Mangala (Manchester City).
32
Mangala fauloval v šestnáctce a Hull City bude po faulu na Hernandeze zahrávat penaltu! Dámy a pánové, to jsou věci!
31
Mohamed Diamé to přehnal s důrazem a byl mu odpískán útočný faul.
30
Diamé skvěle zapracoval v obraně a čistě obral o míč Džeka, který se vztekal marně.
29
Džeko přihrál Silvovi, který zpoza šestnáctky napřáhl z voleje k přízemní střele, a ta následně byla zablokována.
29
Trošku se divím, že dnes dostal Caballero přednost před Hartem. Nemám žádné informace o tom, že by Hart měl nějaké zdravotní problémy.
28
Diamé se dostal na levé straně k centru a na vzdálenější tyči hledal dobrým centrem Nikica Jelaviče, před nímž míč stáhl ze vzduchu pozorný Willy Caballero.
27
Hernandez byl ve středu hřiště sražen k zemi Mangalou a Hull se nyní může pokusit zahrozit ze standardní situace. Následný centr byl ale v pohodě odvrácen Zabaletou.
26
Jake Livermore vyzpovídal na křídle Zabaletu s Milnerem, těsně před hranicí šestnáctky byl ale odzbrojen.
26
Sergio Agüero se snažil Silvovi oplatit přihrávku a v šestnáctce se ho snažil najít lehoučkým centrem, ten ale doplachtil pouze do zámezí.
25
Tigers mohli vyrazit do protiútoku, z toho ale nakonec nic nebylo.
24
James Milner byl na pravém křídle faulován Tomem Huddlestonem a poté standardní situaci sám rozehrál. Jeho centr byl ale v šestnáctce odvrácen.
23
Zatím sledujeme velmi atraktivní utkání, které již nabídlo 3 góly.
22
Sergio Agüero mohl vrátit City dvoubrankové vedení! Argentinský útočník se ocitl před dvojicí obránců, to mu ale vůbec nevadilo. Agüero zatáhl míč do šestnáctky a poté pravačkou vyslal na bránu Hullu diagonální přízemní střelu, která těsně minula levou tyč.
21
ELIAQUIM MANGALA si vsítil ve druhém zápase Barclays Premier League vlastní gól! Liam Rosenior dobře odcentroval z pravého křídla a Mangala si na přední tyči uklidil míč hlavou do vlastní sítě. Nutno říci, že to trefil parádně. Akorát do špatné brány.
20
Nyní už to ale neplatí. Citizens se dopustili po přechodu přes polovinu hřiště útočného faulu.
19
Citizens rozehráli standardní situaci nakrátko a další akci rozjíždějí z vlastní poloviny.
18
Agüero byl nepříjemně faulován Curtisem Davisem, který ho nakopl do nohy.
17
Obzvlášť, když Lampard vstřelil během dvou zápasů v dresu City 3 góly.
16
Frank Lampard nevypadá na lavičce City příliš spokojený, určitě by rád zasáhl do hry.
15
Uvidíme, jak se takovýto start projeví na psychice hráčů Hullu.
14
Steve Bruce se chtěl takovéhoto začátku určitě vyvarovat, jenže jeho svěřenci inkasovali dva góly v rozpětí čtyř minut.
13
DRŽENÍ MÍČE: Hull City 31% Manchester City 69%
12
Pokud bude zápas takto pokračovat, tak se můžeme dočkat většího gólového přídělu.
11
To je úvod jako hrom, Edin Džeko zvyšuje na 2:0!! David Silva uvolnil Edina Džeka, který napřáhl zpoza šestnáctky k parádní střele, která zapadla přesně do pravého horního rohu.
10
Problémem Manchesteru City bylo v minulém zápase proti Chelsea neproměňovaní šancí, což už platilo již v přípravě a také na Emirates Stadium. V dnešním zápase se ale City prosadilo již ze druhé střely na bránu.
9
City má v úvodu zápasu velkou převahu. Tigers, jak se Hullu přezdívá, zatím působí spíše jako tygří mláďata.
8
Ještě před gólovou situací to zkoušel zpoza šestnáctky Edin Džeko, jeho pokus byl ale zablokován.
7
SERGIO AGÜERO se prosazuje po necelých sedmi minutách a posílá Manchester City do brzkého vedení! Pablo Zabaleta vyhrál hlavičkový souboj a uprostřed šestnáctky našel Sergio Agüera, který pravačkou zamířil přesně k levé tyči. Skvělý start v podání Citizens.
6
Manchester City pokračuje v tlaku a přechází do útoku.
5
Jen pro pořádek. Hull City nastoupil do dnešního zápasu v žlutočerně pruhovaných dresech, zatímco Manchester City hraje v blankytně modrém.
4
Sergio Agüero se snažil prosadit po pravém křídle, tam ho ale zastavil pozorný Jake Livermore, byť za rámcem pravidel.
3
Hosté rozehráli v rychlém sledu druhý rohový kop, po němž obránci Hullu definitivně nebezpečí odvrátili.
2
Manchester City vzápětí rozehrál rohový kop a po zásahu Michaela Dawsona následoval další.
1
Hlavní rozhodčí Anthony Taylor dal pokyn k zahájení zápasu a Citizens se ihned jako hladoví vlci vydali do útoku. Sergio Agüero zatáhl míč do šestnáctky a z úhlu tvrdě vypálil, Allan McGregor byl ale připraven a jeho střelu vyrazil na rohový kop.
1
Těsně před výkopem

Hráči obou týmů už jsou připraveni v tunelu KC Stadium, odkud za pár okamžiků vyjdou na hrací plochu. V obranné řadě Hullu nechybí Davies, který bude hrát vedle Dawsona. V záložní řadě se představí další bývalý hráč Tottenhamu, Tom Huddlestone bude ve středu hřiště tvořit hru s Livermorem. V útoku potom nastoupí Jelavič s Hernándezem. V bráně City dostal šanci Caballero. V obraně se představí další letní posila obránce Mangala. V záloze nechybí Yaya Toure a David Silva, zatímco na lavičku usedli Frank Lampard a José Pozo, který vstřelil gól uprostřed týdne do sítě Sheffieldu Wednesday a vysloužil si tak šanci zasáhnout do zápasu Barclays Premier League.

Hull City AFC: McGregor – Rosenior, Dawson, Davies (C), Robertson – Elmohamady, Livermore, Huddlestone, Diamé – Jelavić, Hernández.
Náhradníci: Harper – Bruce, Chester, Ramírez, Ben Arfa, Quinn, Brady.

Manchester City: Caballero – Zabaleta, Kompany (C), Mangala, Clichy – Milner, Fernandinho, Y. Touré, Silva – Džeko, Agüero.
Náhradníci: Hart – Sagna, Kolarov, Demichelis, Navas, Lampard, Pozo.

Rozhodčí: Anthony Taylor. Asistenti: G. Beswick, D. Cann. Čtvrtý rozhodčí: M. Jones.
Týmové novinky – Manchester City

Sergio Agüero a David Silva, kteří vynechali uprostřed týdne zápas Capital One Cupu proti Sheffieldu Wednesday kvůli problémům s kolenem, respektive kotníkem, jsou opět k dispozici. Pablo Zabaleta musí zápas s Hullem vynechat kvůli karetnímu trestu poté, co v posledním ligovém zápase proti Chelsea viděl červenou kartu. Samir Nasri a Fernando jsou oba dva mimo hru kvůli zranění třísel, zatímco Stevana Jovetiče stále limituje podkolenní šlacha.
Týmové novinky – Hull City

Manažer Hullu Steve Bruce se nadále snaží šetřit Hatema Ben Arfu, který není ještě v ideální kondici, přestože uprostřed týdne nastoupil v Capital One Cupu v základní sestavě, a proti Manchester City by se měl posadit na lavičku. Gaston Ramirez bude s největší pravděpodobností mimo hru kvůli poraněným stříslům, zatímco David Meyler a Robert Snodgrass jsou zranění dlouhodobě.
Manchester City

Svěřenci Manuela Pellegriniho zahájili uprostřed týdne obhajobu Capital One Cupu, když na Etihad Stadium rozstříleli 7:0 Sheffield Wednesday. Dva góly vstřelil Frank Lampard, který se trefil během dvou zápasů v dresu Manchesteru City celkem třikrát. Jeho gól proti Chelsea zřejmě nikdo nezapomene. Na ostrovech se nyní mluví o tom, že by Frank mohl v City zůstat a Pellegrini potvrdil, že se zkušeného hráče pokusí získat.
Hull City

Hull inkasoval během předchozích čtyř zápasů ve všech soutěžích 9 gólů, přičemž v Barclays Premier League ztratil dvakrát vedení, když remizoval 2:2 s West Hamem United a Newcastlem. Steve Bruce je v sobotním zápase odhodlán navázat na výkony z loňské sezóny, kdy měl jeho tým nejlepší obranu z posledních sedmi týmů.
Steve Bruce by byl velice rád, kdyby jeho svěřenci dokázali zlepšit obrannou fázi, v sobotu odpoledne to ale bude velmi těžké. Na The KC Stadium přijede Manchester City, který uprostřed týdne rozstřílel v Capital One Cupu na svém hřišti 7:0 Sheffield Wednesday. Duelem Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.