To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které toho příliš nenabídlo, ale jedné branky jsme se nakonec přeci jen dočkali. Ve druhém poločase se prosadil Adama Traoré a celek Lille tak porazil Évian 1:0.
90+4
90+3
Rozehnal si skvěle pokryl míč, byl faulován a u kulaté nesmyslu jsou tak stále domácí.
90+2
Ani z dalšího rohu hostů nic nebylo a vypadá to, že všechny body získá domácí celek.
90+2
Hosté zahrávali rohový kop, ale skvěle zasáhl Enyeama, který míč vyboxoval do zámezí.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází David Rozehnal.
88
Évian ještě bojuje, snaží se, ale směrem dopředu hosté ve druhém poločase nevymysleli vůbec nic a Lille kráčí za vítězstvím.
86
Nakonec se domácí přeci jen vydali dopředu, ale na polovině svého soupeře nic nevymysleli.
85
Hráči Lille opět drží míč a kombinují pouze na své polovině, což se nelíbí fanouškům, kteří pískají.
83
Domácí se dokázali ubránit a stále tak vedou nejtěsnějším možným rozdílem, tedy o jednu branku.
82
Hosté získali míč, vydali se dopředu a vybojovali rohový kop.
81
Domácí drží míč a trpělivě kombinují na své polovině...
79
Po delší době se hosté dostali před domácí branku, ale nakonec z toho nic nebylo a rozehrávat bude Enyeama.
77
Hraje se hlavně na polovině Évianu, což domácím samozřejmě maximálně vyhovuje.
76
Nolan Roux upadl ve vápně hostů, ale podle rozhodčího sám fauloval a pokutový kop se tedy nepíská.
74
Domácí výborně drží míč a nikam nepospíchají. Konec zápasu se pomalu, ale jistě blíží a hosté to nebudou mít vůbec lehké.
72
Ze svého třetího rohu ale domácí nic nevytěžili a stále tak vedou pouze o jednu branku.
71
Nolan Roux se ve vápně parádně obtočil kolem obránce, ale Leroy si s jeho přízemním pokusem poradil. Roh pro Lille.
70
Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Cédric Barbosa, přichází Modou Sougou.
69
Žlutou kartu dostává Cédric Cambon (Évian Thonon Gaillard).
68
Hosté bojují, ale vůbec se nemohou dostat do zápasu. Domácí ve druhém dějství dominují a zaslouženě vedou o jednu branku.
67
Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Fabien Camus, přichází Jesper Juelsgård.
65
Ronny Rodelin to zkoušel individuálně, ale nakonec si míč ukopl a ten skončil v zámezí.
63
Domácí hráče úvodní branka samozřejmě uklidnila a nyní se už nikam tolik netlačí. Hrát musí hlavně Évian.
61
Lille právě vstřelilo branku!
Vše beru zpět, protože jsme se dočkali úvodní branky. Střídající ADAMA TRAORÉ napřáhl z hranice velkého vápna a přesnou přízemní střelou překonal Leroye, který se natahoval jak mohl, ale nakonec to k ničemu nebylo.
60
Je před námi posledních třicet minutek a stav zápasu je stále nerozhodný. Je jasné, že konec duelu bude ještě hodně zajímavý,
59
Hostující borci zatím ve druhém poločase nic nevymysleli a pouze se brání. Zatím ale drží cennou remízu.
57
A další akce domácích skončila útočným faulem. Lille tlačí, ale zatím se úvodní branky nedočkalo.
55
Po další hlavičce domácího hráče skončil míč v zámezí a rozehrávat tak bude Leroy, který nikam samozřejmě nepospíchá.
54
Traoré se objevil sám před brankou, překonal Leroye, ale míč z brankové čáry vykopl Sorlin! Skvělá práce hostujícího hráče.
52
Domácí jsou ve druhém poločase zatím o poznání aktivnější, ale ve finální fázi se stále trápí a na první branku i nadále čekáme.
50
Nyní to vypadalo nadějně, domácí se dostali do vápna hostů, ale tam na poslední chvíli zasáhl Angoula, který míč odkopl do zámezí.
48
Následnou akci hostů ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
47
Domácí se okamžitě vydali dopředu, ale první útok ve druhém poločase skončil faulem a u míče jsou hráči Évianu.
46
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Michael Frey.
46
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Souahilo Meïté, přichází Adama Traoré.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:33.
První poločas je za námi. Žádná velká fotbalová show to nebyla a stav zápasu je stále 0:0. Aktivnější byli domácí, ale do žádné šance se nedostali. Naopak hosté měli dvě tutovky, ale žádná neskončila brankou a druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.
45+3
45+2
První poločas ukončila nepřesná střela Wasse a už se nic nestane.
45+1
Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Držení míče: 60% – 40%.
42
Oba celky se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se zatím ani jednomu nedaří a i proto je stav stále 0:0.
40
Z něho se ale nic neurodilo a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého poločasu.
39
Po rohu se k hlavičce dostal domácí Souahilo Meïté, ale míč směřující do branky vyhlavičkoval jeden z hostujících borců na další roh!
38
Aktivní Wass si skvěle nabíhal za obranu, ale k míči mu nakonec chyběl krok a nic z toho tedy nebylo.
37
Domácí fanoušci pískají, protože hráči Lille zatím nic nevymysleli a směrem dopředu je to velká bída.
35
Hostující Gianni Bruno se zkoušel uvolnit na pravé straně, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a rozehrávat od své branky bude Enyeama.
33
Po další nepřesné přihrávce sebral míč Enyeama, který má zatím daleko více práce, než na druhé straně Leroy.
32
Na trávníku se stále nic zajímavého neděje. U míče jsou hosté, kteří pospíchají před domácí branku.
30
Hodně kostrbatá kombinace domácích skončila jen další nepřesnou přihrávkou. Zatím je to ze strany Lille velké trápení.
28
Barbosa si v souboji pomohl faulem a hosté o míč přišli. Na tahu jsou tedy domácí, kteří zatím nevymysleli vůbec nic.
26
Z následného rohu hosté nic nevytěžili a stav zápasu je tedy stále 0:0. Aktivnější jsou domácí, ale na šance jasně vedou hosté.
25
Po parádní přihrávce před branku se v další tutové šanci objevil Cambon, ale Enyeama si s jeho přízemním pokusem poradil a zachránil svůj celek!
24
Domácí se ale v pohodě ubránili, takže stav zápasu se stále nemění.
24
Po bleskové akci je tu první rohový kop pro Évian.
23
Po centru z pravé strany hlavičkoval obránce Kjaer, ale v těžké pozici hostující branku netrefil.
21
Hostující trenér musel zřejmě kvůli zranění střídat, takže první komplikace pro Évian.
20
Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Miloš Ninković, přichází Gianni Bruno.
19
Nyní ne, protože po skvělém napadání se hráči Évianu dostali k míči, ale pouze ho odkopli na polovinu Lille.
18
Domácí opět kombinují na polovině svého soupeře. Dočkáme se úvodní branky?
16
Po skvělém centru vytasil Leroy ještě lepší zákrok a zneškodnil velkou šanci, ale vše bylo zbytečné, protože domácí hráč byl v ofsajdu.
15
Ani dlouhý nákop se neujal. Domácí se zatím trápí, ale nutno dodat, že Évian velmi dobře napadá a drží nerozhodný stav.
14
Domácí to hned zkusili po levé straně, ale ani tento útok se neujal.
13
Jeden z domácích hráčů byl ošetřován, takže chvíli se nehrálo. Už je ale na nohou a duel může pokračovat.
11
Nyní to ale hosté parádně vykombinovali a úplně sám před Enyeamou se zjevil Barbosa, jenže zakončení nezvládl a míč poslal nad branku! To byla obrovská šance.
10
Ani jednomu celku se zatím nedaří podle představ. K vidění je tam pouze mnoho nepřesných přihrávek.
8
Po dlouhé kombinaci přišel nákop za obranu, ale ten nebyl přesný a kulatý nesmysl skončil v zámezí.
7
Hosté se usadili na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.
6
Domácí jsou zatím aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale zatím se první ohrožení branky stále čekáme.
4
Nakonec to vyzkoušel Kjaer, který se s tím nepáral, ale po jeho dělovce skončil míč vysoko nad brankou Évianu.
3
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí, téměř z hranice velkého vápna.
2
Domácí se okamžitě vydali dopředu, ale z první útočné akce nic nebylo. Hosté se vrhli do přečíslení, ale Tejeda se dostal i s míčem do zámezí.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, tak uvidíme, jak se s tímto důležitým zápasem poperou.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Lille OSC: Enyeama – Sidibé, Kjaer, Baša, Béria – Balmont, Mavuba (C), Meïté – Corchia, Roux, Rodelin.

Évian Thonon Gaillard: Leroy – Abdallah, Cambon, Angoula, Sabaly – Camus, Sorlin (C), Tejeda, Ninković – Barbosa, Wass.

Évian – Lille 0:3
Lille OSC nevstoupilo do sezony vůbec špatně, ale v posledních týdnech se trápí a v tabulce se to samozřejmě projevilo. Lille má na svém kontě 21 bodů a v tabulce se nachází až na třináctém místě. Z posledních pěti zápasů domácí pouze jednou vyhráli a dnes potřebují zabrat. Pokud by celek Lille dnes získal tři body, tak se posune na jedenácté místo.

Évian Thonon Gaillard je na tom ještě hůře, než domácí borci. Hosté totiž zatím vybojovali pouze 19 bodů a v tabulce jim tak patří sestupové 18. místo. Hostující borci poslední tři zápasy prohráli, takže dnes také potřebují nutně bodovat, ale nebudou to mít vůbec lehké. Na hřištích soupeřů vyhrál Évian zatím pouze dvakrát a už sedmkrát prohrál.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu dohrávku 14. kola, ve které přivítá Lille celek Évian. Favoritem tohoto zápasu je domácí mužstvo, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.