Je dobojováno! Druhá půle začala velmi divoce, šance si vypracovala obě mužstva. Do vedení se dostal zásluhou Kevina Vollanda Hoffenheim. Domácí si poté i nadále hlídali svůj náskok, který ještě navýšil Eugen Polanski. Hoffenheim tak zdolal Mainz v poměru 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 10:11
90+3
90+2
Schipplockovi míč utekl do zámezí, což jej ale nemusí příliš mrzet. Karius pochopitelně bleskově rozehrává.
90+1
Mainz je na útočné polovině, kde ale příliš nebezpečí nevytváří. Hoffenheim se zatím stále brání v naprosté pohodě.
90
Vollalnd se mezi dvěma beky Mainzu neprotáhl, nakonec byl také obrán o balon. K základní hrací době duelu se budou nastavovat tři minuty.
89
Utkání se již blíží ke svému závěru, přičemž domácí fotbalisté stále drží dvoubrankový náskok. Nic nenasvědčuje tomu, že by se měl konat obrat.
88
Poslední výměna sil také na domácí straně. Místa Firmina naskočí do hry Abraham.
87
Okazaki se ve velkém vápně dostal k míči, ovšem na poslední chvíli byl o něj obrán. Mainzu se dnes zkrátka vůbec nic nedaří.
86
Rohový kop Mainzu nebyl vůbec nebezpečný, míč prolétl velkým vápnem, načež se jej opět ujali domácí fotbalisté.
85
Mallı odchází z hrací plochy, na trávník naskočí Soto. Uvidíme, zda tato změna s hostujícím celkem něco provede.
84
Rudy si na hranici velkého vápna srovnal míč ke střele a vypálil. Rána však byla zblokována, a tak mohl Mainz vyhodit za polovinu hrací plochy.
83
Vollandův centr opět prolétl pouze velkým vápnem, načež jej jeden ze zadáků Mainzu zakopl na rohový kop. Ten ale žádné nebezpečí nepřinesl.
81
Volný kop domácího celku skončil mimo nebezpečnou zónu, hosté se tak osvobodili. Zdá se, že je o vítězi klání rozhodnuto.
80
Volland zakličkoval před velkým vápnem, kde byl ale nakonec obrán o balon. Uvidíme, co přinese závěrečná desetiminutovka duelu.
79
Ten ale přistál na hlavě hostujícího zadáka, který balon v poklidu odvrátil do klidných vod.
78
Domácí jsou stále aktivnějším celkem, Mainz je po druhé inkasované brance jako opařená. Hoffenheim bude mít k dispozici rohový kop.
77
Hosté podruhé střídají. Ze hřiště putuje Pak Ču-Ho, kterého nahradí Hofmann.
76
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Tak to byla vynikající akce v podání domácích. Beck odcentroval z pravé strany hrací plochy přesně na hlavu EUGENA POLANSKÉHO, který měl již snadnou práci.
75
Okazaki se tlačil do zakončení, ovšem na poslední chvíli k němu přiskočil Strobl, který zblokoval zakončení. Baumann již měl poté snadnou práci.
74
Beckův dlouhý aut doputoval až do velkého vápna, kde se ale ani jeden z domácích borců k míči nedostal. Pobyt v blízkosti branky Mainzu však momentálně domácím vyhovuje.
73
Hoffenheim kombinuje na půlící čáře, kde ale ani jednomu z celků žádné větší nebezpečí nehrozí. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
72
Hosté střídají. Místo Clemense nastoupí na zelený pažit Jairo Samperio.
71
Okazaki se dral za balonem, který však nedostihl, neboť jej získal Baumann. Domácí brankář poté ihned rozehrál mezi své spoluhráče.
70
Do konce základní hrací doby utkání zbývá dvacet minut. Domácí stále drží těsný náskok, který získali díky proměněnému protiútoku.
69
Hra se po divoké úvodní pasáži druhé půle poněkud uklidnila, momentálně mají na svých kopačkách balon hostující fotbalisté.
68
Ani tentokráte domácí nezahrozili, načež si při protiútoku Mainzu pomohli nedovoleným zákrokem. Za podražení dostává žlutou kartu Polanski (HOF).
67
Schipplock přihrál nabíhajícímu Firminovi, před nímž ale včas zasáhla hostující obrana. Následovat bude další rohový kop.
66
Hoffenheim hraje momentálně v naprosté pohodě, nyní navíc vybojoval rohový kop. Podaří se domácí ekipě zahrozit? Nikoliv, hosté se bez větších obtíží osvobodili.
65
Volland pelášil do další slibné brankové příležitosti, v čemž mu ale zanedlouho zabránilo postavení mimo hru. O rozehrávku se postará Karius.
64
Hoffenheim podruhé v utkání střídá. Místo Szalaie naskočí do hry Schipplock.
63
Mainz po delší době uklidnil hru a kombinuje na vlastní polovině. Zatím se kupředu netlačí, ovšem jsou to právě hosté, kteří musí šlápnout na plyn.
61
Okazaki ve velkém vápně fauloval Bicakčiće, který je ošetřován. Zranění ale nejspíše nebude vážnějšího charakteru.
60
Volný kop hostí sice žádné větší nebezpečí nepřinesl, avšak přesto stále sledujeme atraktivní duel plný brankových příležitostí.
59
Stále hosté kombinují na polovině soupeře. Hoffenheim ale brání dobře. Průběh utkání slibuje napínavou bitvu až do samotného závěrečného hvizdu.
58
Brosinského centr pouze prolétl velkým vápnem, ovšem byl tečovaný. Fotbalisté v červeném tak budou mít možnost autového vhazování.
57
Firmino se znovu tlačil do pokutového území, kde byl ale nakonec obrán o balon. Následně se faulu dopustil Strobl, a tak bude rozehrávat Mainz.
56
Nyní jsou v útoku opět domácí, Geis nadvakrát nepropálil hradbu domácích těl. Míč poté skončil v zámezí, a tak se bude kopat od branky Hoffenheimu.
55
Domácí se přece jenom dočkali. Hned dvojice fotbalistů Hoffenheimu pelášila na branku Mainzu, načež Firmino přihrál lépe postavenému KEVINU VOLLANDOVI. Ten si poté s míčem nelámal hlavu a poslal míč přesně k pravé tyči.
53
Karius si s dlouhým centrem sice poradil, ovšem poté se dostal do velké šance Firmino. Skákavý balon ale poslal mimo, tudíž bude následovat odkop od branky. Druhá půle je zatím strhující.
52
Kim se chtěl protáhnout podél levé postranní lajny, v čemž mu ale zabránil Clemens. Stalo se tak však pouze za cenu faulu, a tak bude rozehrávat domácí celek.
51
Hoffenheim kombinuje na vlastní polovině, kde soupeři pochopitelně příliš nebezpečí nepřivodí. Postupným útokem se snaží projít kupředu.
50
Druhá poločas se po divokém úvodu přece jenom trochu uklidnil. Uvidíme, co přinesou následující minuty zápasu.
49
Na druhé straně kolbiště měl dobrou možnost Szalai, ovšem ani on nedokázal z hranice pokutového území procedit balon skrze Kariuse.
48
Obrovská šance Mainzu! Clemens měl po prozíravém De Blasisově pasu ve velkém vápně spoustu času i prostoru na zakončení. Baumann však jeho tvrdou ránu zlikvidoval, načež nedopustil dorážku.
47
Bengtsson nalezl vynikající přihrávkou Mallıho, který však ideální moment ke střele prováhal. Po zblokované ráně následoval neúspěšný rohový kop v podání hostí.
46
Domácí fotbalisté posílají na trávník čerstvé síly. Místo Salihoviće naskočí do zápasu Schwegler. Jak se tato změna projeví?
46
Je za námi první poločas, který branku nepřinesl. O něco více možností k jejímu vstřelení ale měli hosté. Mainz však selhal především v koncovce, a tak si na rozuzlení utkání budeme muset počkat do druhé půle. Jak se nadále vyvine? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 4:1
45
45
Dlouhý centr končí autovým vhazováním hostujícího celku, který je na polovině soupeře. K základní hrací době úvodního poločasu se nastavovat nebude.
44
Rudy taktéž neodcentroval příliš přesně. Z tribun se začíná ozývat pískot, domácí fanoušci zatím s výkonem svých miláčků příliš spokojení nejsou.
43
Brosinski poslal do pokutového území velmi prudký centr, který však skončil na hlavě Strobla. Domácí stoper jej poté odvrátil do bezpečí.
42
Nepovedený dlouhý nákop končí u Kariuse, ani tentokráte domácím nepodařilo překonat obranu celku v červeném. Konec půle se kvapem blíží.
41
Salihović (HOF) fauloval Brosinského, a to ostrým skluzem. Hlavní sudí Sippel neváhá a okamžitě po právu uděluje žlutou kartu. Rozehrávat bude Mainz.
40
Nadále domácí kombinují, ovšem nemohou nalézt způsob, kterak překonat skálopevnou defenzivu hostujícího celku.
39
Po delší sekvenci se Hoffenheim dostal na polovinu soupeře, kde ale o balon velmi záhy přišel. Do konce první půle již mnoho času nezbývá.
38
Szalai fauloval, s agresivitou to příliš přehnal. O rozehrávku se postará Karius, který má stále méně práce. Mainz v závěru poločasu opět udává tempo hry.
37
Mallı natáhl ke střele ze zhruba třiceti metrů, avšak nesprávně si seřídil mířidla. Dělovka tak skončila mezi diváky, následovat bude odkop od branky.
36
Begtsson chtěl poslat míč do vápna, ovšem defenziva Hoffenheimu se zkonsolidovala a balon včas odvrátila do klidných vod.
35
Po delší době si zahraje opět Karius, který poslal balon mezi své spoluhráče. Mainz se tak postupným útokem opět pokusil přejít kupředu, čemuž ale zabránil Bicakčić.
34
Pro změnu Hoffenheim si drží míč ve své moci. Vše se ale odehrává v dostatečné vzdálenosti od branky Mainzu. Následně domácí zastavuje ofsajd.
33
Mainz je nadále nastěhovaný na útočné polovině, kde ale momentálně příliš neškodí. Hoffenheim současně aktivně napadá.
32
Další velká možnost hostí. Okazaki poslal přesný pas za obranu soupeře, kde se nacházel Clemens. Středopolař Mainzu ale poslal balon pouze do boční sítě. Následovat tak bude odkop od branky.
31
Szalaiovi balon utekl, a tak bude hrát opět Karius. Zatím stále čekáme na úvodní branku utkání, na světelné tabuli svítí bezbrankový stav.
30
Okazaki se prodíral do zakončení, ovšem domácí defenziva nakonec vše zvládla a úvodní branku nedopustila. Nyní již hraje opět Hoffenheim.
29
Beck to přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Zhruba z úrovně půlící čáry tak bude rozehrávat hostující celek.
28
Rohový kop hostí se snesl pouze do rukavic připraveného domácího brankáře. Sledujeme fotbal, který se přelévá z jedné strany na druhou.
27
Salihović si zpracoval balon a dělovou ranou donutil Kariuse k zásahu. Jednalo se o velmi povedenou bombu. Následný rohový kop ale nebezpečný nebyl.
26
Zatím stále čekáme na úvodní branku, na obou stranách se však již jedna solidní možnost objevila. Hoffenheim nyní kombinuje na polovině soupeře.
25
Další faul, nyní v podání Okazakiho.Volný kop Hoffenheimu se ale snesl pouze do Kariusovy moci.
24
Po ostrém souboji ve středu pole je nařízen volný kop pro Mainz, který je v probíhajících minutách znovu o něco málo lepším mužstvem.
23
Tak to byl tutovka hostujícího celku. Po Okazakiho přihrávce do velkého vápna se ocitl zcela sám před Baumannem Mallı. Následně však zamířil mimo branku, čehož sám velice lituje.
21
Ani Geis nedokázal defenzivu Hoffenheimu nikterak překvapit, balon se snesl pouze do chumlu hráčů, kde se nejlépe zorientovali hosté.
20
Brosinského centr z pravé strany srazil na rohový kop domácí Strobl. Následá standardní situace nic zajímavého nepřinesla, ovšem rohový kop se bude opakovat z opačné strany.
19
Karius se znovu dostal k zásahu, ovšem i tentokráte šlo o lehký centr, s nímž neměl hostující brankář potíže. Utkání stále nenabízí příliš atraktivní podívanou.
18
Hoffenheim kombinuje na polovině soupeře, kde se snaží nalézt skulinky v defenzivě. Zatím se však vše odehrává bez výraznějšího úspěchu.
17
Ani další snaha domácí ekipy úspěch nepřinesla, dlouhý centr získal do své moci pohotový Karius. Ten poté nezdržoval a ihned rozehrál.
16
Po přihrávce z levé strany kolbiště se do zajímavé pozice dostal Okazaki. Hostující forvard ale zakončil nepřesně, balon skončil v zámezí. Následovat tak bude odkop od branky.
15
Momentálně se hraje převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků větší nebezpečí nehrozí. Uvidíme co přinese další průběh duelu.
14
Volný kop, ani následný kop rohový žádné nebezpečí nepřinesly, o rozehrávku se postará Baumann. Zatím stále čekáme na branku, která by utkání ještě více rozhýbala.
13
Za podražení pelášícího Brosinského dostává karetní napomenutí domácí Kim Džin-Su (HOF). Mainz tak bude mít k dispozici volný kop z poměrně velké vzdálenosti.
13
Na kop od rohového praporku si naskočil Volland, jehož hlavičku musel Karius bleskově zlikvidovat. Poté se však hosté vydali do bleskového protiútoku, který skončil faulem.
12
Nyní pro změnu opět hosté, leč ani Polanského centr se s úspěchem neshledal. Fotbalisté Mainzu se osvobodili včasným odkopem. Po zblokovaném centru ale hosté získali alespoň rohový kop.
11
Geis hledal prudkou přihrávkou některého ze spoluhráčů, ovšem balon doputoval pouze k připravenému Baumannovi, který kulatý nesmysl získal do své moci.
10
Okazaki chtěl ukolébat domácího obránce, což se mu ale nepodařilo. Přesto Mainz ještě určitou chvíli zůstal na polovině soupeře, leč bez větší brankové příležitosti.
9
Pak Ču-Ho vyslal nepříliš nebezpečnou ránu, s níž si Karius bez sebemenších problémů poradil a zlikvidoval jej. Poté neotálel a rozehrál.
8
Polanski se nedaleko středového kruhu dopustil nedovoleného zákroku proti Brosinskému, a tak bude rozehrávat hostující celek. Utkání se momentálně přece jenom trochu uklidnilo.
7
Po Vollandově přistrčení chtěl propálit hradbu těl Polanski, ovšem ani on úspěch neslavil. Domácí již také ukázali svou ofenzivní stránku, která skýtá velký potenciál.
6
Salihović donutil hostujícího brankáře k zásahu proti nadýchanému centru, načež se Firmino ocitl v ofsajdovém postavení. Rozehrávka pro Mainz.
5
Nyní chtěli dokázat opak, ovšem Volland dal Szalaiovi příliš prudkou přihrávku, a tak se míče ujal Karius. Hostující brankář záhy rozehrál.
4
Hoffenheim si zatím prakticky nesáhl na balon. Beck musel navíc krotit další centr, nyní z levé strany. Mainz má k dispozici autové vhazování. Domácí se nejspíše zapomněli v kabině.
3
Clemens hledal prudkým centrem z pravé strany kolbiště nabíhajícího Okazakiho, který však balon hlavou nezasáhl. TSG se tak opět osvobodilo odkopem na polovinu svého soka.
2
Stále je Mainz poměrně lačný po ofenzivě. Ani tentokráte mu ale akce nevyšla dle představ, De Blasis prudký pas nezachytil, a tak je u míče Hoffenheim.
1
Mainz se hned v úvodu duelu aktivně vydal kupředu, ovšem Clemens nakonec ve velkém vápně fauloval. Rozehrávat tak bude domácí ekipa.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu, duel bude za malou chvíli zahájen.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kim Džin-Su, Bičakčić, Strobl, Beck (C) – Polanski, Rudy – Salihović, Firmino, Volland – Szalai.
Náhradníci: Grahl – Toljan, Abraham, Schwegler, Amiri, Schipplock, Modeste.

1. FSV Mainz 05: Karius – Brosinski, Bungert (C), Bell, Bengtsson – Geis, Pak Ču-ho – Clemens, Mallı, De Blasis – Okazaki.
Náhradníci: Kapino – Jara, Noveski, Ku, Jairo, Soto, Hofmann.

Rozhodčí: Sippel – Schüller, Rohde.
Pohled do statistik

Hoffenheim atakuje pohárové pozice, momentálně se pohybuje na sedmém místě tabulky. Na svém kontě má rovných 30 bodů. V posledním ligovém duelu však získal pouze bod, když na půdě Freiburgu remizoval 1:1.

Mainz doposud posíbral bodů 25, což jej řadí na jedenáctou pozici. Mužstvo si tak poměrně v poklidu proplouvá bundesligovým ročníkem. V předchozím kole si navíc připsalo tři body, když v domácím prostředí zdolalo Frankfurt v poměru 3:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu své 23. kolo. V jeho rámci změří síly celky TSG 1899 Hoffengeim a 1. FSV Mainz 05. Úvodní výkop je ve středovém kruhu WIRSOL Rhein-Necker Areny, tedy domovském stánku Hoffenheimu naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.