To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Je dobojováno! Wolfsburg otočil ve druhém poločase během pěti minut stav zápasu ze 3:2 na 3:5 a tento výsledek nakonec vydržel až do konce. Gólové hody na Weserstadionu nakonec končí lépe pro Wolfsburg, který protahuje svou ligovou sérii bez porážky. Brémy si naopak připisují první jarní prohru.
90+3
90+3
Začíná poslední minuta nastavení. Domácí již vědí, že je čeká první porážka v jarní části sezony.
90+1
Rozhodčí Fritz nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Klose si teď srazil letící míč směrem na vlastní bránu a Benaglio musel rychle zareagovat, aby z toho nebyla vlastní branka!
90
Brémy sice prohrávají o dva góly, ale na Weserstadionu přesto panuje výborná atmosféra.
89
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Nicklas Bendtner.
88
Dost si na vlastní polovinu zabíhal pro přihrávku z ofsajdového postavení, což postřehl pomezní rozhodčí.
87
Eggestein se provinil útočným faulem a následovat bude Benagliův odkop od brány Wolfbsurgu. Brémám se krátí čas na vyrovnání.
86
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Janek Sternberg, přichází Santiago García.
86
Hosté se teď dostali do rychlého brejku, ale finální přihrávka byla na nabíhajícího Schürrleho až příliš dlouhá a míč skončil v zámezí.
85
Junuzović se pokusil o přímou střelu, ale Benaglio byl včas u pravé tyče a bez větších potíží zasáhl.
84
Werder drží míč na útočné polovině, ale stále marně čeká na gólovou šanci. Uvidíme, zda zahrozí nyní po faulu Caligiuriho. Standardní situace se ujme Junuzović.
82
Pro centrovaný míč si došel Benaglio.
82
Z rohového kopu Juzunoviće žádné nebezpečí nevzešlo. domácí záložník si však nyní situaci zopakuje na druhé straně.
81
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Felix Kroos, přichází Cédric Makiadi.
80
Stále se hraje rychlý fotbal, což však nyní Werderu úplně nesvědčí, jelikož se domácí pouští do útoku často až s přílišnou zbrklostí. Velká řada nepřesností teď Brémám často brání v tom, dostat se s míčem až na dostřel Benagliovy brány.
79
Po dalším nedovoleném zákroku již Vestergaard žluté kartě neunikl.
78
Dost je v pořádku a za ohlušujícího pískotu domácích příznivců se vrací zpátky do hry.
77
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Clemens Fritz, přichází Maximilian Eggestein.
77
Dost bude po kontaktu s Vestergaardem potřebovat ošetření a hra je přerušena. Chystá se druhé střídání Werderu.
76
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Vieirinha, přichází Sebastian Jung.
74
Werder se však ihned dostal k míči a pokračuje v útočné snaze.
73
Podle rozhodčího si teď Selke pomohl u rohového praporku proti Schäferovi útočným faulem. Selkemu a domácím fanoušků se toto rozhodnutí vůbec nelíbí, ale rozhodčí je neoblomný.
71
Hraje se stále ve výborném tempu. Oba týmy se stále snaží útočit a míč se přesouvá z jedné strany na druhou.
69
Žlutou kartu dostává Felix Kroos (Werder Bremen).
68
Schäfer hledal přihrávkou De Bruyneho, který se však k míči nedostal a balón si nakonec málem srazil do vlastní brány Junuzović! Nakonec z toho bude rohový kop pro Wolfsburg.
67
Na pravé straně si nabíhal pro dlouhý míč za obranu domácí Öztunali, ale Benaglio byl u balónu první.
65
Hosté se teď po delší době podívali s míčem k šestnáctce Werderu, ale nic z toho nebude, jelikož Gustavo byl nachytán v ofsajdu.
64
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josuha Guilavogui, přichází André Schürrle.
61
Další přímý kop Junuzoviće. Balón však doletěl až k Benagliovi, který bez potíží zasáhl. Werder si v posledních minutách vytváří herní převahu.
59
K centrovanému míči se nedostal nikdo z hráčů Brém. U balónu je nyní Wolfsburg.
58
Na první žlutou kartu se však čekalo až do 58. minuty. Prvním potrestaným je hostující Josuha Guilavogui, po jehož nedovoleném zákroku bude Werder zahrávat standardní situaci na útočné polovině.
55
Domácí se ženou do útoku, ale Öztunali si teď pomohl útočný faulem, takže u míče budou hosté, což se vůbec nelíbí fanoušků Werderu. Začíná to vřít na hřišti i na tribunách.
53
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Parádní pas za obranu našel úplně volného Dosta, který byl rázem s DANIELEM CALIGIURIM úplně sám před Wolfem. Dost se nepokusil o hattrick, ale přihrál lépe postavenému spoluhráči, který už jen doklepl míč do prázdné brány.
51
Hosté se dostávají poprvé do vedení! Akce jako přes kopírák! De Bruyne si na pravé straně zpracoval dlouhý míč za obranu a přesnou přihrávkou našel před bránou volného BASE DOSTA, který z bezprostřední blízkosti překonal Wolfa. Asistence: Kevin de Bruyne.
48
Na levé straně obrany chyboval domácí Vestergaard, který nezastavil vysoký míč na De Bruyneho a belgickému reprezentantovi se rázem otevřela spousta prostoru. De Bruyne potáhl balón a v ideální okamžik poslal míč pod sebe do vápna, kde měl volný BAS DOST už lehkou úlohu.
46
Oba týmy vstoupily do druhého poločasu beze změn v sestavě. Uvidíme, zda nás čeká podobná podívaná, jako v první půli.
46
Velmi zajímavý první poločas je za námi! K vidění je pohledný rychlý fotbal, který byl okořeněn pěti brankami. Hosté dokázali dvakrát rychle odpovědět na vedoucí góly Werderu, který se však prosadil ve 28. minutě potřetí. Od té chvíle se domácí více soustředí na hru v zadních řadách a o poločase drží vedení 3:2. Druhá půle začne přibližně v 18:32.
45+1
45
První poločas se nastavuje o jednu minutu.
44
Werder teď zahrozil díky rychlému přechodu do útoku! Na pravé straně se otevřel prostor Selkemu, který se dostal s míčem do šestnáctky a vypálil na zadní tyč, kterou však míč nakonec těsně minul.
43
De Bruyneho rohový kop sice nadělal obraně Werderu potíže, ale nakonec se nikdo z Vlků nedostal do zakončení.
40
Dobrou přihrávkou mezi obránci byl nyní vyslán dopředu hostující Dost, který si ve vápně zasekl balón, jenže trochu prováhal okamžik na střelu, která přišla pozdě a byla zblokována navrátivším se Klosem.
38
Gebre Selassie přihrál na pravé straně Fritzovi, který zkusil vyslat do vápna centrovaný míč, jenže ten odvrátil hlavou jeden z obránců Wolfsburgu.
36
Dost byl nachytán v ofsajdovém postavení a míč tedy připadne Werderu. Domácí se teď viditelně více soustředí na obranu, jelikož nechtějí dopustit, aby potřetí rychle ztratili získané vedení. Werder se nežene dopředu tak bezhlavě, jako na začátku zápasu.
33
Hosté měli k dispozici standardní situaci, které se ujal De Bruyne. Belgický reprezentant zkusil přímou střelu, ale jeho pokus šel jen doprostřed brány na připraveného Wolfa.
31
Rohového kopu se ujal Schäfer, jehož centrovaný míč odvrátila obrana Werderu.
30
Hosté mohli vzápětí opět vyrovnat! Nebezpečný míč do vápna nakonec Wolf přizvedl na rohový kop.
28
Werder právě vstřelil branku!
Rohový kop Junuzoviće odvrátila hostující obrana před šestnáctku, kde se z voleje do míče opřel Felix Kroos, jehož rána šla nejspíš těsně vedle, ale VIEIRINHA se snažil střelu zblokovat a sám si přitom nešikovně tečoval míč do vlastní brány.
27
Fritz sklepl před šestnáctkou míč pro Kroose, který perfektní střelou k tyči hodně protáhl Benaglia. Bude z toho rohový kop pro Werder.
24
Nepřesný centr z kopačky Arnolda končí v zámezí. Wolf se chystá odkopávat od brány Werderu.
22
Hostující Arnold se míče dotkl rukou, takže z toho bude rozehrávka pro Werder.
21
Fanoušci na tribunách Weserstadionu se mají opravdu na co dívat. Od začátku se hraje rychlý fotbal, hra se přesouvá ze strany na stranu a během prvních 18 minut padly čtyři branky. Bude nastolený trend pokračovat? Jisté je, že Wolfsburg v tuto chvíli neudeří, jelikož centr De Bruyneho byl příliš přetažený a skončil v zámezí.
19
Hosté se dostávali do další zajímavé šance, kterou však nakonec zmařil odpískaný ofsajd.
18
Na Weserstadionu je opět srovnáno! De Bruyne byl přihrávkou z první uvolněn na pravé straně, odkud odcentroval před bránu na MAXIMILIANA ARNOLDA, který se po míči vrhl hlavou a překonal Wolfa.
16
Brémy jdou opět do vedení! Hostující obrana propadla na levé straně, kde dostal hodně prostoru Öztunali, který odcentroval na hranici malého vápna, kde FRANCO DI SANTO snadno dopravil míč do sítě.
12
Uvidíme, co se zápasem provedou dvě rychlé branky na obou stranách. Míč má nyní v držení domácí Werder.
10
Vlci bleskově srovnávají! Centrovaný míč z levé strany vyrazil Wolf jen před sebe, kde stál DANIEL CALIGIURI, který měl snadnou úlohu a dorazil míč do odkryté části brány.
9
Domácí jdou do vedení! Gebre Selassie uvolnil parádní kolmicí Öztunaliho, který vedl míč až k zadní čáře, odkud našel zpětnou přihrávkou před malé vápno ZLATKO JUNUZOVIĆE a ten už v pohodě uklidil míč do odkryté brány.
8
Junuzovič zahrával rohový kop Werderu, ale centr na zadní tyč se neujal. U míče jsou nyní hosté.
7
Prudký centrovaný míč našel jen obranu Wolfsburgu, která ho dostala mimo vápno.
6
Hostující Naldo se provinil nedovolený zákrokem a bude z toho standardka pro Brémy.
4
Hostující Vieirinha se snažil dostat s míčem do střelecké pozice, což se mu však nakonec nepovedlo a míč skončil v zámezí. Wolf bude odkopávat od brány Werderu.
2
Centrovaný míč směřoval do domácí šestnáctky kde číhal Dost, ale jeden z obránců dobře zasáhl a nepustil útočníka Wolfsburgu do zakončení.
1

Werder Bremen: R. Wolf – Gebre Selassie, Prödl, Vestergaard, Sternberg – Fritz (C), Kroos, Junuzović – Öztunali – Selke, Di Santo.
Náhradníci: Casteels – Caldirola, Eggestein, García, Hajrović, Makiadi.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Vieirinha, Naldo, Klose, Schäfer – Guilavogui, Gustavo – Caligiuri, de Bruyne, Arnold – Dost.
Náhradníci: Grün – Bendtner, Schürrle, Träsch, Jung, Knoche, Rodríguez.

Rozhodčí: M. Fritz – D. Schaal, M. Petersen.
Česká stopa: Stabilním členem základní sestavy Werderu se stal český krajní obránce Theodor Gebre Selassie, který nedávno prodloužil s Brémami smlouvu až do června 2018.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Třiadvacáté kolo německé Bundesligy nám nabídne zajímavý duel mezi Werderem Brémy a Wolfsburgem. Oba dnešní soupeři ještě v jarní části sezony nepoznaly hořkost porážky, přičemž si oba připsaly v pěti jarních zápasech shodně čtyři výhry a jednu remízu. Wolfsburg dokonce drží sérii ligové neporazitelnosti už od 22. listopadu, kdy prohrál 3:2 na hřišti Schalke. Domácí Werder je před tímto zápasem na devátém místě ligové tabulky a v případě výhry může snížit ztrátu na pohárové pozice na pouhé dva body. Werderu vůbec nevyšla podzimní část sezony, ale nyní hraje ve skvělé formě. Soupeře však dnes bude mít velice těžkého, jelikož Wolfsburg je bezpečně usazen na druhém místě tabulky s desetibodovým náskokem na třetí Mönchengladbach a drží již výše zmíněnou sérii neporazitelnosti. Podaří se ji rozjetému Werderu ukončit, nebo se budou radovat hosté?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.