To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí nakonec zaslouženým vítězstvím domácích, kterým patřil celý druhý poločas. Hosté mohli skórovat v první půli, což se jim nepodařilo, ve druhé pětačtyřicetimiutovce ale byli horším týmem a jen potvrzují nepohodu z posledních ligových kol.
90+4
90+2
Felix Klaus se málem dostal do šance, ale nakonec zasáhla defenziva Augsburgu.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté měli k dispozici standardku, kterou ale opět nevyužili.
89
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nicolas Höfler, přichází Julian Schuster.
88
Bürki uvedl míč do hry, domácí útočí po pravé straně.
87
Souboj o míč ve středu hřiště, úspěšnější domácí.
84
Freiburg právě vstřelil branku!
Český záložník ve službách Freiburgu si vše vynahradil nyní, kdy parádní přihrávkou z levé strany nachází ve vápně NILSE PETERSENA, který střelou z voleje dává druhý domácí gól.
84
Z pohledu českého záložníka je to rozhodně škoda, jinak by byl ve velmi zajímavé pozici a mohl by zřejmě skórovat!
83
Vladimír Darida padá v pokutovém území, narazil si s Petersenem, ale sudí jeho souboj s obráncem Augsburgu neposoudil jako faul.
82
Pierre-Emile Højbjerg nepřesně centruje do vápna Freiburgu a domácí toho mohou využít k rychlému brejku.
81
Tak to byl parádní vstup Vladimíra Daridy do zápasu, po několika sekundách se hned dostal k míči u vápna soupeře, kde z voleje pálí, ale pouze nad branku.
81
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází , přichází Vladimír Darida.
80
Bobadilla poslal míč před branku Freiburgu z pravé strany, Bürki si došel pro míč, ale to nebyl snadný zákrok.
79
Sorg dostává přihrávku do vápna od Mehmediho, ale sám asi ví, že to je ofsajd.
78
Werner centruje z pravé strany, ale pouze do náruče Bürkiho.
77
Naopak, útočí domácí, Petersen se dostal ke střele v podstatě ze stejné pozice, z jaké skóroval Schmid, ovšem míč končí pouze vedle branky soupeře.
76
Hosté získávají míč a budou moci zaútočit.
75
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Caiuby.
74
Bürki má míč ve své moci a nespěchá s rozehrávkou, není se čemu divit.
73
Hosté se dostávají pod nepříjemný tlak! Domácí měli v posledních minutách převahu a vedoucí gól je tak logickým vyústěním.
71
Tak přece! Domácí se po autovém vhazování dostali k pokutovému území soupeře, kde míč získal JONATHAN SCHMID a střelou z levé strany, poslal míč na vzdálenější tyč, od níž se odráží do branky.
71
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Či Tong-won, přichází Tim Matavž.
70
Poslední dvacetiminutovka tohoto zápasu, stále se hraje bez branek a hosté střídají.
67
Nepřesný pas na Klause, míč získal Baba, který situaci zvládl a rozehrál.
66
V souboji dvou dvaadvacítek fauluje Sascha Reither Či Tong-wona a dostává za to žlutou kartu.
65
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Nils Petersen.
64
Pierre-Emile Højbjerg si naběhl k pokutovému území soupeře a z pravé strany pálí na branku Freiburgu, kterou ale netrefuje.
62
Na lavičce Freiburgu se ke střídání připravuje Petersen.
61
Frantz sprintuje za obranou Augsburgu za míčem, ale dříve je u něho Hitz.
60
Mehmedi v obrovské šanci, hlavičkuje na malém vápně, ale netrefuje branku, míč míří pouze nad!
58
Hra se zklidnila, nyní je to již opět urputná bitva.
56
Ale sudí přerušuje hru a nařizuje vhazování pro Augsburg.
55
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině Augsburgu.
53
Klaus postupuje po pravé straně do pokutového území soupeře, kde se ale v podstatě zastavil a nic z této akce nevytěžil.
51
Na druhé straně byl v šanci Klaus, který skluzem zasáhl míč ve vápně soupeř, ovšem poslal ho pouze nad branku.
51
Ale je tam pískán ofsajd, ani z tohoto rohu se hosté neprosazují.
50
Další rohový kop Augsburgu, kterému vstup o druhého poločasu vyšel náramně!
49
Bürki má hodně práce v úvodu druhého poločasu, nyní odvrací centr soupeře z levé strany.
48
Hosté rozehráli z pravé strany, ale míč se odráží mimo pokutové území.
47
Bürki hned v úvodu vyráží střelu Mehmediho na roh.
46
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Nikola Durdič, přichází Pierre-Emile Højbjerg.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
Oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0, ovšem vše mohlo být jinak. Hosté zahrozili v posledních sekundách první půle, kdy se dostal do šance Bobadilla, ale vychytal ho skvěle Bürki. Předtím hra patřila Freiburgu, hlavně období od 30. minuty, kdy se domácí dařila hra, Augsburg se urputně bránil a k čistému kontu mu výrazně pomohlo i štěstí.
45
45
Ofsajdem končí útočné snažení Freiburgu, to vše v posledních sekundách pětačtyřicáté minuty.
45
Poslední minuta prvního poločasu, o míč se bojuje ve středu hřiště.
44
Augsburg již chce dohrát první půli, je to vidět na (ne)aktivitě hráčů v bílém.
43
Kombinace Freiburgu "měla oči", ale Schmid pokazil přihrávku na levém křídle.
42
Hitz sbírá míč před brankou a rozehrává.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, výtečná desetiminutovka domácích je zřejmě u svého konce.
39
Schmid pálí z voleje, z pravé strany, z nějakých pětadvaceti metrů, míč končí vysoko nad branou Augsburgu.
38
Baba fauluje u postranní čáry, domácí budou rozehrávat.
38
Durdič zůstává na trávníku po jednom ze soubojů, drží se přitom za hlavu.
37
Freiburg nyní tlačí svého soupeře před jeho branku, důsledkem tlaku je další roh.
36
A další šance domácích, Feulner vykopává míč z brankové čáry po hlavičce Mitroviće!
35
Se střelami jako by se nám roztrhl pytel, Sorg "natáhl" Hitze k levé tyči, míč končí těsně vedle branky!
34
A také domácí Bürki měl nyní co dělat se střelou Daniela Baiera, kdy mu také míč vypadl.
32
Tato střela Schmida se povedla, z levé strany, z nějakých třiceti metrů, kdy míč "štípl" Hitze do rukavic, vypadl mu, ale gólman Augsburgu si poradil.
31
Mehmedi krotí míč ve vápně Augsburgu, ale zbytečně, je pískán ofsajd.
30
Je za námi první půl hodina hry, nehraje se sice špatný fotbal, ale chtělo by to méně faulů.
28
Bohužel, utkání začíná být více bojovné, než pohledné, přibývá faulů.
27
Bürki má míč ve své moci, to je nyní z pohledu domácích nejdůležitější.
26
Rohový kop Augsburgu, hosté rozehrají z levé strany.
24
A Durdič se mohl opět dostat do šance, tentokrát po přihrávce od Wernera z levé strany, k míči mu zbýval ve vápně krok.
24
Velmi dobrý pas na Durdiče, který ale chybuje při zpracování a míč mu "utíká".
23
Jenže právě Werner byl nakonec v ofsajdu a míč tak získávají domácí.
22
Abud Baba neprošel po levém křídle, ale vypomohl mu Werner.
20
A znovu nesouhlas s rozhodnutím rozhodčího, Mehmedi fauloval v hlavičkovém souboji, kdy se převalil přes záda bránícího hráče.
18
Mehmedi tentokrát útočí po levé straně a domáhá se rohového kopu, sudí ale ukazuje, že se bude vykopávat.
17
Úsměvná situace, Či Tong-won zakopl o nohy rozhodčího a svalil se k zemi.
16
Defenziva Augsburgu odvrací míč do autu, domácí vhazují z levé strany.
15
Mehmedi v dobré pozici ve vápně soupeře, ale míč odráží obránce na roh.
13
Po střele Sorga zpoza vápna signalizují domácí hraní rukou v pokutovém území, ale sudí je jiného názoru.
12
Odkop od branky Augsburgu, hosté nepřesně rozehrávají a míč má Bürki.
11
Ale míč se vrací až k Hitzovi, který vykopává.
10
Či Tong-won faulován ve středu hřiště, hosté rozehrávají.
9
V pokutovém území Augsburgu padá domácí Höfler, ale není to faul, ukazuje rozhodčí Zwayer.
8
Markus Feulner vyslal střelu na branku, ale přímo do míst, kde stojí gólman Bürki.
7
Útočník Nikola Durdič faulován domácím Oliverem Sorgem, to byla zajímavá situace, volný kop Augsburgu.
6
Defenziva Freiburgu zatím pracuje na výtečnou a eliminuje útočné akce Augsburgu.
5
Či Tong-won neuspěl v pokutovém území soupeře s českým obráncem Pavlem Krmašem.
5
Série nepřesností na obou stranách, nyní hrají hosté, kteří to zkouší po pravé straně.
4
Sorg odehrál míč do autu, hosté vhazují z levé strany.
3
Také domácí gólman Bürki si nyní sáhne na míč.
2
Mehmedi dostal pod tlak gólmana Augsburgu Hitze, který ale stihl míč vykopnout.
1

SC Freiburg: Bürki – Riether, Krmaš, Mitrović, Günter – Klaus, Sorg, Höfler, Schmid – Frantz, Mehmedi.
Náhradníci: Mielitz – Darida, Schahin, Petersen, Schuster, Mujdža, Höhn.

FC Augsburg: Hitz – Feulner, Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Baier – Bobadilla, Kohr, Či Tong-won, Werner – Durdič.
Náhradníci: Manninger – Parker, Janker, Højbjerg, Hong Čong-ho, Matavž, Caiuby.

Rozhodčí: Zwayer – Steuer, Pelgrim.
Vzájemné zápasy
Na podzim skončil vzájemný souboj na hřišti Augsburgu vítězstvím domácího týmu, který si s Freiburgem poradil celkem hladce 2:0.
FC Augsburg
Opačné starosti trápí dnešního soupeře z Augsburgu, který stále bojuje o pohárovou Evropu a má reálnou šanci, že se mu to splní! Aktuálně má totiž Augsburg dvoubodový náskok před sedmým Hoffenheimem. Nutno ale dodat, že to není tak dávno, co Augsburg pomýšlel i na čtvrté místo, zajišťující účast v předkole Ligy mistrů! Díky neúspěšné sérii se ale tabulkou propadl, zastaví propad dnes na hřišti Freiburgu?
SC Freiburg
Po nadějné výhře v půlce února na hřišti Herthy Berlín se zdálo, že Freiburg se bude zvedat a že přeruší sérii neúspěšných výsledků, ovšem opak byl pravdou! Od té doby vybojoval již pouze bod za domácí remízu s Hoffenheimem, následující tři zápasy prak SC prohrál! I díky tomu se zase v tabulce Bundesligy propadl na předposlední místo.
V dnešním utkání, v rámci šestadvacátého bundesligového kola, přivítá v Mage Solar Stadion ve Freiburgu domácí SC FREIBURG hostující FC AUGSBURG. Utkání bude rozhodovat hlavní sudí Felix Zwayer, kterému na čarách budou pomáhat Steuer a Pelgrim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.