S konstatováním, že v osmifinále FA Cupu se s Blackburnem Rovers střetne West Ham United, se s vámi loučím, dobrou noc.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:21.
Sudí Roger East třikrát foukl do píšťalky a ukončil krásné odvetné utkání 4. kola FA Cupu, se sladkým koncem pro domácí West Ham United. V první minutě nastavení prodloužení totiž našel Payet svým centrem z přímého kopu hlavu Angela Ogbonny, který svou hlavičkou rozhodl o postupu Hammers do osmifinále. Na druhé straně velice smutný konec pro Liverpool, který předvedl i s poslepovanou defenzivou velice sympatický výkon a sahal i po výhře, ale takový je fotbal.
120+3
120+3
Nastavovaly se 2 minuty, nyní se hraje již přes čas, díky oslavě domácí branky.
120+1
West Ham právě vstřelil branku!
Neskutečné, domácí dávají gól, který bude s největší pravděpodobností znamenat jejich postup do osmifinále! Payet našel povedeným centrem na zadní tyči ANGELA OGBONNU, který skutečně parádní hlavičkou k levé tyči překonal Mignoleta a přiblížil West Ham k prvnímu postupu přes Liverpool v historii FA Cupu!
120
Valencia faulován, jedna z posledních šancí pro Hammers z přímého kopu!
119
Nakonec to byl Moses, který míč odkopl až do autu, West Ham si tedy může na chvíli oddechnout.
119
Na přední tyči hlavičkoval Flanagan, domácí obrana ale znovu pozorná! Roh se bude opakovat.
118
Flanaganův centr se snažil tečovat směrem na bránu Sturridge, po zásahu Collinse však následuje další roh hostů.
117
Fantastický Sturridge! Útočník Liverpoolu se protáhl přes Collinse, Noblea, Antoniovi nasadil dokonce jesle, právě Antonio mu ale v poslední chvíli odkopl míč do zámezí. Roh pro Reds.
116
Na Payetův centr si nabíhal Collins, pískal se však ofsajd.
116
Pokračuje se ve hře, West Ham rozehrává přímý kop.
115
Na hřišti už jsou i nosítka, domácí však již nemohou střídat, Valencia tak jistě udělá vše pro to, aby mohl v zápase pokračovat. Za postranní čáru tak nakonec odchází po svých.
113
Enner Valencia zatím zůstává na zemi a už je v péči domácího lékařského týmu. Dnešní dlouhé utkání je samozřejmě velice náročné.
113
Valencia si navedl míč na střed hřiště a pokusil se o zakončení ze střední vzdálenosti, jeho střelu ale zastavil velice dobře hrající Lucas Leiva.
112
Další ostrý zákrok Flanagana, faulovaným byl tentokrát Carroll. Hostující bek může být rád, že se vyhnul žluté kartě.
111
Hammers se přímý kop nepovedl a hosté se opět vydali do brejku, ten nakonec po chybě Payeta zakončil nepřesnou ranou Benteke.
110
Flanagan poslal Valenciu k zemi nedovoleným způsobem, West Ham tak může zahrozit ze standardní situace.
109
Benteke nakonec posunul míč na Origiho, tomu ale střela z první nesedla a skončila vedle.
109
Payetův centr sebral bez větších problémů Mignolet, který ihned hledá dlouhým výkopem Bentekeho.
108
Hosté se dostali do přečíslení, které zakončil přímou střelou Sturridge. Jeho pokus prolétl několik decimetrů vedle Randolphovy levé tyče.
108
Nobleův dlouhý míč nebyl z kategorie přesných, vhazovat mohou tentokrát hosté.
107
Je vidět, že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, zápas se pomalu ale jistě blíží k penaltovému rozstřelu.
106
Rozehrávka belgického gólmana ale nebyla přesná, domácí vhazují v blízkosti půlící čáry.
106
Noble se proti Lucasovi neprosadil, Mignolet tak může kopat od své brány.
106
Začalo druhé prodloužení.
První polovina prodloužení je za námi. Největší šance v ní měl Christian Benteke, ani v jedné ale neuspěl, skóre se tak nezměnilo. Za malou chvíli pokračujeme.
105+1
První prodloužení skončilo.
105
Payet získal v samotném závěru první poloviny prodloužení roh pro domácí.
103
Carroll přiklepl míč Mosesovi, po jehož akci se nakonec bude jen kopat od brány hostů.
103
Origi nacentroval přesně do míst, kde se pohyboval Benteke, jenž se dokázal protlačit k hlavičce, z nelehké pozice ale zamířil nad.
102
Nadějný protiútok Reds ztroskotal na Sturridgově nepřesné přihrávce.
102
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Pedro Chirivella, přichází James Milner.
101
Chirivella to přehnal s důrazem a byl mu odpískán faul.
99
A znovu Benteke, jenž dostal skvělou přihrávku a šel sám na Randolpha, kterého ale překonat nedokázal!
99
Domácí odvrátili centr z levé strany jen k Bentekemu, jehož krásná rána z voleje končí těsně vedle Randolphovy pravé tyče!
97
Payet posunul míč Nobleovi, jehož povedený pokus ze střední vzdálenosti vyrazil Mignolet!
96
Do odraženého míče se přímo z voleje opřel Cresswell, rána mu však vůbec nesedla a skončila vysoko nad.
96
Mosesův průnik zastavil Ilori, který míč odvrátil na rohový kop.
95
Origiho tečovaný centr odvrátil Cresswell a Liverpool musí opět začínat odzadu.
94
Hra je v úvodu prodloužení trochu rozháraná, oba celky se střídají v držení míče.
92
Valenciův centr odvrátila obrana Liverpoolu, který jde ihned do protiútoku.
91
První akci Liverpoolu v prodloužení zastavil praporek na pomezí, Benteke byl v ofsajdu.
91
Začal první poločas prodloužení.
Ve druhé půli jsme viděli jedinou branku a to když se ve 48. minutě prosadil Coutinho. Jelikož se v anglických pohárech nepřihlíží na branky na půdě soupeře jako na 'góly za dva', čeká nás tedy po krátké pauze prodloužení. Zůstaňte s námi.
90+8
Druhý poločas skončil.
90+8
Probíhá poslední minuta nastavení, pomalu se schyluje k prodloužení.
90+7
Obiang se rozhodl vypálit z 25 metrů, ani on ale nebyl přesný.
90+6
Do zakončení se dostával Carroll, už předtím mu ovšem byl odpískán útočný faul.
90+6
Lucas svou malou domů nepotěšil Mignoleta, jenž poslal míč pouze do autu.
90+4
K odraženému míči se dostal Sturridge, jeho střela však skončila několik metrů nad Randolphovou svatyní.
90+4
Origi neuspěl proti Antoniovi, hosté však mohou zahrozit z rohového kopu.
90+4
Míč se ve vápně odrazil k Valenciovi, jehož střelu z těžké pozice výborně zablokoval Benteke.
90+3
Carroll byl faulován Ilorim, přímý kop pro Hammers.
90+1
Hosté mohli rozhodnout. Po rychle rozehraném přímém kopu a Sturridgově centru se míč odrazil přímo na kopačku Ibea, jehož technickou ránu Randolph vyrazil.
90+1
Jistý zákrok Mignoleta, který stáhl centr od rohového praporku.
90+1
Nastavuje se 8 minut!
90
Flanaganův zákrok znamená roh pro West Ham.
89
Tentokrát zůstává na zemi hostující hráč a sice Stewart, vypadá to ale, že stoper Liverpoolu bude v pořádku.
88
Další ofsajd Carrolla, který přerušil nadějný protiútok West Hamu, v tomto případě to ale bylo velice těsné.
87
Akci Origiho zastavil faulem Antonio, jenž dostává žlutou kartu.
86
Payet přiťukl míč Nobleovi, jeho pěknou ránu ovšem zkrotil Mignolet.
86
Centr vystřídavšího Mosese skončil jen v rukavicích Mignoleta, který ihned zakládá protiútok.
84
Obiangův centr mířil na hlavu Carrolla, tomu byl ale odmáván ofsajd a domácí útočník ještě dostal naloženo od vybíhajícího Mignoleta.
83
Payet našel krásným centrem Valenciu, tomu ale hlavička nevyšla podle představ, míč poslal nad břevno.
83
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Joey O'Brien, přichází Victor Moses.
81
Dalším domácím hráčem, který má zdravotní potíže, je O'Brien. I on je v péči lékařů a uvidíme, jestli bude v zápase pokračovat.
80
K míči se postavil Benteke, který dokázal poslat míč přes zeď na bránu, pozorný Randolph však míč stačil vyrazit.
79
Výborná práce Sturridge, který nasadil jesle O'Brienovi a vzápětí byl faulován. Hosté mají další skvělou příležitost z přímého kopu.
78
Na druhé straně hledal Sturridge ve vápně Bentekeho, u míče byl ale jako první Randolph.
77
Noble hledal za hostující obranou Antonia, tomu byl však odmáván ofsajd.
75
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Cheikhou Kouyate, přichází Andy Carroll.
74
Kouyate již odchází po svých za postranní čáru, uvidíme tedy, jestli bude schopen pokračovat ve hře.
72
Po jednom ze soubojů zůstává na zemi domácí Kouyate, se kterým to nevypadá příliš dobře. Středopolař West Hamu je již v péči lékařů.
70
Za míčem do vápna se tlačil Antonio, který se dožadoval rohového kopu, je ale nařízen kop od Mignoletovy brány.
69
Payet se dostal až do vápna, tam byl ale zastaven obranou Reds.
68
Na útočné polovině se usadil Liverpool, který bude vhazovat.
66
Domácí jsou u vytržení. Valencia byl po Antoniově centru stažen k zemi Ilorim, penalta se ale nepíská!
66
Benteke si v souboji s Kouyatem pomohl rukou, rozehrávají Hammers.
65
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Winston Reid, přichází James Collins.
64
Vůbec dobře to nevypadá s domácím bekem Winstonem Reidem, jenž má svalový problém. Na lavičce se již připravuje James Collins.
63
Hosté se ubránili a ihned vyrazili do protiútoku, ten však utnul praporek pomezního sudího, své postavení si nepohlídal Sturridge.
62
Antonio poslal pro Mignoleta velice nepříjemný centr, hostující gólman míč vyškrábl na roh.
61
Roger East přece jen sklidil potlesk domácího publika. Aplaus to ale byl ironický, West Ham má výhodu přímého kopu.
59
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází João Carlos Teixeira, přichází Daniel Sturridge.
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Divock Origi.
59
59
Mignolet zaváhal při centru a do šance se mohl dostat Kouyate, belgický gólman však svou chybu napravil zákrokem na hranici pravidel.
58
Antoniův dlouhý aut propadl až ke Cresswellovi, ten ale ani nadvakrát neprotlačil svou ránu k Mignoletovi.
57
Na druhé straně se usadili na soupeřově polovině domácí, vhazovat se chystá Antonio.
56
Dobrá šance Liverpoolu! Domácí se ale opět zlobí, Benteke si totiž při zpracování míče viditelně pomohl rukou. V akci se však pokračovalo, Benteke si naběhl na Smithovu přihrávku, domácí dvojblok ale prostřelit nedokázal.
55
Coutinho hledal ve vápně Smithe, ten se však neprosadil proti domácí přesile.
54
Další míč poslal před Randolphovu bránu Smith, domácí obrana se tentokrát bez problémů ubránila.
53
Mignolet nyní trochu zariskoval v rozehrávce, proti dvojici protihráčů si ale nakonec přesnou přihrávkou poradil.
51
Po souboji se Smithem upadl k zemi nabíhající Valencia, sudí East však tentokrát nechává ve hře pokračovat.
50
Hosté jsou na koni. Tentokrát se k centru dostal Ibe, namířil jej však přesně na Randolpha.
48
Liverpool právě vstřelil branku!
Tak to byla paráda, co nyní předvedl PHILIPPE COUTINHO! Brazilský záložník podstřelil zeď, která vyskočila a Randolph už tak byl naprosto bezmocný!
47
Benteke se výborně uvolnil proti přesile protihráčů a hosté budou zahrávat přímý kop jen těsně za hranicí domácí šestnáctky.
46
U postranní čáry se rozcvičuje Daniel Sturridge, uvidíme tedy, jestli by tento útočník mohl spasit Liverpool.
46
První poločas je u konce. Zatím je v Upton Parku k vidění parádní fotbal a šťastnější mohou být domácí, kteří se ve 45. minutě dostali do vedení zásluhou branky Antonia. Oba týmy si v prvním poločase vypracovali spoustu dalších šancí, hosté jednou nastřelili brankovou konstrukci, domácí dokonce dvakrát. Druhá půle tohoto zápasu začne zhruba ve 21:47.
45+2
45+2
Teixeira přerušil útok domácích faulem a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
45+1
Nastavuje se 1 minuta.
45
Domácí se v poslední minutě první půle dočkali první branky! Payet na levém křídle posunul míč Valenciovi, ten se dostal až do pokutového území, odkud odcentroval na zcela volného MICHAILA ANTONIA, jenž zakončil do Mignoletova protipohybu.
44
Další Smithův centr proletěl až na Flanagana, ten se však prosadit nedokázal. Následuje odkop od domácí brány.
43
Dosavadní držení míče:

West Ham – 46 %
Liverpool – 54 %
42
Valencia se výborně prosadil na pravém křídle, vzápětí ale nasměroval svůj centr jen do Mignoletových rukavic.
41
Po jistém Obiangově zákroku se míč dostal k Randolphovi, jenž zakládá akci Hammers.
40
Antonio stihl na hrací ploše těžký míč, dostal se ale až mezi vlastní fanoušky. Nakonec mohou hrát hosté.
38
Další tyč, tentokrát měli štěstí hosté! K přímému kopu se podle očekávání postavil Payet, který trefil levou tyč brány Liverpoolu. Vzápětí dorážel hlavou Antonio, Mignolet ale jeho ránu vyrazil.
37
Nyní to jsou domácí, kteří mají dobrou šanci poté, co byl Kouyate faulován Ibem 20 metrů od Mignoletovy brány.
35
A další velké zaváhání Reida. Domácí stoper tentokrát neuhlídal při rohovém kopu Bentekeho, ten ale znovu nevyzrál na dobře chytajícího Randolpha!
34
Reid vyrobil obrovskou chybu v rozehrávce, té využil Benteke, který našel na malém vápně volného Coutinha, který trefil pravou tyč domácí svatyně!
33
Payet se z levého křídla dostal do slibné situace, hosté jej ale ihned zdvojili a získali míč pro své barvy.
31
Domácí se nemohou vymanit z hostujícího tlaku. Nyní si ale mohou oddechnout, Benteke totiž díky svému ofsajdovému postavení hrát nemohl.
29
Opět to byl Smith, který se dostal k centru, po němž se míč odrazil k úplně volnému Teixeirovi. Tomu ale rána nevyšla tak, jak by si představoval, míč skončil metr vedle.
29
Domácí se přece jen dočkal, hvizd sudího Easta utnul Bentekeho brejk.
28
Domácí zatím nejsou vůbec spokojeni s výroky trojice rozhodčích. Po dalším takovém bude Liverpool moci vhazovat.
27
První žlutou kartu utkání dostává hostující Stewart, jenž si tvrdě vyšlápl na Kouyateho.
26
Po pěkné akci se dostal k nebezpečnému centru Smith, hosté ale nedokázali celý útok zakončit.
25
Domácí se dostali do problémů při rozehrávce, Ogbonna tak raději zahrál až do autu.
23
Po Payetově centru se míč vrátil právě k exekutorovi, domácí playmaker se však zamotal do vlastních kliček a dostal se až do zámezí.
23
Payetův centr odvrátila obrana Liverpoolu na první roh pro Hammers.
21
Po mírně opatrném začátku se hra rozproudila, hraje se nahoru, dolů. Další akci domácích přerušil nedovolený zákrok Teixeiry.
20
Flanagan zaváhal při rozehrávce a může být rád, že rozhodčí odpískal volný přímý kop po dalším hraničním zákroku, tentokrát ze strany Valencii.
19
Valenciův průnik zastavil na hranici pravidel Lucas Leiva, sudí East signalizuje odkop od hostující brány.
18
Hosty zatím sráží časté chyby v rozehrávce, další se nyní dopustil Teixeira.
16
Obrovská šance i na druhé straně! Payet využil chyby v hostující rozehrávce, posunul míč O'Brienovi, jehož tečovaný přízemní pokus skončil na Mignoletově levé tyči!
15
Domácí se nakonec ubránili, hosté však velice rychle získali míč zpět.
15
Tohle už byla slibná příležitost! Přetažený centr od rohového praporku se snesl až na kopačku Bentekeho, jenž z úhlu neprostřelil Randolpha. Třetí roh pro Liverpool v řadě.
14
Po Bentekeho přiťuknutí nastal před Randolphem velký zmatek, po zásahu domácího gólmana se bude roh nakonec opakovat.
14
Nyní se ale hosté dostali až k brankové čáře a Teixeira získal pro Reds první rohový kop.
13
West Ham v posledních minutách přebral iniciativu, svého soupeře příliš nepouští z vlastní poloviny.
12
Opět v akci domácí pravý záložník Antonio, který nyní trochu prováhal vhodný moment pro přihrávku.
11
Noble hledal dlouhým pasem nabíhajícího Antonia, pro něj byla ale přihrávka příliš dlouhá.
10
Liverpool začal poměrně aktivně, větší šance však v úvodní desetiminutovce nepřišla ani na jedné straně.
9
Mignolet sebral další centr, mířící do hostujícího pokutového území, ten tentokrát přiletěl z kopačky Cresswella.
8
Ibe šikovně prostrčil míč na Bentekeho, následná přihrávka belgického útočníka už ale přesná nebyla.
7
Antoniův centr nenašel adresáta a Mignolet ihned založil protiútok Reds.
5
Hosté jsou v úvodních minutách více na míči, zatím však ani jeden tým nikam nespěchá.
4
Na druhé straně přerušil akci Reds hlavní sudí Roger East, jenž odpískal nedovolený zákrok.
3
Domácí podnikli první výlet na polovinu Liverpoolu, Noble ovšem nestihl míč na hrací ploše.
2
Hráči Liverpoolu si na útočné polovině neporozuměli, Hammers tak mohou vhazovat.
1
Teixeira se pokusil o první průnik do domácí šestnáctky, Ogbonna jej však bez větších problémů od míče odstavil.
1
Na stadionu panuje fantastická atmosféra, hosté rozehrávají dnešní zápas!
1
Týmy jsou na hrací ploše, utkání začne co nevidět.

West Ham United: Randolph – O'Brien, Reid, Ogbonna, Cresswell – Noble (C), Obiang – Antonio, Kouyate, Payet – Valencia

Náhradníci: Adrian – Carroll, Collins, Moses, Oxford, Cullen, Parfitt-Williams

Liverpool FC: Mignolet – Flanagan, Lucas Leiva (C), Ilori, Smith – Stewart, Chirivella – Teixeira, Coutinho, Ibe – Benteke.

Náhradníci: Ward – Enrique, Milner, Henderson, Sturridge, Origi, Randall

Rozhodčí: East – Lennard, Bryan.
Zápas bude jako hlavní rozhodčí rozhodovat Roger East, jemuž budou na čarách asistovat Harry Lennard a David Bryan. Čtvrtým rozhodčím bude Charles Breakspear.
Postupující z tohoto duelu se v osmifinále FA Cupu střetne s Blacbkurnem Rovers. I tento duel vám samozřejmě na Onlajnech přineseme.
První vzájemný zápas skončil na Anfield Road bezbrankovou remízou. Aktivnějším týmem byl Liverpool, který svého soupeře přestřílel v poměru 7:1, kýžené branky se ale nedočkalo ani jedno mužstvo, a tak se dnes můžeme těšit na odvetu.
Hostující Liverpool se ve 3. kola poháru střetnul s Exeterem, hrajícím League Two, tedy čtvrtou nejvyšší anglickou soutěž. Roli favorita se ale Liverpoolu nepodařilo splnit venku, kde remizoval 2:2, rozhodnout tedy musel až druhý zápas, který na Anfield Road s přehledem ovládl tým z města Beatles, jenž vyhrál 3:0. Sezona Liverpoolu však není taková, jakou by si fanoušci představovali, což vyústilo ve vyhazov Brendana Rodgerse, jehož nahradil Jürgen Klopp. Reds patří v lize 9. příčka, od pohárů je dělí 6 bodů.
Domácí West Ham se do 4. kola dostal díky výhře s druholigovým Wolverhamptonem, jenž v domácím prostředí porazil díky brance Nikicy Jelaviće v 85. minutě. Kladiváři jinak zažívají poměrně povedenou sezonu. V lize jim patří 6. místo, jen příčku za pozicemi zajišťující evropské poháry. Londýnský celek je letos proslulý porážením favorizovaných celků, uvidíme tedy, jestli se mu podaří vyřadit z FA Cupu slavný Liverpool.
Hezký den u odvetného utkání 4. kola FA Cupu. Na stadionu Boleyn Ground se střetne domácí West Ham United s hostujícím Liverpoolem FC. Textovým přenosem vás provede Jan Číhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.