Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Ústí - 8. července 2017   11:00

Dukla
Dukla
8' Holenda  • 28' Schranz  • 80' Mustedanagič
3:1
(2:0)
Ústí
Ústí
54' Zeman
Dukla
1.poločas – Hruška-Kušnír,Jiránek,Ostojič,Preisler-Hanousek,Kozel,Brejcha-Brandner,Holenda,Schranz
2. poločas – Rada – Douděra, Bezpalec, Šimek, Kušnír – Mustedanagič, Bilovský, Tetour – Brabenec, Djuranovič, Vlček.

90'
89'
S tím si hosté poradili a odvrátili míč do bezpečí.
88'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
87'
Navíc ihned po rozehrávce se dostal ke střele Djuranovič, ale branku minul.
86'
Ústečtí si nyní mohli oddychnout, že byli faulování ve snaze vyjet z presinku domácích.
85'
Hosté měli příležitost ke střele, ale tou doslova sestřelili Kušníra.
84'
Pražané se dostali k střele, ale ta neměla potřebnou přesnost.
83'
Míč se dostává i k Radovi. Zdá se, že hosté rezignovali na jakékoliv napadání.
81'
Po vstřelené brance se domácí opět ujímají míče a nikam s ním nespěchají.
80'
Dukla právě vstřelila branku!
Dukla zřejmě rozhoduje o svém vítězství! ZINEDIN MUSTEDANAGIČ uspěl v samostatném úniku a zvyšuje na rozdíl dvou branek.
79'
V náznaku šance se ocitli hosté, ale Bezpalec výborně na poslední chvíli zakročil.
78'
Domácím se daří uklidnit hra a kombinace proti napadajícím protihráčům.
77'
Rada se dobře vrhl do centru a zneškodnil další šanci hostů.
76'
Po levé straně se zkoušel individuálně prosadit Brabenec, ale proti přesile obránců neuspěl.
75'
Na dlouhý centr ale nikdo nedosáhl. Domácí mohou rozjet další akci.
74'
Centr z levé strany byl tečovaný. Hosté budou zahrávat rohový kop.
73'
Hosté se snaží uklidnit hru a kombinovat vzadu.
72'
Centr do předbrankového prostoru Rada vystihl a chytil míč.
71'
Hráč musí být odnešen na nosítkách a nebude moci pokračovat ve hře. Hra pokračuje přímým kopem hostujícího týmu.
67'
Po nepříjemném střetu zůstal na trávníku ležet jeden z hostujících hráčů. Hra je přerušena.
66'
Míč skončil po teči jednoho z hráčů za brankovou čarou. Rozhodčí přisoudil míč hostů, takže následuje odkop od branky.
65'
Další přečíslení už domácí vyřešili dobře. Ke střele se na konci dostal Brabenec, který mířil na zadní tyč, ale jeho pokus vytáhl brankář na roh.
64'
Další faul. Tentokrát to odnesl Mustedanagič. Domácí mají výhodu přímého kopu.
63'
Rychlý protiútok hostů překazil Douděra výborným obranným zákrokem.
62'
Na druhé straně se v podobné situaci ocitl i ústecký brankář a také ji zvládl.
61'
Rada nyní dobře vystartoval na balón a lapil jej před dotírajícím útočníkem.
60'
Střela Tetoura nebyla z kategorie povedených. Následuje odkop od branky.
59'
Na druhé straně hosté ztrácejí míč nepřesným centrem.
58'
Douděra dobře zamýšlel přihrávku na nabíhajícího Djuranoviče, ale jeho nabídka byla příliš dlouhá.
57'
Hra je na chvíli přerušena. Hosté střídají, čehož hráči využívají jako pauzu na občerstvení.
56'
Domácí šli do brejku, který ale doslova zazdil Vlček, který se nechal vyhnat do rohu hřiště.
54'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A také z něj snižují! Hlavičkou se prosadil MICHAL ZEMAN
53'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
52'
Brankář hostů se ovšem nenechal překvapit, když přečetl úmysl soupeře a byl u míče dříve.
51'
Další faul hostů na polovině hřiště. Standardku rozehrávají nakrátko.
49'
Dobrý důraz na středu hřiště ukázal Kozel, který zastavil rychlou akci hostů.
48'
Centr byl až příliš přetažený, takže míč budou mít hosté.
47'
Hned v úvodu druhé půle se do šance řítil Brandner, ale brankář Ústí jeho šanci vytáhl na roh.
46'
45'
44'
To mohli potrestat z protiútoku hosté, ale ten skončil u Kušníra.
43'
Zdá se, že domácí chtějí první poločas dohrát bez obdržené branky. Nikam se neženou a kombinují.
42'
Ani jeden ze dvou centrů se neujal, a tak Pražané musejí začít opět od půlky.
41'
V další šanci se ocitl Holenda, jehož střela byla tečovaná a proskákala jen těsně kolem pravé tyče bezmocného brankáře! Domácí budou mít rohový kop.
40'
Aktivní Schranz se odhodlal opět ke střele, ale mířil vedle branky.
39'
Domácí po celý zápas řeší situace taktickými fauly a tak tomu bylo i tentokrát. Zatím se však vše obešlo bez žluté karty.
38'
Hra se opět uklidnila. Ani jeden z týmů nikam nespěchá.
35'
Hosté se sice osmělili ke střele, ale ta letěla mimo. Hruška nemusel zasahovat.
33'
Domácí vyjeli z presinku a kombinují v poklidu na polovině hřiště.
32'
Hosté začali hrát o něco aktivněji a hlavně napadat soupeřovu rozehrávku. Ti si s tím, ale zatím vědí rady.
30'
Ústečtí ihned po rozehrávce ztratili míč. Vzniklou situaci raději vyřešili taktickým faulem na polovině hřiště.
28'
Dukla už vede o dvě branky! IVAN SCHRANZ využil zaváhání ústecké obrany a zvyšuje střelou do prázdné brány na 2:0.
25'
Důrazu ve středu hřiště využil Kozel, který napřáhl ke střele, ale branku minul.
23'
Hra se poněkud uklidnila. Oba týmy spíše kombinují a čekají na šance.
22'
Ústí ale záhy získalo míč a kombinovalo v obranné řadě. Míč ale také ztratili velice nepřesnou přihrávkou.
21'
Holenda ukázal, že může být platný i směrem dozadu. Dobře se vrátil a zneškodnil další rozvíjející se útok soupeře.
20'
Ústečtí zkoušeli kombinaci patičkami, které nakonec vedly pouze k rychlému protiútoku soupeře. Ten ale Jiránek zpomalil, a tak i z této akce nic nebylo.
19'
Nejprve si s centrem poradil Ostojič a poté míč dokonce letěl za brankovou čáru. Hruška bude odkopávat od branky.
18'
17'
Do další šance se dostal Schranz, ale branku minul.
16'
Hosté se osvobodili a poprvé déle kombinují.
15'
14'
Další velká šance Dukly! Holenda přihrávkou pod sebe našel na penaltě volného Hanouska, který ale neprostřelil obranný val před brankou.
13'
Nicméně dlouhý míč si bere Jiránek a rozehrává další akci Pražanů.
12'
S tím si ústecká obrana poradila a odvrací míč do bezpečí.
11'
Dobrá práce Brejchy přinesla Dukle rohový kop.
10'
Dukla je po vstřelené brance stále aktivní. Holenda se dostal do další šance, ale nedokázal dostat míč mezi tři tyče!
8'
Dukla se v úvodu zápasu dostává do vedení! O první branku se postaral hlavičkou JAN HOLENDA.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.