Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Brno - 30. ledna 2018   16:00

Hr. Králové
Hr. Králové
83' Zorvan
1:1
(0:0)
Brno
Brno
55' Lutonský
Hr. Králové
Vízek – Krátký, Nosek, Plašil, Urma – Černý, Eliáš, Zorvan, Súkenník – Pázler, Kropáček
Brno
Halouska – Sedlmajer, Gáč, Kijanskas Lutonský – Buchta, Holman – Ashiru, M. Vintr, Přichystal – Zikl.

Zápas, který nabídl poměrně hodně střel, které většinou mířily mimo, končí remízou. Nejprve se prosadil hostující Lutonský, a pak vyrovnal Zorvan.
90+1'
90+1'
Probíhá nastavený čas, Hradec drží míč a pokouší se získat vedení.
90'
Probíhá poslední minuta hry. Hraje se na polovině hrací plochy.
89'
Zbrojovka má k dispozici autové vhazování, Brno se drží u míče.
87'
V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění není.
85'
Brankář Brna rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, kterým založil útočnou akci pro spoluhráče.
83'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
V době, kdy Hradec začínal diktovat tempo hry, přichází vyrovnávající branka. Tým vedený jako domácí vyrovnává z hranice pokutového území, prosazuje se FILIP ZORVAN.
83'
Hradečtí fotbalisté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
80'
Dostáváme se do posledních deseti minut zápasu, stav je příznivější pro Brno, které vede.
79'
Hradec rozehrávat rohový kop, obrana si dokázala poradit na výbornou.
78'
Hradec má k dispozici autové vhazování na útočné polovině.
77'
Ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit na útočné polovině. Mnoho střel k vidění není.
75'
Volný kop pro Zbrojovku. Balon nyní mají fotbalisté Brna.
74'
Registrujeme další střelu na branku, tentokrát to zkoušel hostující celek z velké dálky. Rána končí mimo branku.
72'
Brno má k dispozici vhazování na útočné polovině hrací plochy.
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Hradec rozehrával rohový kop. Akce pokračovala dál a byla z toho střela mimo branku.
69'
Tým vedený jako hostující má více ze hry. Zbrojovka je aktivnější, více drží míč, ale navýšit vedení se jí nedaří.
67'
Brněnský celek kombinuje na útočné polovině hrací plochy, pokouší se něco vymyslet.
64'
Po nepovedené akci Hradce získává balon brněnský brankář, který se rozhodl pro dlouhý výkop.
62'
Hradec se propracoval na útočnou polovinu, po levé straně postupoval k brance, ale obránce Brna odehrál balon na zámezí.
62'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
60'
Brno má převahu, vypracovali si již deset střel. Osm minut, dvě na branku a z toho byla jedna gólová.
59'
Brno se provinilo proti pravidlům útočným faulem, a tak rozehrává Hradec.
58'
Hradecký brankář vykopává od své branky, dlouhým výkopem založil zajímavou akci spoluhráčů.
55'
Brno právě vstřelilo branku!
Po padesáti pěti minutách vidíme třetí střelu na branku a úvodní gól. Z horní hranice pokutového území vypálil MILAN LUTONSKÝ, jehož pokus končí v brance.
54'
Žlutou kartu dostává (FC Hradec Králové).
54'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
52'
Hradec měl k dispozici autové vhazování na své polovině.
51'
Brněnský brankář vykopává od své branky.
50'
Rohový kop mají k dispozici fotbalisté Brna. Centr dolétl do pokutového území, ale obrana si dokázala poradit. Navíc se Zbrojovka dopustila útočného faulu.
48'
Zápas, ve kterém stále čekáme na gól, pokračuje druhým poločasem.
46'
Po prvním poločase platí bezbrankový stav, střely na branku jsou vyrovnané. Po jedné na každé straně.
45+1'
45'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, u míče jsou nyní hráči Brna.
44'
Po rychlé akci Brna se hosté ale k zakončení nedostali, neboť obrana Hradce dokázala zasáhnout.
43'
Po nepřesné brněnské střele bude rozehrávat od své branky domácí gólman.
41'
Na polovině hrací plochy rozehrává Hradec volný kop.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Na střely na branku je to stále 1:1.
38'
Brno rozehrává rohový kop, obrana Hradce si dokázala poradit.
37'
Hostující tým se dokázal propracovat do střelecké pozice, obrana Hradce si poradila za cenu rohového kopu.
36'
Fotbalisté Hradce Králové drží míč a hledají možnost, jak se dostat na útočnou polovinu.
34'
Zbrojovka se po bleskové akci středem propracovala do střelecké pozice, rána ale končí nad brankou. Rozehrávat bude Vízek.
33'
Hradecký celek se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí nad brankou. Vykopávat bude gólman.
32'
Tým vedený jako domácí má více ze hry, kombinuje na útočné polovině, i když se ale do výraznější šance nemůže propracovat.
31'
Půlhodina hry je pryč. Střely na branku jsou zatím shodné, oba týmy vypálily jednou.
30'
Halouska rozehrává od své branky.
29'
Rohový kop pro Brno. Centr dokázala obrana odvrátit jen za cenu dalšího rohu. Pak už ale Hradec získal balon, a tak se směr hry otáčí.
27'
Dlouhý centr středem výrazně urychlil hru, ke střele se Zbrojovka nedostala, protože balon získal brankář soupeře.
26'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, více ze hry má nyní Hradec, který ale o balon v předbrankovém prostoru přišel.
25'
Mnoho fotbalové krásy tento duel nenabízí, oba týmy testují hráče, jedná se ostatně o přípravný zápas, čemuž také obraz hry odpovídá.
21'
Po delší kombinaci se do zajímavé střelecké pozice dostala Zbrojovka. První střelecký pokus byl zablokovaný, a pak už brankář zasahovat nemusel, rána šla mimo.
20'
Dvacet minut hry je pryč, autové vhazování má k dispozici Hradec Králové.
17'
Hradec drží míč na své polovině, pokouší se něco vymyslet. Následně ale akci vytvořilo Brno, jehož další střela z velké dálky končí v moci brankáře.
16'
Šestnáct minut hry je pryč, viděli jsme celkem 5 střel, z toho čtyři mimo a jeden domácí projektil mířil na Halousku.
14'
Halouska bude vykopávat od své branky, předchozí projektil končí nad brankou.
13'
Na své polovině získalo Brno míč, pokouší se něco vymyslet. Při pokusu o rychlý protiútok přišlo o balon, a tak hraje Hradec.
11'
Hradec pokračuje v aktivní hře, Brno se musí bránit. Mnoho výraznějších šancí momentálně k vidění není.
9'
Hradec Králové rozehrává volný kop kousek na půlkou. Do výraznější šance se propracoval, ale dobře vypadající akce je zakončená střelou nad branku.
8'
Registrujeme další střelu mimo branku. Znovu se do šance dostalo Brno, ale balon končí nad bránou.
6'
Rohový kop pro Brno. Centr se snesl před branku, následovala střela mimo branku. Vykopávat od své branky bude gólman Vízek.
5'
Na střelu na branku čekáme, Brno vhazuje na své polovině. Následně si ale Hradec pomohl útočným faulem.
4'
Volný kop mají na útočné polovině k dispozici fotbalisté Hradce.
2'
Tým vedený jako domácí se dostává do útoku, akce je ale ukončena pro postavení mimo hru.
1'
FC Hradec Králové z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Jabloncem 3:0, Frýdkem-Místkem 3:1 a Vysokým Mýtem 5:0. Nestačil na Sigmu Olomouc 3:7 a Bohemians 1905 1:2.
FC Zbrojovka Brno má momentálně kádr rozdělený na dvě skupiny. Jádru týmu, tedy ti nejzkušenější, odcestovali do Vídně, kde nastoupí proti Austrii. Zbytek hlavního týmu, tedy mladší hráči doplnění o šikovné juniory nastoupí v Hradci Králové proti tamnímu celku.

Brnu se daří, z posledních pěti zápasů vyhrálo všechny. Poradilo si s Vyškovem 6:1, Skalicí 1:0, Nitrou 2:0, Frýdkem-Místkem 4:2 a Bohemians 1905 2:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Hradec Králové a FC Zbrojovka Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.