Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava : FK Šinnik Jaroslavl - 30. ledna 2018   09:15

Ostrava
Ostrava
24' Poznar  • 36' Granečný
2:0
(2:0)
FK Šinnik Jaroslavl
Ostrava
Antipin – Čalov, Magadijev (83. Karpov), Žestokov, Jevsejev (46. Zemskov), Šajmordanov (46. Kramarenko), Ljach (46. Narylkov), Drozdov, Šadin (83. Poljakov), Nizamutdinov (46. Fatichov), Kamilov (46. Samojlov).

Baník Ostrava na soustředění v tureckém Beleku dokázal zvítězit nad ruským klubem Šinnik Jaroslavl. Tým z východu sice vstoupil do utkání dobře a během prvních minut byl aktivnější, jenže poté dvakrát udeřil Baník, jehož hráči se nejprve prosadili z penalty a deset minut před přestávkou ze hry. Konečný výsledek. FC Baník Ostrava 2 FK Šinnik Jaroslavl 0.
90'
83'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Magadijev, přichází Karpov.
83'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Šadin, přichází Pojljakov.
75'
Šinnik čtvrthodiny před koncem začal utahovat šrouby, do sítě Baníku Ostrava se ovšem stále zatím trefit nedokázal. Český tým stále drží náskok 2:0.
61'
Hodina hry za námi. Baník měl v úvodu druhého poločasu tlak, nedokázal ovšem během něj udeřit a obraz hry se postupem času vyrovnal.
55'
Ze druhého poločasu uplynulo téměř deset minut, a zatímco v úvodu zápasu byl lepší Šinnik, do druhé pětačtyřicetiminutovky vykročili lépe hráči Baníku, kteří dobře brání a snaží se přidat další gól.
46'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Ljach, přichází Narylkov.
46'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Šajmordanov, přichází Kramarenko.
46'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Jevsejev, přichází Zemskov.
46'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Kamilov, přichází Samojlov.
46'
Střídání v týmu FK Šinnik Jaroslavl: ze hřiště odchází Nizamutdinov, přichází Fatichov.
46'
Baník vykročil do prvního dnešního přípravného utkání v Beleku na turecké půdě velmi dobře, když se po necelé půlhodině po vlažném úvodu utkání prosadil z pokutového kopu a devět minut před přestávkou poté hráči českého celku udeřili podruhé. Skóre po prvním poločase. FC Baník Ostrava 2 Šinnik Jaroslavl 0.
45'
36'
Baník právě vstřelil branku!
Baník krátce před přestávkou udeřil podruhé a fotbalisté českého týmu budou s největší pravděpodobností vstupovat do druhého poločasu s dvoubrankovým vedením 2:0! O druhou branku Baníku se zasloužil DENIS GRANEČNÝ.
24'
Fotbalisté Baníku Ostrava po necelé půlhodině hry vybojovali pokutový kop a vedou v Turecku nad ruským Šinnikem Jaroslavl 1:0! Skvěle. Penaltu proměnil TOMÁŠ POZNAR.
15'
Šinnik Jaroslavl dobře kombinuje v úvodu a jeho hráči si po většinu času vyměňují míč z kopačky na kopačku, aby českému celku neumožnili ohrozit bránu Antipina.
1'

FC Baník Ostrava: Budinský – Pazdera, Azackij, Pokorný, Helešic – Hlinka – Stáňa, Mičola, Sus, Granečný – Poznar.

FK Šinnik Jaroslavl: Antipin – Čalov, Magadijev, Žestokov, Jevsejev, Šajmordanov, Ljach, Drozdov, Šadin, Nizamutdinov, Kamilov..
Fotbalisté Baníku Ostrava v tureckém Beleku v pondělí absolvovali trénink a v úterý ráno už je čeká první přípravný zápas, který odehrají pod azurovým nebem proti Šinniku Jaroslavl. Ostravský celek má před sebou ostrou prověrku, protože ještě v ten samý den ho čeká odpolední duel proti dánskému Sønderjyske.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.