Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Žižkov - 22. července 2017   16:30

Teplice
Teplice
31' Vaněček  • 54' Kučera
2:1
(1:0)
Žižkov
Žižkov
58' Engelmann
Teplice
Grigar – Vondrášek (72. Hyčka), Jeřábek, Šušnjar (59. Král), Krob – Fillo (72. Urma), Ljevakovič (46. Suchan), Rezek (58. Trubač), Kučera, Vošahlík (46. Soungole) – Vaněček (72. Haljeta).
Žižkov
Hrubeš – Hašek, Švejdík, Toml (72. Mareš), Pardubský – Bazal (62. Telnar), Kodeš, Čermák (67. Hurka), Volek (57. Engelmann) – Jelínek (62. Galuška), Stratil (57. Podrazký).

Teplice v generálce na první ligu porazily Viktorii Žižkov 2:1. Domácí vedli o dvě branky po trefách Vaněčka s Kučerou, ve druhé půli ale brzy snížil střídající Engelmann. Více už hosté nestihli.
90'
89'
Utkání se vesměs dohrává už v nižším tempu. Žižkov podává sympatický výkon, ale více ze hry mají nadále Tepličtí.
88'
Po vystřídání spousty hráčů je hra z obou stran už dost nepřesná.
86'
Žižkov je v obranném bloku a pozorně brání teplickou útočnou snahu.
85'
Teplice hrají s míčem na útočné polovině, do zakončení se ale už moc nedostávají.
83'
Domácí Haljeta se znovu dostal k hlavičce, ostrý centr ale nebyl pro jeho hlavu ideální a trefil míč nepřesně.
82'
Utkání se dostává ke svému konci, žižkovská Viktorka by ráda podnikla ještě nějakou zajímavou akci, ale k blízkosti vápna soupeře se příliš nedostává.
80'
Soungole na polovině hřiště získal míč a domácí znovu kombinují.
79'
Oba týmy ve druhém poločase podnikly spoustu střídání a na hře a hlavně kombinaci to lze poznat.
78'
Teplice drží míč na útočné polovině hřiště a snaží se něco vymyslet.
76'
Rohovému kopu se ale Viktorka v klidu ubránila.
75'
Po tečovaném domácím centru si jeden z obránců Viktorky Žižkov málem vstřelil vlastní gól, když odehrával míč na vlastní branku. Gólman Hrubeš musel míč vytěsnit na roh.
74'
Po závaru před vlastní brankou domácí Král odkopl míč do bezpečí.
73'
Po pěkném centru hlavičkoval Haljeta kousek nad branku!
72'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vaněček, přichází Haljeta.
72'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vondrášek, přichází Hyčka.
72'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Fillo, přichází Urma.
72'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Toml, přichází Mareš.
69'
Fillo vybídl ve vápně Vaněčka, ten pálil z otočky nepřesně, míč ale ještě zasáhl jeden z jeho spoluhráčů. Nakonec od branky bude vykopávat gólman Hrubeš.
67'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Čermák, přichází Hurka.
67'
Hostující Engelmann mohl vyrovnat, pálil doprostřed jen těsně nad břevno.
66'
Po závaru ve vlastním vápně odkopl míč do bezpečí Daniel Soungole.
65'
Rohového kopu se dočkala i Viktorka Žižkov. Hráči se postěhují do vápna.
63'
Teplice kopaly další rohový kop, ale dnes se jim od rohového praporku soupeře ohrozit nedaří.
62'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Bazal, přichází Telnar.
62'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Galuška.
60'
Stejně jako u prvního gólu dostal David Vaněček skvělý míč do úniku, tentokrát sám před gólmanem už neuspěl.
59'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šušnjar, přichází Král.
58'
Žižkov právě vstřelil branku!
Ani ne po minutě na hřišti se prosazuje v dresu Viktorie Žižkov střídající VOJTĚCH ENGELMANN, který z hranice vápna poslal míč k tyči podél Grigara – 2:1.
58'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Rezek, přichází Trubač.
57'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Volek, přichází Engelmann.
57'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Stratil, přichází Podrazký.
55'
Rohový kop Viktorky Žižkov skončil přímo v rukavicích brankáře Grigara.
54'
Teplice právě vstřelily branku!
Parádní pas na hranici vápna dostal od Rezka TOMÁŠ KUČERA a z první poslal míč nechytatelně k tyči – 2:0.
51'
Míč se pohybuje ve středu hřiště, kde se snaží vymyslet něco domácí Teplice.
50'
Toml uklouzl na mokrém trávníku a míč mu utekl do zámezí. Vhazovat budou Teplice.
49'
Záhy se domácí dostali do ofsajdového postavení.
48'
Martin Fillo zabrzdil rozehrávku nepřesnou přihrávkou k míči se dostane Žižkov.
46'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vošahlík, přichází Soungole.
46'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ljevakovič, přichází Suchan.
46'
45'
44'
Domácí Kučera podržel míč ve středu pole.
43'
Žižkov posílal ostrý míč do vápna Teplic, Jeřábek míč dostal do bezpečí.
42'
Žižkov se snaží svou kombinaci vysunout více dopředu, domácí ale dobře drží svou defenzivní formaci.
40'
Střela Rezka skončila nad brankou.
39'
Velké ohrožení branky z rohu se ale znovu nekonalo.
38'
Následuje třetí rohový kop pro domácí celek.
35'
Tečovanou střelu Volka gólman Grigar zpacifikoval.
34'
Teplice dobývají žižkovské vápno, druhý gól se jim ale nedaří přidat.
33'
Haškův trestný kop nadělal paseku v teplickém vápně, domácí se ale ubránili.
31'
Skvělý míč za obranu dostal DAVID VANĚČEK a v úniku se nemýlil, když zkušeně prostřelil brankáře Viktorie Žižkov Hrubeše – 1:0.
28'
Hostující Hašek inkasoval tvrdý úder, ale už se z trávníku zvedá.
26'
A Žižkov po rohu mohl vstřelit vedoucí gól, když Toml hlavičkoval jen kousek nad břevno.
25'
Aktivní Volek vybojoval první rohový kop pro Žižkov.
23'
Krob ostrým centrem napálil jen spoluhráče. Gólman Hrubeš nyní uvede míč do hry.
22'
Žižkov se ale v klidu ubránil.
21'
Bude následovat druhý rohový kop pro domácí Teplice.
20'
Svejdikuv nakop skončil na druhé straně hřiště az u brankáře Grigara.
18'
Teplice jsou rozhodne aktivnější, na úvodní gól ale stále čekáme.
17'
Po centru Vondraska hlavičkoval těsně nad břevno Vosahlik!
16'
Z třiceti metru střílel těsně vedle tyčky David Vaněček.
15'
Záhy se o rychlou protiakci pokusil Žižkov a jen těsně vedle branky pálil Stratil.
12'
Na roh naskakoval Šušnjar a nehlavičkoval vůbec špatně.
11'
Teplice budou kopat první roh.
10'
Střela Filla zamířila jen těsně vedle!
8'
Vošahlíkův centr hosté odvrátili do bezpečí.
7'
Fillo vrací míč az na gólmana Grigara a domácí tak budou rozehravat od vlastní branky.
6'
Domácí tým je zatím aktivnější, nyní na dobrý centr naskakoval Fillo.
5'
Teplice se snaží překvapit soupeře pozvolnou kombinací.
4'
Nebezpečný centr do vápna Viktorky musel hasit obránce Hasek.
2'
Míč se zatím pohybuje ve středu pole.
1'

FK Teplice: Grigar – Vondrasek, Jerabek, Susnjar, Krob – Fillo, Ljevakovic, Rezek, Kucera, Vosahlik – Vanecek.

FK Viktoria Žižkov: Hrubes – Hasek, Svejdik, Toml, Pardubsky – Bazal, Kodes, Cermak, Volek – Jelinek, Stratil.
Teplice čeká generálka na první ligu proti druholigové Viktorii Žižkov.

Severočeši se připravovali přes léto v domácích podmínkách, hráli s jediným zahraničním soupeřem (Bahrajn 3:0), naposledy ale dostali třeba 1:4 od Varnsdorfu.

Zajímavostí utkání je, že právě z Teplic na Žižkov zamířil v rámci hostování záložník Kodeš.

Na toto utkání bude otevřena pouze hlavní tribuna a vstup bude umožněn vchodem B na stadion. Majitelé permanentních vstupenek na novou sezónu mají vstup zdarma, jednorázové vstupné stojí 50 Kč muži, 30 Kč ženy, děti do 150 cm vstup zdarma.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.