Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko : Z. Moravce - Vráble - 24. června 2017   11:00

Slovácko
Slovácko
16' Sadílek  • 43' Kubala  • 57' Armero
3:0
(2:0)
Z. Moravce - Vráble
Slovácko
1. poločas: Heča – Juroška, Rada, Ťok, Biolek, Sadílek, Divíšek, Kubala, Vasiljev, Reinberk, Daníček, Biolek
2. poločas: Daněk – Prajza, Šumulikoski, Hofmann, Machalík, Navrátil, Zajíc, Armelo, Chyla, Ju, Břečka
Julínek – Polák, Batík
Širůch, Staré město
Kováč – Cleber (64. Guilavogui), Záhumenský, Chren, Orávik, Karlík, Bariš (73. Jančura), Pastva, Grohol, Gešnábel, Renan
Novota – Nurkovič, Ujlaky, Boida, Everton, Guilavogui, Jančura

90'
89'
Konec utkání se dohrává u rohového praporku.
86'
Pomalu ale jistě se blíží konec dnešního přípravného zápasu. Slovácko pohodlně drží tříbrankový náskok, nyní to mohl změnit Nurkovič, jenž střelou ze střední vzdálenosti protáhl Daňka, který musel balon směřující k tyči vyrazit.
84'
Z následného rohového kopu směřoval míč na přední tyč, kde hlavičkoval Břečka vedle hostující svatyně.
83'
Prajza vtipně obloučkem se snažil překonat Kováče, který balon vyškrábl nad břevno.
81'
Moravce mohly dosáhnout aspoň čestného úspěchu v dnešním zápase, balon poskakující před brankovou čárou však do branky nedokázaly dostat.
80'
Po velmi dobré kombinaci na jeden dotek se dostal do šance Prajza, ale z malého vápna netrefil míč k bližší tyči.
78'
Nurkovič potáhl míč po levé straně, hranici vápna viděl Ujlakyhoa ten ještě balon předložil Guilavoguimu, jenž se střelou otálel a balon mu byl sebrán.
73'
Moravce vystřídaly, na hřiště nastoupil Jančura místo Bariše.
70'
Zajíc po přihrávce Navrátila se s míčem otočil v pokutovém území a vystřelil slabou střelu, která šla necelý metr vedle levé tyče.
68'
Moravce měly sice výhodu volného přímého kopu, Záhumenský poslal přízemní centr, který domácí obrana v pohodě odvrátila.
68'
Armelo centroval ze zkráceného rohu, poté se odraženému míči snažil dostat Machalík, ale hostující hráč důrazně balon odkopl.
66'
Machalík mohl vstřelit čtvrtou branku, ale Kováč svůj tým už poněkolikáté podržel.
64'
Moravce vystřídaly. Nascimenta Clebera vyměnil Pepe Guilavogui.
63'
Šumulikoski krásně přes zeď směřoval k tyči, Chren však napravil svůj prohřešek, že balon směřující do branky těsně před brankovou čárou vyhlavičkoval na břevno.
62'
Chren fauloval těsně před pokutovým územím Jua, Slovácko tak bude mít výhodnou příležitost vstřelit čtvrtou branku.
60'
Karol Karlík po faulu ve středu hřiště na Armela viděl žlutou kartu.
57'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Do otevřené obrany Michalovců šel Machalík, po levé straně mu šel VICTOR ARMELO, který dostal přihrávku a prostřelil brankáře ke vzdálenější tyči.
54'
První žlutá karta v tomto přátelském zápase, viděl ji Záhumenský.
51'
Moravce působí ve druhém poločase aktivnější, Nurkovič centroval z levé strany do vápna, ale nic z tooh nebylo.
51'
Akci slovenského mančaftu ukončil sudí svým hvizdem, který viděl prohřešek hráče v červeném dresu.
50'
Moravce zahrávaly volný přímý kop, míč však byl tečovaný ve zdi a hostující celek bude zahrávat roh.
48'
Cleber kolmicí za obranu se snažil vyslal do šance Nurkoviče, před kterým byl dříve Hofmann a balon přihrál Daňkovi.
46'
45'
43'
Slovácko přitlačilo svého soupeře k šestnáctce a je z toho druhá branka v síti Moravců, Divišek centroval z pravé strany, balon byl mírně přizvednut hostujícím hráčem a FILIP KUBALA jemnou tečí zblízka překonal na čáře stojícího Kováče.
38'
Záhumenský centroval z rohového praporku napříč pokutového území, tam však jeho spoluhráči byli později než by si jejich spoluhráč přál.
36'
Teď to domácí celek moc dobře nevyřešil, Juroška zpětnou přihrávku směřoval na Heču, který nastřelil Renana, míč se odrazil k Radovi, který balon odkopl a byl při odkopl faulovaný.
30'
Sadílek z volného přímého kopu přihrával do pokutového území, hosté balon odvrátili, na druhé straně měly Moravce zkrácený roh, který hostující tým nezahrál ideálně, ale kopal poté ještě rohový kop, v pokutovém území vystřelil Cleber, balon byl sražen k Renanovi, který akci zakončil ne příliš tvrdou střelou.
29'
Juroška z pravé strany hledal Biolka, který však měl balon na paty a nestačil se vrátit, tak aby míč přebral.
25'
Sudí Julínek přerušil hru a nechal oba dva týmy, aby se v parném horku občerstvily.
24'
Z rohového kopu se už Slovácko neprosadilo.
23'
Tak toto byla obrovská šance Kubaly. Dobrým pressingem domácích hráčů udělali zadáci Zlatých Moravců chybu, Daníček vyslal kolmici na volného Kubalu, který ale neprostřelil Kováče, ten předvedl parádní reflexivní zákrok.
21'
Ze standardní situace se dostal ke střele po odraženém míči Daníček, který však napálil jen hostujícího hráče, z následného dalšího rohu však Slovácko už nezahrozilo.
20'
Po velmi dobré kombinaci se dostal do šance Kubala po zpětné přihráce Jurošky, vybíhající Kováč míč vyrazll na roh.
19'
Ťok zahrával standardní situaci z pravé strany, Renan však balon odhlavičkoval z pokutového území.
18'
Nascimento Cleber přízemní střelou provětral brankáře Heču, který si s jeho střelou poradil.
16'
Domácí celek jde do zaslouženého vedení. Po přihrávce Diviška se v pokutovém území prosadil přes hostujícího obránce LUKÁŠ SADÍLEK a prostřelil vybíhajícího Kováče.
14'
Také se po delší době dostali hosté ke slovu, ale jejich akce po pravé straně nebyla nebezpečná.
11'
Opět to byla přihrávka z levé strany, brankář Kováč si šel pro míč, Biolek měl těžkou pozici se dostat k balonu přes protihráče a gólmana Zlatých Moravců.
10'
Ťok z podobného místa také dávál přihrávku do vápna, ale hostující obrana se stačila včas zformovat a balon následně odkopnout.
9'
Vasiljev se uvolnil na levé straně přes Pastvu a s míčem šel až k brankové čáře, odkud centroval, ale nenašel nikoho ze svých posluhráčů na malém vápnem.
8'
Stejný scénář hry probíhá i nádále, Modrobílí mají míč více na svých kopačkách, ale zatím diváci na Širůchu na první šanci čekají.
6'
Juroška nyní chtěl přihrávat na svého spoluhráče, dlouhá přihrávka byla však nepřesná a skončila v zámezí.
4'
Od začátku zápasu je více míč na kopačkách domácích fotbalistů. Rada dlouhým centrem našel Jurošku, který přízemním centrem hledal Kubalu, ale obránce Moravců balon před dotírajícím domácím útočníkem odkopl.
3'
Reinberk směřoval dlouhý balon na dvojici Vasiljev – Kubala, ale oba dva se mezi sebou nedohodli a míč skončil u brankáře Kováče.
2'
První akce domácího celku byla po pravé straně, ale skončila na nepřesné přihrávce, od své branky bude rozehrávat Kováč.
1'
Úvodní výkop střetnutí provedlo Slovácko, míč se posouvá mezi hráči v zadních řadách.
1'
-1'
Slovácko nastupuje v modrých kompletech a Zlaté Moravce celé v červeném.

1.FC Slovácko: Heča – Juroška, Rada, Ťok, Biolek, Sadílek, Divíšek, Kubala, Vasiljev, Reinberk, Daníček, Biolek
Náhradníci: Daněk – Prajza, Šumulikoski, Hofmann, Machalík, Navrátil, Šimko, Zajíc, Armelo, Chyla, Ju, Břečka

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Kováč – Cleber, Záhumenský, Chren, Orávik, Karlík, Bariš, Pastva, Grohol, Gešnábel, Renan
Náhradníci: Novota -Nurkovič, Ujlaky, Boida, Everton, Guilavogui, Jančura.
-10'
Oba dva celky jsou na hřišti a pomalu se rozcvičují, v domácí základní sestavě je nová tvář, Josef Divíšek, hráč Příbrami, který odehrál v lize 113 zápasů a vstřelil dvě branky.