Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Cartagena : Sevilla - 24. října 2017   19:30

Cartagena
Cartagena
0:3
(0:2)
Sevilla
Sevilla
25' Sarabia   • 36' Correa   • 51' Muriel
Cartagena
Torres – Alvaro, Farisato, Chavero, Rodriguez
Sevilla
Rico – Mercado, Muriel, Navas, Pizarro

Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:8. Fauly: 12:10.
Je konec! Sevilla potvrdila roli jasného favorita a v dnešním utkání zvítězila přesvědčivě 3-0. Domácí působili na hřišti hodně zbrklým dojmem a jejich dnešní soupeř se tak dostával do spousty šancí.
90+2'
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
87'
Ganso byl hodně ostře sestřelen a na nohy se tak dostával obtížným způsobem. Brazilec nakonec odkulhal za postranní čáru.
85'
Correa přihrál na hranici šestnáctky Gansovi, jehož táhlá střela jen o kousek minula tyč. Tady scházelo opravdu jen pár čísel.
84'
Dalším, kdo má zdravotní problémy je domácí středopolař Abalo. Ten se chytá za nohu, jenomže Cartagena už nemůže střídat.
83'
Hodně překvapivou střelou to zkoušel Ganso, který ihned po zisku míče vypálil na branku. Morales se ale dalekonosným pokusem nenechal zaskočit.
82'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Na hřišti stále vládnou hráči v červených dresech, kteří usilují o čtvrtou branku.
81'
Muriel se málem dočkal druhé branky! Další naprosto jednoduchá akce mířila na kopačku Kolumbijce, který o kousek minul vzdálenější tyč.
80'
To ale neplatilo o další akci. Corchia převzal na hranici šestnáctky balón a poté vyprášil rukavice pozorného Moralese.
79'
Sevilla trochu zanevřela na jakékoliv vážnější útočení a v posledních minutách se pouze brání. Domácí tak vycítili šanci na změnu skóre.
78'
Ke kulatému nesmyslu se postavil Farisato, jehož obstřel mířil na brankářovu stranu. Míč nakonec přeci jenom minul branku.
77'
Geis přispěchal s hodně nevybíravým zákrokem, po kterém bude Cartagena zahrávat přímý kop z pětadvaceti metrů.
76'
Sarabia si ze souboje se Zalazarem odnesl menší bolístku, která nakonec nemá vážnější následky. Sevilla stejně už nemůže sáhnout ke střídání.
75'
Muriel si sebíhal na dalekonosný pas, avšak při zpracování vyletěl nahoru praporek pomezního. Kolubijec se totiž nacházel v ofsajdu.
74'
Rychlonohý Navas okamžitě okusil práci s balónem a po krátké kličkované pouze otočil hru na druhou stranu. Míč má momentálně pod kontrolou Ganso.
73'
Oba lodivodi už využili všechna svá střídání a tak se závěrečné minuty obejdou bez delšího přerušování. Posledním střídání měli na svědomí hráči Sevilly.
72'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lenglet, přichází Navas.
67'
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Farisato.
66'
Na hřišti se neděje nic nového. Sevilla má stále výraznou územní převahu a domácí hráči se jen horko těžko dostávají do šancí.
65'
Luis Muriel se po souboji s Moralesem uvnitř pokutového území skácel k zemi, hlavní sudí ale nechal pokračovat ve hře.
64'
Hodně nepříjemný souboj svedla dvojice Zabaco – Corchia. Oba se ve vzduchu srazili a z tohoto osobního souboje si tak odnesli pár šrámů.
63'
S míčem se po delší době potkal také brankář Morales, který ho dnes ze své sítě lovil už třikrát. Nyní místo odkopu rozehrál pouze do strany.
62'
Ochozy se chystaly na nohy, neboť se Camara dostával do zakončení. Z toho nakonec sešlo, neboť se včas vrátil Lenglet.
61'
Corchia si jako adresáta vybral Borju, kterému utekl balón pouze k protihráči. Hosté se okamžitě snaží o napadání.
60'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Krohn-Dehli, přichází Pizarro.
59'
Sevilla si připravila další rohový kop, který vyústil v další zakončení. Lengletova hlavička ale byla příliš slabá.
58'
Cartagena je v obraně hodně nedůsledná. Další hrubici se chystal potrestat Correa, který se ale neprotáhl kolem posledního hráče.
57'
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Morros, přichází Alvaro.
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Aguilar, přichází Chavero.
57'
Ve středu hrací plochy se na zemi ocitl Brazilec Ganso, který předchozí souboj nese hodně těžce. Nevypadá to na nic vážného.
56'
Fantastický Morales! Corchia naservíroval Murielovi přihrávku jako na zlatém podnosu. Kolumbijský forvard ale trefil pouze padajícího brankáře.
55'
Akce ještě pokračovala a po teči Corchii zahrávali domácí další roh. Ten byl rozehrán nakrátko a po následném centru skončil míč přesně u Sorii.
54'
Ani z tohoto mráčku nezapršelo. Exekuce se totiž vůbec nepovedla a míč doletěl pouze na nohu Geise, který ho v poklidu odvrátil.
53'
Lenglet vletěl do souboje hodně ostrým způsobem a pochopitelně se tak píská. Domácím se naskýtá slušná pozice ze standardní situace.
52'
Úvod druhého poločasu se nese zatím hodně ofenzivním dojmem. Útočné snahy předvedla také Cartagena, pokaždé ale zasáhla obrana soupeře.
51'
Sevilla právě vstřelila branku!
A už je to o tři branky! Ganso skvěle patičkou propasíroval balón na LUISE MURIELA, který obešel brankáře a poté prostřelil hráče na brankové čáře.
51'
Ten se snesl přesně na hlavu Lengleta, který hlavičkoval pouze do protihráče. Hosté se následně dožadovali odpískání pokutového kopu.
50'
Na druhé straně to drzým průnikem zkoušel Correa, kterého velmi dobře obral o míč Mejias. Rohový kop pro hráče Sevilly.
49'
Camara se dostal k míči dříve než Lenglet a poté si připravil střelecký pokus. Jeho rána ale neměla sebemenší šanci na úspěch.
48'
Střídající Muriel se okamžitě zapojil do kombinace, když se pokoušel vysunout Sarabiu. Ten se v době přihrávky nacházel v ofsajdu.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si vzali na starost tentokráte hosté. Ti budou hrát pro změnu zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ben Yedder, přichází Muriel.
46'
Sevilla dle očekávání vstoupila do tohoto zápasu výborným způsobem, neboť po prvním dějství vede 2-0. Prvoligový celek má výraznou územní převahu a jeho dnešní soupeř se tak jen marně pokouší najít východ z vlastní poloviny.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Menší zdravotní problémy měl domácí forvard Camara, který díky lékařskému personálu odkulhal za postranní čáru.
41'
Cartagena sotva přelezla vlastní polovinu a okamžitě následovala ztráta míče. Hosté zatím fungují velmi jistým dojmem.
40'
Další přihrávka mířila na levou stranu na Caroleho, který ale uspěchal náběh za obranu a byl přistižen v ofsajdovém postavení.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
38'
Sarabia se odhodlal k individuálnímu průniku, který skončil tak rychle, jak začal. Odzbrojil ho totiž hned první protihráče, konkrétněji to byl Morros.
37'
Teď už to budou mít domácí hodně těžké. Sevilla už odskočila na rozdíl dvou branek a navíc i nadále má výraznou územní převahu.
36'
Je tu další branka! JOAQUÍN CORREA dostal v šestnáctce spoustu času na zorientování a poté zamířil přesně mimo dosah Moralese.
36'
Už poměrně delší časový úsek čekáme na něco kloudnějšího. Vypadá to, že se prvoligový celek spokojil s jednobrankovým vedením.
35'
Proto se hosté pokoušejí o centrované balóny. Má slovo dokonale potvrdil Sarabia, který ani tentokráte neposlal do šestnáctky přesný centr.
34'
Hráči Sevilly už opět obléhají šestnáctku svého protivníka, která je ale velmi dobře střežena. Není tak moc prostoru na jakékoliv kombinace.
33'
Cartagena si vybojovala úvodní rohový kop tohoto klání. Na balón se nejvýše vyšplhal Aguilar, který hlavičkoval hodně nepřesně.
32'
Lasso Borja si to namířil s míčem až k šestnáctce, odkud centrem nalezl pouze hlavu protihráče. Hosté zůstávají i nadále u míče.
31'
Máme za sebou úvodní půl hodinku utkání. Sledujeme poměrně vyrovnanou podívanou, ve které jsou přeci jenom nebezpečnější hráči Sevilly.
25'
Hosté se dostávají do vedení! Ben Yedder vysunul do úprku PABLA SARABIU, který dloubáčkem překonal vyběhnuvšího brankáře.
23'
Úvodní minuty jsou hodně často kouskovány. Před malým momentem se provinili opět hosté a Cartagena tak bude rozehrávat z vlastní poloviny.
22'
Sarabia se vydal na útočný výlet, po kterém nabízel Yedderovi přihrávku před odkrytou branku. Do míče ale dal až moc razance a jeho kolega tak vůbec nezakončil.
21'
Po dvou šancí Sevilly tak přišla také první na straně domácího tábora. Pro budoucí minuty zápasu určitě vítané záležitosti.
20'
Do pokutového území přiletěl velmi nebezpečný centr, který usedl přesně na hlavu Zabaca. Hlavička nakonec skončila těsně vedle tyče.
19'
Ganso si podle výroku hlavního sudí pomohl vysokou nohou a tak budou domácí zahrávat standardní situaci zhruba ze třiceti metrů.
18'
Ben Yedder v další slušné šanci! Francouzský útočník zamotal hlavu Zabacovi a následně vypálil pouze do nohy brankáře.
17'
Abalo to na druhé straně udělal moc hezky, když se protáhl kolem Caroleho, jenomže poté narazil na další dva protihráče.
16'
První vážná šance na straně hostů! Correa si před vápnem narazil s Ben Yedderem a poté jeho technickou střelu vyrazil Morales vedle branky.
15'
Právě hostující brankář musel poprvé na zem. Ceballosovi se totiž vůbec nepovedl centr, který si našel nakonec prostor Sorii.
14'
Ani ten neznamenal vznik ničeho nebezepčného a tak domácí podnikli kontr. Ten po nepřesné kolmici skončil až u Sorii.
13'
Na levém křídle měl spoustu času na centr Carole, který nakonec trefil pouze nohy Ceballose. Druhý rohový kop pro Sevillu.
12'
Sarabia si chtěl narazit s Correou, jenomž druhý jmenovaný nedokázal kloudně vrátit míč. Domácí jsou pod velkým náporem.
11'
Morales se chystal k odkopu od své branky, kterým hledal Abala. Domácí pravý záložník se natahoval po míči, a nakonec ho nedokázal odehrát.
10'
Cartagena předvedla ojedinělý protiútok, který nikam nevedl. Hosté se ale rychle zbavili míče, neboť Corchia si neporozuměl se svými spoluhráči.
9'
Logicky tak hosté zahrávali rohový kop, který mířil na hlavu Lengleta. Francozský zadák byl nakonec v souboji pozdě.
8'
Geis si počíhal na nákop k jeho nohám a poté přihrál Borjovi. Po několika vteřinách zkusil své štěstí Sarabia, jehož střela byla sražena mimo.
7'
Hosté mají dle předpokladů výraznou územní převahu. Sevilla momentálně kombinuje v blízkosti středového kruhu.
6'
Ve středu hrací plochy byl k zemi poslán aktivní Correa. Hlavní sudí vše uviděl a pochopitelně pískat nedovolený zákrok.
5'
Krohn-Dehli adresoval Carolemu hodně slabou přihrávku, kterou dokázal vystihnout Mendez, jenž následně kombinoval s brankářem Moralesem.
4'
Carole se dokázal vypořádat s těžkou přihrávkou, následně ale nenašel na hranici šestnáctky kopačku Correy. Cartagena se dostala k míči.
3'
Sevilla se okamžitě zmocnila míče a ihned přispěchala k šestnáctce svého soupeře. Tam byl Corchiův přízemní centr sražen ven ze hřiště.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

FC Cartagena: Morales – Ceballos (C), Zabaco, Aguilar, Garcia, Morros – Abalo, Mendez, Jimenez – Zalazar, Camara
Náhradníci: Torres – Alvaro, Farisato, Chavero, Rodriguez

Sevilla FC: Soria – Corchia, Geis, Lenglet, Carole – Borja, Krohn-Dehli, Ganso – Sarabia, Ben Yedder, Correa
Náhradníci: Rico – Mercado, Muriel, Navas, Pizarro.
Sevilla FC

V roli hostujícího celku se představí velmi silná Sevilla, která do tohoto zápasu jistě nasadí několik náhradníků. Sevilla zatím letos neplní očekávání vedení klubu, neboť se nachází až na osmé pozici domácí soutěže. Dvakrát ideální to není ani ve skupině Ligy mistrů, kde patří hostujícímu celku dnešního utkání pro změnu třetí pozice. Sevilla se nenachází zrovna v dobrém rozpoložení, neboť prohrála poslední tři soutěžní utkání a zároveň ani jednou neskórovala.
FC Cartagena

Cartagena se nachází až ve třetí nejvyšší španělské soutěže, přičemž ve své skupině zatím okupuje třetí pozici. Ztráta na první Eciju je pouze jednobodová a tak už právě nadcházející utkání může zamíchat pořadím. Cartagena se zároveň může chlubit druhou nejlepší ofenzívou soutěže, neboť zatím vsítila patnáct branek, lépe už je na tom pouze Murcia.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V rámci Španělského poháru se proti sobě představí FC Cartagena a Sevilla FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.