Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Dukla - 7. října 2017   18:00

Strakonice
Strakonice
7' Mošovský  • 8' Marienka ml.  • 9' Pek  • 19' Krejčí  • 20' Zbiral  • 22' Zbiral  • 22' Marienka ml.  • 24' Chvosta  • 26' Zbiral  • 26' Zbiral  • 27' Zbiral  • 30' Krejčí  • 32' Mošovský  • 34' Mošovský  • 35' Mošovský  • 37' Krejčí  • 38' Marienka ml.  • 41' Pek  • 41' Marienka ml.  • 42' Mošovský  • 44' Chvosta  • 47' Zbiral  • 49' Mošovský  • 52' Zbiral  • 57' Krejčí  • 58' Krejčí
26:26
(13:12)
Dukla
Dukla
4' Šůstek   • 4' Šůstek   • 5' Šůstek   • 5' Mubenzem   • 7' Režnický   • 11' Šůstek   • 12' Křístek   • 18' Šůstek   • 19' Křístek   • 21' Mubenzem   • 25' Režnický   • 28' Jeníček   • 32' Mubenzem   • 33' Šůstek   • 37' Křístek   • 40' Kastner   • 41' Blecha   • 45' Mubenzem   • 46' Režnický   • 49' Šůstek   • 51' Blecha   • 54' Mubenzem   • 56' Kastner   • 57' Šůstek   • 59' Mubenzem   • 60' Šůstek
Strakonice
Jareš, Mráz, Šejvl – Zdychynec, Schwarz, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Samek, Zbiral, Krejčí, Masák, A. Nejdl, Halgaš.
Dukla
Rangl, Zavázal, Petržala – Zelenka, Hradecký, Režnický, Šimůnek, Sviták, Medenčević, Patzel, Krouský, Reichl, Herzán, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Jiří Šmíd, Syřínek, Hlavatý, Bělohlav, Kastner, Šůstek, Blecha.

Ode mě je to pro tuto chvíli již vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z házené na počtenou.
Je dobojováno a nesmírně napínavé a vyrovnané utkání nakonec končí dělbou bodů, a sice remízou 26:26. To vše navzdory tomu, že v poslední vteřině disponovali domácí sedmimetrovým hodem, který však neproměnili.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
A domácí házenkář v něm selhal, respektive se v něm blýskl hostující brankář!
60'
Tak to je neuvěřitelné! Vteřinu před koncem je po faulu nařízen sedmimetrový hod proti Dukle Praha!
60'
Do konce zápasu zbývá posledních 7 vteřin a domácí lavička si vybírá oddechový čas!
60'
Hosté vyrovnávají a o vítězi se bude rozhodovat v posledních desítkách vteřin.
59'
Pražané se však nevzdávají a důkazem budiž gól Mubenzema.
58'
Čtyři stovky diváků vestoje tleskají, povzbuzují své oblíbence a ženou je k veledůležitým bodům.
58'
Hosté to zkouší bez brankáře.
58'
Komplikace pro hosty, neboť ti budou muset dohrávat bez vyloučeného Blechy.
58'
Domácí Krejčí na sebe bere v závěru utkání tíhu zodpovědnosti a daří se mu. Přidává totiž svou pátou branku v utkání.
57'
Za hosty však z protiútoku snižuje Šůstek.
57'
Krejčí vrací Strakonicím zpět dvoubrankový náskok.
56'
Hosté využili rychlé rozehrávky po hvizdu sudího a Kastnerem snižují na rozdíl jediné branky.
55'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Mubenzem snižuje na rozdíl dvou branek a vzhledem k tomu, že Strakonice budou hrát i nadále v oslabení a navíc se jim vykartoval Mošovský, troufám si tvrdit, že o vítězi zápasu ještě není ani zdaleka rozhodnuto.
54'
Protože byl domácí Mošovský vyloučen již potřetí, vidí červenou kartu.
54'
Domácí Mošovský je vyloučen, čímž Strakonice nabízí Dukle šanci na zdramatizování dnešního zápasu.
54'
Domácí hráč byl v souboji svalen na hrací plochu. Ta se tak bude muset otřít, což je vítaná kratochvíle pro aktéry na hřiště, aby si alespoň na chvíli vydechli a sebrali poslední zbytky sil do závěru zápasu.
53'
Střela domácího hráče postrádala přesnost.
52'
Zbíral se nerozpakoval a ranou zpoza obránce rozvlnil síť za zády brankáře.
51'
Jak vyzrát na brankáře teď Strakonicím ukázal Blecha, který se prosadil po náskoku do brankoviště z křídla.
51'
Dobrou střeleckou pozici si vytvořili domácí, ale opět nedokázali prostřelit hostujícího brankáře.
50'
Hostující lavička se odhodlala ke hře bez brankáře!
49'
Mošovského pokus prošel brankáři mezi nohama!
49'
Po hvizdu sudího hosté rychle rozehráli, čímž zaskočili domácí defenzívu, čehož dokázal využít skórující Šůstek.
48'
Domácí se sice dostali až do zakončení, avšak zde ztroskotali na brankáři.
48'
Za špatné střídání je potrestána hostující lavička. Trest si odsedí Režnický.
47'
Povedenou ranou z velké dálky skóruje Zbíral.
46'
Zásluhou Režnického je rozdíl ve skóre již jen dvougólový.
45'
Za hosty však záhy kontruje Mubenzem.
44'
Poprvé v zápase jsou Strakonice ve vedení o čtyři góly. O to se zasloužil Chvosta.
Dnešní utkání sleduje zhruba 400 diváků.
43'
Byť se to domácím příznivcům nikterak nelíbí, na dvě minuty je vyloučen Zbíral.
42'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Šůstek.
42'
Strakoničtí však znovu navyšují brankový na tři góly. Zásluhu na tom má Mošovský.
41'
Po hezké kombinační akci se míč dostal až k Blechovi, který si již věděl rady.
41'
Devatenáctou branku Strakonic zaznamenal Marienka.
41'
Pek si našel skulinu mezi obránci a umístil do ní svou ránu. Ta nakonec končí i za zády brankáře.
40'
Dukelští snižují zásluhou střílejícího Kastnera.
38'
Tak jako se domácí vstup do začátku zápasu nepovedl, úvod druhé půle jim vychází náramně. Další gól přidává Marienka.
37'
Krejčí dává sedmnáctý gól Strakonic a burcuje diváky k ještě větší podpoře.
37'
Povedenou ranou z křídla se prosadil Křístek.
35'
Domácí Mošovský přišel z šatny hodně dobře naladěn a důkazem budiž jeho další gól.
34'
A početní výhody dokázal využít z brankoviště zakončující Mošovský.
34'
Na dvě minuty je vyloučen Mubenzem.
33'
Totéž se však povedlo i Šůstkovi na druhé straně hřiště.
32'
Mošovský se prosadil střelou z hranice brankoviště.
32'
Mubenzem si naběhl až na křídlo a odsud přízemní ranou zaznamenal gól.
31'
Domácí hráč napřáhl ke střele zpoza clonící házenkáře, ale hostující gólman vytáhl moc pěkný zákrok.
31'
První útok domácího týmu končí nedovoleným obranným zákrokem bránícího hráče Dukly.
31'
První poločas je u konce a spokojenější po něm mohou být domácí házenkáři. Ti sice nevstoupili do zápasu dobře a ztráceli, ale postupem času se jejich výkon zlepšoval a druhé půle půjdou s náskokem jednoho gólu.
30'
30'
Na dvě minuty je vyloučen domácí Samek.
30'
Až na křídlo ke Krejčímu se dostal míč a ten už si s ním věděl rady.
29'
Hostující hráči nedokázali zakončit útočnou akci, respektive ztroskotali na domácím brankáři.
28'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Mubenzem.
28'
Červenou kartu vidí domácí T. Nejdl.
28'
Jeníček si našel skulinu mezi obránci, naskočil si do ní a dokázal míč propasírovat až za záda brankáře.
27'
A po další brance Zbírala jdou domácí poprvé v zápase do vedení.
26'
Zbíral unikl hostující obraně a nemýlil se.
26'
Po krásné kombinaci na brankoviště si gól připisuje Zbíral.
25'
Za Pražany však na druhé straně okamžitě skóruje po náskoku do brankoviště Řežnický.
24'
A skóre je poprvé od začátku duelu vyrovnané, o což se postaral domácí Chvosta.
23'
Oddechový čas pro hosty.
22'
A po ráně Marienky je to již jen o jeden gól!
22'
Domácí však odpovídají brankou Zbírala.
21'
Ač v oslabení, přeci jen se dokázal prosadit hostující Mubenzem.
21'
Ze sedmičky snižuje Mošovský.
21'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Šimůnek.
20'
Domácí snižují po akci Zbírala.
19'
Ranou zpoza obránce zamířil neomylně a nechytatelně Křístek.
19'
Po tvrdém souboji na hranici brankoviště se dokázal prosadit Krejčí.
18'
Domácí chybovali v rozehrávce a zaútočit mohou Pražané.
18'
Prozatímní hráč zápasu Šůstek se s ničím nerozpakoval a utěšenou ranou poslal Duklu do čtyřbrankového vedení.
17'
Z nařízené sedmičky snižuje na rozdíl tří branek Mošovský.
17'
Hostující Jeníček vidí žlutou kartu.
15'
Domácí házenkáři sice dobře rozpohybovali hostující obranu, ale přízemní rána postrádala přesnost.
14'
Ten však nebyl zakončen tak, jak by si asi domácí lavička představovala.
13'
A nejenže se jim to podařilo, ale mohou nyní podniknout i rychlý kontr.
13'
Domácí defenzíva teď dokázala odvrátit dva ataky Dukly, avšak bránit se budou muset Strakoničtí i nadále.
12'
Křístek využil krásné přihrávky a nedal brankáři sebemenší šanci zakročit.
11'
Šůstek je dnes opravdu při chuti a povedenou ranou přidává další gól Pražanů.
9'
Domácí se rozjeli a již třetí branku v krátkém časovém sledu přidává Pek.
8'
A je tu druhý gól Strakonic. Ranou zpoza obránce se prosadil Marienka.
7'
První gól Strakonic vstřelil Mošovský.
7'
Na 5:0 pro Duklu zvyšuje Řežnický.
6'
Domácí hráči prozatím působí hodně mdlým dojmem a nejsou zatím důstojným soupeřem.
5'
Po akci z křídla zvyšuje již na 4:0 pro Duklu Mubenzem.
5'
Ranou z velké dálky se potřetí v zápase prosazuje Šůstek.
4'
A aktivní Šůstek přidává druhou branku Dukly.
4'
To už neplatí po akci Šůstka.
3'
Přenos obrazového materiálu nám začal s krátkým časovým prodlením, skóre je prozatím bezbrankové.
1'
Strakonicím se vstup do sezóny vůbec nevydařil, neboť po čtyřech kolech zůstávají i nadále bez bodu, a tak není překvapením, že jim v tabulce patří poslední místo. V posledním zápase nestačily Strakonice na Kopřivnici, s níž prohrály 21:30.

To házenkáři Dukly zaznamenali v probíhajícím ročníku dvě výhry a stejný počet porážek. Se ziskem čtyř bodů se nachází na 8. místě tabulky. V posledním zápase se Dukelští zaskvěli, neboť porazili 22:20 Zubří!
Zdravím všechny příznivce házené! Extraliga mužů má na pořadu další kolo, v rámci něhož spolu poměří síly HBC Strakonice 1921 a HC Dukla Praha.