Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Hodonín - 5. května 2018   15:00

Zlín
Zlín
5' Očadlíková  • 9' Hradilová  • 11' Kříčková  • 12' Nygrýnová  • 13' Kříčková  • 14' Ševčíková  • 17' Očadlíková  • 19' Ševčíková  • 21' Nygrýnová  • 26' Nygrýnová  • 30' Nygrýnová  • 32' Hradilová  • 35' Hradilová  • 38' Ševčíková  • 39' Hradilová  • 43' Vlková  • 47' Nygrýnová  • 48' Ševčíková  • 49' Nygrýnová  • 54' Vlková  • 55' Nygrýnová  • 56' Ševčíková  • 57' Nygrýnová  • 59' Baumbachová
28:26
(13:14)
Hodonín
Hodonín
2' Patrnčiaková   • 4' Tóthová   • 4' Patrnčiaková   • 5' Pospíšilová   • 10' Kalinová   • 14' Tóthová   • 18' Patrnčiaková   • 18' Poláchová   • 20' Pospíšilová   • 23' Tóthová   • 28' Tóthová   • 33' Tóthová   • 35' Pospíšilová   • 36' Patrnčiaková   • 38' Jastrábová   • 40' Pospíšilová   • 40' Pospíšilová   • 41' Smetková   • 46' Patrnčiaková   • 51' Tóthová   • 54' Tóthová   • 59' Kalinová
Zlín
Valášek, Vychodil
Hodonín

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších online přenosů na počtenou.
HC Zlín – HK Hodonín 28:26 (13:14)

Nejvíce branek: Nygrýnová 8, Hradilová 7/3, Ševčíková 6/1 – Patrnčiaková 9/4, Tóthová 7, Pospíšilová 5.
Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/4.
Vyloučení: 3:6.
Je dobojováno. Hodonín si v první půle odnesl jednobrankový náskok, který hned v úvodu druhé části dokázal navýšit až na tříbrankový rozdíl. Jenže domácí se i díky vyloučením hostů a především své zlepšené obraně dokázali vrátit do zápasu a skóre zvrátit ve svůj prospěch. Hodonínu nepomohl ani tradičně velký střelecký příspěvek Patrnčiakové a nakonec Zlínu podlehl 28:26. Domácí házenkářky tak po tomto výsledku mohou definitivně slavit záchranu v MOL lize.
60'
Zlín tento duel již dohraje v útoku a odnese si z tohoto duelu vítězství.
60'
Zlín se velmi dobře brání v posledních okamžicích. Hodonín na domácí nemůže najít recept a i nyní se odhodlal k dalekonosné střele, která však gólem neskončila.
59'
Tu ovšem Hradilová nedává. Hostující gólmanka předvedla parádní zákrok levou nohou.
59'
Jenže přichází sedmička pro domácí.
59'
Po předchozím góle Baumbachové se z dálky prosazuje Kalinová, která ještě dává naději do svých řad.
59'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Adéla Baumbachová).
58'
Hodonín vzápětí branku z devíti metrů přestřelil a domácí mohou přidat dost možná klíčový gól.
58'
Domácí poté mohly zvýšit svůj náskok, avšak v rychlém kontru byly čistě zastaveny.
57'
Na Nygrýnovou je spolehnutí, zejména ve druhé půli a po jejím dalším průniku vede Zlín o dvě branky.
57'
Patrnčiaková se tentokrát vžila do role nahrávačky, ale po jejím vybídnutí se další gól z pravého křídla nekonal.
56'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
55'
Tu si vzala na starost Annamária Patrnčiaková, která dnes táhne svůj tým.
55'
Jenže vzápětí přichází faul a sedmička v podání Hodonína.
55'
Nygrýnová byla znovu důrazná v souboji a z osmi metrů ranou na zadní tyč posílá Zlín po delší době do vedení.
54'
Kristýna Vlková na závěr přesilovky dává svou další branku a vyrovnává na 24:24.
54'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
53'
Vzápětí se neprosadily v jasných šancích střelkyně na obou stranách. Po posledním zákroku hostující brankářky proti střele z levého křídla může hrát znovu Hodonín.
52'
Lenka Hradilová znovu skóruje z hranice sedmimetrového hodu a drama pokračuje i nadále.
51'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
51'
Kalinová poté fauluje na brankovišti a je z toho sedmička pro Zlín.
51'
Tuto branku si nyní domácí gólmanka za rámeček nedá. Tóthová totiž pálila z dobrých dvanácti metrů a přesto míč skončil v síti.
50'
Velmi šikovně to zkoušela opět Nygrýnová, která ovšem nyní ranou ze země ze střední spojky nechala vyniknout hostující brankářku.
49'
Nygrýnová znovu v akci! Tentokrát pálila z osmi metrů a po jejím zásahu je srovnáno.
48'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Petra Jadamíková).
48'
Ševčíková posléze uplatnila důraz na brankovišti a z pravé strany prostřeluje gólmanku hostů.
47'
Nygrýnová však s velkým štěstím snižuje a po její střele se míč snesl za bezmocnou brankářku Hodonína.
46'
A tak se prosazuje opět z křídelního prostoru nezadržitelná Patrnčiaková.
46'
Výborná akce Zlína ovšem nekončí gólem. Domácí to dobře sehrály až na levé křídlo, odkud však nastřelily hráčky Zlína pouze brankářku Hodonína.
46'
Oddechový čas si vybírá lavička zlínského celku.
45'
Pasivita již je dlouho signalizována Hodonínu, který následně střelou v nouzi trefil pouze domácí gólmanku.
44'
Ránu Tóthové z velké dálky skvěle vyškrábla domácí brankářka u své pravé tyče. Jenže její spoluhráčky nedokázaly navázat na zásah zlínské brankářky a technickou chybou ztrácejí míč.
43'
Vlková byla nyní zcela osamocená na brankovišti a také toho dokonale využila k devatenácté brance Zlína.
42'
Patrnčiaková se v rychlém protiútoku dopustila technické chyby a Zlín se může pokusit o snížení.
41'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
41'
Smetková se poté nakonec dostala ke střele z pravého křídla a na přední tyči nachytala domácí brankářku.
40'
A znovu je to Pospíšilová na pivotu. Prakticky stejná akce jako před malou chvílí a je to rázem od dva góly.
40'
Patrnčiaková skvěle uvolnila na pivotu Pospíšilovou, která dostává Hodonín opět do vedení.
39'
Lenka Hradilová se ale nyní může radovat, jelikož svou další brankou srovnává na 18:18.
38'
38'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Andrea Jastrábová).
37'
Sudí ovšem berou domácím sedmičku, aniž by Hradlová vystřelila, což se pochopitelně nelíbí zlínských příznivcům. Zřejmě se jednalo o přešlap čáry sedmimetrového hodu.
37'
36'
Po brance Patrnčiakové následuje sedmimetrový hod pro Zlín.
36'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
35'
Hradilová si ovšem pomáhá také neméně krásným obloučkem z pravého křídla, který zapadl přesně ke vzdálenější tyči.
35'
Jenže Pospíšilová krásně z hranice brankoviště přehazuje domácí gólmanku a Hodonín znovu vede.
34'
Hradilová jej zkušeně proměňuje střelou k levé tyči, na kterou hostující gólmanka nedosáhla.
34'
Zlín však má možnost ke srovnání. Následuje totiž sedmimetrový hod.
33'
Tóthová ovšem vrací jednobrankový náskok Hodonínu jeho prvním gólem ve druhém poločase.
32'
Tak technická chyba se vloudila také do řad Zlína, který tak daruje míč svým soupeřkám.
32'
Po dalším technickém prohřešku jsme byli svědky prvního gólu druhé části. Postarala se o něj Lenka Hradilova střelou z pravého křídla na zadní tyč.
31'
V úvodu druhé půle se Hodonín dopustil technické chyby a na druhé straně darovaly domácí hráčky míč soupeřkám po nepřesné přihrávce.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:45.
První půle je minulostí. V ní byla k vidění velmi vyrovnaná házená, při které se oba celky dopouštěly poměrně velkého množství technických chyb. Zároveň však ani jeden z týmů neodskočil do většího vedení a maximem tak byl dvougólový rozdíl, který se v průběhu poločasu převážil na jednu či druhou stranu. Nakonec odchází do kabin spokojenější Hodonín, který vede po brance Patrnčiakové ze sedmičky z posledních vteřin 14:13.
30'
30'
Patrnčiaková znovu potvrzuje výbornou formu a i tentokrát mířila přesně z hranici sedmimetrového hodu.
30'
V poslední minutě první půle je nařízena další sedmička ve prospěch Hodonína.
30'
Nygrýnová poté již nekompromisní ranou z osmi metrů srovnává na 13:13.
29'
Doslova dálnice se nyní otevřela ve středu obrany Hodonína, ale domácí hráčky nechaly v jasné šanci vyniknout hostující gólmanku.
28'
Oddechový čas si v závěru první půle žádá i domácí lavička.
28'
Tóthová nejprve dalekonosnou ranou nechala vyniknout domácí brankářku, po jejímž zákroku se míč opět odrazil k Tóthové, která se napodruhé z hranice brankoviště nemýlila.
27'
Baumbachové bylo posléze na pravé spojce odpískáno prorážení. Technická chyba ovšem vznikla i na straně hostů a útočit tak může opět Zlín.
26'
Nygrýnová ovšem velmi rychle reaguje a i při početní nevýhodě srovnává na 12:12.
26'
A Patrnčiaková je opět úspěšná a Hodonín po delší době vede.
26'
Po průniku Tóthové na pravé spojce byla nařízená sedmička pro Hodonín.
25'
Po vyloučení Kolářové si bere hostující lavička oddechový čas na poradu.
25'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
24'
Patrnčiaková jej poté bezpečně proměňuje. Její střela zapadla předně za pravou tyč.
24'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Kristýna Vlková).
24'
Sedmimetrový hod se píská také na druhé straně po faulu Vlkové.
24'
Ševčíková ovšem tentokrát se svou ranou neuspěla. Hostující brankářka předvedla výborný zákrok, kterým míč vytěsnila mimo tři tyče.
23'
Po dalším faulu na brankovišti následuje sedmička pro Zlín.
23'
Tóthová poté napřáhla z devíti metrů a z pravé spojky dokonale trefuje na vzdálenější tyč.
22'
Ševčíková je opět z hranice sedmimetrového hodu úspěšná. Trefila se přesně k levé tyči hostující brány.
22'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská).
21'
Povedené klička Nygrýnové sice gólem neskončila, ale po faulu následuje sedmimetrový hod.
21'
To však již neplatí. Nygrýnová z pravé spojky pronikla až na brankoviště, odkud se již nemýlila.
20'
Pospíšilová ovšem bleskově reaguje a skóre je tak opět nerozhodné.
19'
Ševčíková výbornou střelou z osmi metrů nedala brankářce Hodonína nejmenší šanci zakročit.
18'
Diana Poláchová po rychlém přechodu z levého křídla zaznamenává svou první branku v dnešním duelu.
18'
Annamária Patrnčiaková po vypršení trestu znovu skóruje. Přesně mířila z pozice pravého křídla.
17'
Hostující brankářka se posléze zaskvěla výborným zákrokem při trháku Zlína. Její spoluhráčky se ovšem v útočné fázi dopustily kroků a o míč tak přicházejí.
17'
Andrea Očadlíková po vynikající sehrávce na levé křídlo trefuje přesně prostor u zadní tyče.
16'
Hodonín svůj útok nezakončil, jelikož mu sudí po technickém prohřešku odebírají míč ve prospěch Zlína.
15'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Adéla Baumbachová).
14'
Tóthová i v oslabení dokázala projít až na brankoviště a pěknou ranou snížit na rozdíl jediné branky.
14'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
14'
Ševčíková se také zapisuje do střeleckých statistik a prvním gólem zvyšuje na 7:5.
13'
Kříčková poté svou další brankou z levé spojky přidává šestou branku Zlína a otáčí skóre ve prospěch domácího celku.
12'
Nygrýnová využila více prostoru v obraně soupeřek a dostává skóre na nerozhodnou podobu.
11'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
11'
Kříčková uplatnila svůj důraz. Přestože byla faulována Pospíšilovou, tak dokázala vsítit čtvrtou branku Zlína.
10'
Nikola Kalinová se posléze naskočila na středu na devíti metrech a ranou do protipohybu brankářky rozvlnila síť.
9'
Ten Lenka Hradilova zkušeně proměňuje přehozením hostující gólmanky a dostává Zlín do těsného kontaktu.
9'
Při signalizované pasivitě se vytáhla domácí brankářka proti střele Kalinové a do brejku do Zlín.
8'
Nygrýnová se poté dobře probila na pravé spojce až na brankoviště, odkud ale míjí bránu Hodonína.
8'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
7'
Prostor mezi třemi tyčemi netrefily ani domácí hostující házenkářky z pozice pravé spojky.
7'
Ten však také nedokázal zakončit. Ve velké šanci se následně na levém křídle ocitla zlínská hráčka, která ovšem bránu vysoko přestřelila.
6'
Kalinová přihrála přesně z pravé spojky do rukou soupeřek, které ovšem nebyly při své útočné snaze úspěšné, a tak útočí znovu Hodonín.
5'
Pospíšilová po brance Zlína vrací hostům přesnou ranou z rychlého brejku dvoubrankové vedení.
5'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Andrea Očadlíková).
4'
Patrnčiakové se posléze povedlo utéct obraně domácích a z trháku navyšuje vedení Hodonína.
4'
Alžběta Tóthová se poté při své první střele nemýlila a Hodonín poprvé v zápase vede.
3'
Rozhodčí nyní signalizovali kroky hostujícího celku a Zlín mohl přejít do brejku. Jenže i on se dopustil technické chyby, což pochopitelně znamená ztrátu míče.
2'
Patrnčiaková ovšem potvrzuje svou střeleckou formu z průběhu sezóny a z následného protiútoku srovnává.
2'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
1'
Hradilová sedmičku bezpečně proměňuje střelou k levé tyči a posílá Zlín do vedení.
1'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
1'
A hned začínáme sedmimetrovým hodem domácího celku po faulu na brankovišti.
1'

HC Zlín: Rybníčková, Kryšková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Očadlíková, Vlková, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Matejíková.

HK Hodonín: Zvoničová, Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská.

Poslední dvě vzájemná utkání

3.3.2018 Hodonín – Zlín 23:23
22.10.2017 Zlín – Hodonín 23:20
HK Hodonín

Naopak Hodonín je po dvou duelech na posledním 4. místě bez jediného bodu. V prvním zápase sice vedl po třiceti minutách v Porubě o jeden gól, ale domácí hráčky poté duel otočily a zvítězily 24:21. Také druhé střetnutí, tentokrát před vlastními fanoušky, Hodonín nezvládl. Písek vedení, které si vypracoval v poločase, dokázal ještě navýšit a nakonec si připsal vítězství 26:21.
HC Zlín

Zlínské házenkářky vstoupily do části o udržení výborně. Po dvou zápasech mají plný počet 4 bodů a drží se na 1. místě. V úvodním měření sil vedly v domácím utkání proti Písku v poločase o čtyři branky, ale po pauze dokázal hostující celek zadělat na drama. Zlín ovšem nakonec slavil výhru 28:27. Také ve druhém střetnutí v Ostravě si odnesl Zlín do kabin čtyřbrankový náskok, který po přestávce Poruba částečně smazala. Zlínské hráčky však nakonec odjížděly domů s výhrou 21:19.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.