GBR 3. . M. Ellis, Ch. Langridge

19:32
Z badmintonu je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
19:30
Dánky nakonec slušně rozjeté utkání k vítězství nedovedly a páru Misaki Macutomová, Ajaka Takahašiová (JAP) podlehly 18:21, 21:9, 21:19. Japonky tak získávají zlaté medaile, Dánky končí na krásném druhém místě.
19:10
Vidíme třetí vyrovnaný set. Při změně stran jsou ve vedení Japonky 11:10.
18:55
Druhý set dopadl podle očekávání a Japonky jej vyhrály 21:9. Nyní uvidíme třetí a zaručeně poslední set dnešního programu.
18:48
Utkání se schyluje ke třetímu setu. Japonky vedou 16:6.
18:33
Dánky dotáhly první set do vítězného konce a vyhrály jej 21:18.
18:16
Příjemná zpráva pro badmintonovou Evropu. Pár Christinna Pedersenová, Kamilla Rytterlová (DEN) vede 11:9.
Poslední utkání, a to finále ženské čtyřhry Misaki Macutomová, Ajaka Takahašiová (JAP) – Christinna Pedersenová, Kamilla Rytterlová (DEN) bylo zahájeno.
18:00
V. Sindhuová Pusarlaová nakonec nepovolila soupeřce ani bod a postupuje do finále.
17:44
2. set je opět vyrovnaný. Indka v něm vede 11:10.
17:31
V. Sindhuová Pusarlaová (IND) získává první set v poměru 21:19.
17:17
V. Sindhuová Pusarlaová (IND) aktuálně vede 13:9.
17:16
Semifinálová dvouhra žen Nozomi Okuharaová (JAP) – V. Sindhuová Pusarlaová (IND) začíná.
16:54
Jestřábí oko potvrdilo lajnu ze servisu a to znamená, že Marcus Ellis a Chris Langridge (GBR) vyhrávají utkání v poměru 21:18, 19:21, 21:10. V turnaji tak obsazují třetí místo a berou bronz.
16:42
Zdá se, že Angličané si jdou rázně pro medaili. Ve třetím setu vedou 11:3 a chystají Číňanům dnes již třetí porážku.
16:29
Biao Chai, Wei Hong (CHN) vyhrávají druhý set a o zisku bronzu tak bude muset rozhodnout rozhodující třetí set.
16:13
Jsme v polovině druhé setu a v něm přebrali otěže Číňané, kteří zatím vedou 11:9.
16:00
Marcus Ellis, Chris Langridge (GBR) získává první sadu v poměru 21:18. Pár, který původně neměl ani postoupit ze základní skupiny má blíže k bronzovým medailím.
15:46
V polovině 1. setu je stav vyrovnaný 11:11.
15:37
4tyřhra mužů o třetí místo Biao Chai, Wei Hong (CHN) – Marcus Ellis, Chris Langridge (GBR) právě začala.
15:22
Carolina Marinová (ESP) otočila stav druhého setu a poté, co se Číňanka za stavu 18:16 zranila, bylo rozhodnuto. Španělka tak vyhrává 21:14 a 21:16 a postupuje do finále.
15:03
Číňanka začala hrát více útočně a to ji přináší zatím mírné vedení v poměru 11:9.
14:47
První set zcela po právu patří Carolině Marinové, která jej vyhrála 21:14.
14:35
Španělka vede aktuálně 11:7.
14:34
Semifinále dvouhry žen již začalo.
14:15
Kyung Eun Jung a Seung Chan Shin (KOR) proměnily třetí setbol a po vítězství 21:8, 21:17 získávají 3. místo a bronzové medaile.
14:06
Korejky vedou 16:10 a pomalu ale jistě se blíží k medaili.
14:02
Oba páry se jdou občerstvit za stavu 11:7 pro korejský pár.
13:59
Druhý set vypadá vyrovnaněji, nicméně Korejky mají stále navrch a vedou 9:5.
Boj o medaili z olympijských her vypadá poměrně jednostranně, když debl Kyung Eun Jung, Seung Chan Shin vyhrává v prvním setu 21:8.
Program dnešního dne:
13:30 – čtyřhra ženy o 3. místo – Kyung Eun Jung, Seung Chan Shin (KOR) – Yuanting Tang, Yang Yu (CHN)

14:20 – dvouhra ženy semifinále – Carolina Marinová (ESP) – Xuerui Li (CHN)

15:10 čtyřhra muži o 3. místo – Biao Chai, Wei Hong (CHN) – Marcus Ellis, Chris Langridge (GBR)

16:00 – dvouhra ženy semifinále – Nozomi Okuharaová (JAP) -
V. Sindhuová Pusarlaová (IND)

16:50 – čtyřhra ženy finále – Misaki Macutomová, Ajaka Takahašiová (JAP) – Christinna Pedersenová, Kamilla Rytterlová (DEN)
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:30.