17. června 2022 • 16:10

Nbqq z Dynama Eclot: Enterprise jsou náš kryptonit, pokud se nezadaří forsyymu Sinners nevyhrají

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Lačiho p**o vole! To odkoukáš na tréninku, směje se Podaný
Když se v NHL trefí brankář... Podívejte se, jak se to povedlo Jarrymu z Pittsburghu
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO: Vít "nbqq" Pohlot z klanu Dynama Eclot se rozpovídal před semifinále CS:GO Sazka eLEAGUE o šancích svého týmu. Jeho parta narazí na ENTERPRISE, což může být ošidné. "Jsou naším kryptonitem," přiznává. Věří, že když nezahraje forsyy, mohli by DNE v jarním splitu zvítězit.Už v sobotu se do vyřazovacích bojů Sazka eLEAGUE pustí skvadra Dynamo Eclot. Nasazená dvojka v semifinále narazí na ENTERPRISE. "Je to takový náš kryptonit. Nás vždycky v semifinále vyřadili, potrápili nás strašně moc," říká nbqq, kterému se jako jednomu z mála hráčů podařilo v základní části nasbírat dvě esa.

Zároveň Vít Pohlot poodkryl, že nálada v týmu je skvělá, semkla se parta a i forma je načasovaná v ten správný moment. Pokud DNE postoupí, předpokládá finále se SINNERS. I na ně si ale věří. Navíc v době, kdy NEOFRAG už září v barvách OG.

"Pořád tam jsou silní kluci, kteří CSko umí hrát. Podle mě bude hodně záležet na tom, jak se bude dařit forsyymu. Ale jakmile mu to nepůjde, je tu velká šance, že nevyhrajou," predikuje nbqq. Více v rozhovoru: 

Je tu velká šance split vyhrát

Jaké máte ambice před v Playoff jarního splitu Sazka eLEAGUE? 

Ambice jsou určitě ty nejvyšší. Myslíme si, že teď, jak jsou tady sestavy rozpadlé - Sinners chybí jeden hráč - tak je velká šance to vyhrát. Doufám, že se umístímě co nejlépe. 

Popsal bys vaší workflow před semifinálem?

Pracujeme vlastně nonstop, bez ohledu na to, jestli hrajeme Sazku. Budeme se více připravovat na české týmy, ale jinak se nic nezmění. Budeme makat furt stejně. 

Posunuli jste se od startu jarního splitu jako tým? 

Myslím si, že jsme se posunuli hodně. Měli jsme v dubnu velký talk, kdy jsme mluvili o všem. Co chceme dokázat, co nám vadí a co musíme udělat pro to, abychom to dokázali. Ten talk nás hodně posunul a jsme na tom ještě lépe, než na začátku. 

Co chemie v týmu? Táhnete za jeden provaz?

Myslím, že jsme si sedli skvěle. Všechno řešíme na rovinu, když nám něco vadí, řekneme si to, nikdo se tam neurazí. Nemůžu si na ten tým stěžovat. Mám spoluhráče rád a doufám, že v tomhle složení budeme ještě nějaký pátek pokračovat. 

Jak se cítíš před vrcholem první poloviny sezony ty? 

Skvěle. I když občas to tak nevypadá, občas mi to úplně nejde... ale poslední dobou jsem se dost zlepšil, jak individuálně, tak po té týmové stránce. Jsem na tom momentálně dobře a je to vidět i na těch hrách.

Semifinále sledujte na našem twitchi

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud