12. července 2022 • 14:40

Zemětřesení na CSkovém trůnu. Po aktualizaci hltv se NAVI vrací na první pozici!

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Vrána poprvé o léčení: Musel jsem to začít řešit. Aby nebylo pozdě
Mohutný šikula v „kollerovské tradici“, co klame tělem. Chybovala Slavia?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kralování FaZe Clanu je alespoň prozatím u konce. Ukrajinská organizace Natus Vincere (NAVI) se vrací zpátky na trůn. Aktualizace světového žebříčku hltv z 11. července jim přiřkla dvacetibodový náskok. Pořadím ale zamíchá ještě IEM Cologne, které se dohraje o víkendu a ve kterém figurují oba celky.FaZe Clan se v čele světového hodnocení drželi od poloviny dubna. Tehdy přerušili karrigan a jeho parťáci devítiměsíční panování NAVI (Natus Vincere). Ukrajinská organizace se pak i kvůli neúčasti na IEM Dallas propadla až na třetí místo za týmem ENCE

Poslední výsledky, včetně vítězství na lisabonském Blastu, ale s1mple a jeho kumpány vystřelily zpět na vrchol. Na prvních šesti pozicích hltv žebříčku se kromě střídání králů s novou aktualizací 11. července nic neměnilo.

Změny přišly až na sedmé pozici, na kterou se vyhoupli berlínští BIG. O dvě příčky, na devátou, se propadli švédští Ninjas in Pyjamas. Největším skokanem se stali borci z 00NATION, kteří se posunuli hned o deset pozic na celkovou devatenáctou příčku. Novým týmem v TOP30 jsou Falcons

OG s Adamem "NEOFRAG" Zouharem se drží ve světovém hodnocení na solidní patnácté příčce. Průlom mezinárodní sestavy po přestupech přišel zejména na Blastu, kde brali dělenou 3. - 4. pozici. 

SINNERS jsou na 39. místě 

Česká jednička SINNERS se po aktualizaci nachází jen devět pozic za kýženou TOP30. To s tomkeejsem v sestavě je solidní nástup. Zvedne hříšníky případná posila? A další domácí celky? ENTERPRISE jsou podle hltv 48. a Dynamo Eclot 64.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud