2. srpna 2022 • 18:25

Vyšla aktualizace žebříčku HLTV. Změn je poskrovnu, SINNERS se posunuli na 37. místo

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Zdrcený Trpišovský, Hranáč je teď NEJ stoper ligy. Co Svědík a plzeňská stopa?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Renomovaný CS:GO server HLTV vydal aktualizaci světového žebříčku. V polovině summer breaku se žádné velké změny neočekávaly. V odstavcích níže se dozvíte, jaké - spíše kosmetické - z updatu vzešly.TOP 10 zůstává neměnná. Kraluje FaZe Clan, v závěsu jsou NAVI. Pomyslný bronz drží Cloud9. Desítku uzavírají MOUZ se slovenským playerem Davidem "frozen" Čerňanským. 

O jednu pozici si polepšila americká legendární organizace Liquid, která je na 13. místě, pod ní naopak spadli dánští Heroic. Největší sešup, o pět pozic, čekal tým Sprout okupující 24. příčku. V rámci TOP30 nejvíce "poskočili" 9z, kteří se dostali do nejlepší dvacítky. 

České organizace si polepšili každá o jedno místo

Z tuzemských týmů si nejlépe nadále vedou SINNERS, kteří oproti aktualizaci z 25. července polepšili o jednu pozici a jsou 37. Věřme, že dlouho nebude trvat, aby se prokousala česká jednička do třícítky. Zatím jsou ta tam časy, kdy loni byli dokonce na 19. místě. Uvidíme, co přinesou následující týdny a měsíce.

Také o jednu příčku poskočili ENTERPRISE. Borci kolem zahraničnícho awp hráče h4rna jsou na 43. místě, což je zároveň jejich nejlepší výsledek v historii klasifikace hltv. Dynamo Eclot jsou taky v +1 skoku - nachází se na 64. pozici. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud