18. prosince 2017 • 14:40

Vánoce na Sazka Fantasy: turnaje bez omezení rozpočtu o super ceny

Autor:
TOP VIDEA
NEJ jedenáctka 1. kola MS: Sestavě vládnou Ronaldo a Mexičané NEJ jedenáctka 1. kola MS: Sestavě vládnou Ronaldo a Mexičané
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prožij vánoční náladu se Sazka Fantasy! Připravili jsme pro vás hned několik soutěží, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Mezi svátky si navíc budete moci vyzkoušet novinku - turnaje bez omezení rozpočtem. Nyní si budete moc postavit skutečně svůj vysněný tým.Ve středečním extraligovém kole 20. prosince jsme pro vás přichystali soutěž o ceny za 2 000 Kč, vstupné je zdarma. Vybírat můžete ze všech 14 týmů ligy. Největším favoritem budou hráči Komety, kteří přivítají na domácím ledě trápící se Chomutov.

V nejslavnější hokejové soutěži si také zasoutěžíme o ceny za 2 000 Kč, vstupné tentokráte bude 50 Tokenů. V úterý se představí i David Pastrňák, který má na svém kontě 11 zápasů s bodovým ziskem.

Vrchol týdne bude s anglickou Premier League. O víkendu nás čeká další soutěž „Každý vyhrává“, kde první tři místa a pak každé 100. místo až do 2000. vyhrává poukaz na 500 Kč, ostatní získají důležité Sazka Tokeny.

Sestav si vlastní tým snů a hraj o super ceny se Sazka Fantasy!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

O svátcích jsme pro vás připravili novinku. 22. až 31. prosince ve všech soutěžích hrajeme s neomezeným rozpočtem! Můžete si tak postavit skutečně svůj tým snů.

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
720p 360p

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze