11. dubna 2015 • 04:50

Trest pro Baroše? Baník by to vyhecovalo, tvrdí kouč Frňka

Autor: pta
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bitva o Eden! Přetopená kabina a hanlivý nápis v ní. Frodl: Kuchta měl sklopit uši
Eden v emotivních plamenech! Vyhrocené momenty remízové bitvy Slavie se Spartou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pořádně turbulentní týden má za sebou Milan Baroš. Nejdříve jeho kritické výroky o dění v českém fotbale na sociální síti vzbudily obrovský ohlas, v pátek pak pro kapitána Baníku kvůli svalovému zranění skončilo utkání s Bohemians 1905 už na začátku. I příští dny budou pro Baroše nabité – útočníka čekají lékařská vyšetření a ve čtvrtek půjde kvůli svým názorům přes disciplinární komisi. „Pokud by trest dostal, tým by to mohlo vyhecovat,“ domníval se trenér Petr Frňka.Baroš po utkání rozdal fanouškům desítky podpisů, ale před novináři hovořit nechtěl. „Určitě se ke všemu vyjádřím, jen ne dnes,“ vzkázal při odchodu ze stadionu. V uplynulých dnech se staly Barošovy reakce po porážce s Plzní, ve které několikrát chybovali rozhodčí na obou stranách, hlavním fotbalovým tématem v Česku.

„Tohle je víc než korupce,“ začal Baroš sérii vyjádření na Twitteru. A pokračoval dál: "Moc teď nepíšu! Ale prosím, vychovávejte své děti k tomu, aby byl sport sportem a ne tou žumpou, co tady ve fotbale teď máme!!!!" Vše pak uzavřel výzvou: "Pojďme cinkat klíčema za Dášu (předsedkyni komise rozhodčích Dagmar Damkovou ) a za (místopředsedu FAČR Romana) Berbra , můžem to změnit, já tomu věřím," napsal.

Nelze se divit, že jeho slova vzbudila mimořádný ohlas. Ale v kabině Baníku se prý nijak zvlášť neprobírala. „Dost mě mrzelo, že nakonec největší zprávou po našem utkání s Plzní bylo to, že rozhodčí kazí fotbal,“ uvedl trenér Baníku Petr Frňka. „Ale dál jsme to neřešili,“ podotkl.

Už v průběhu týdne se vyjádřil, že by Baroš měl od disciplinární komise odejít bez postihu. „Osobně si myslím, že by bylo chybou Milana trestat. Byl by to krok zpátky,“ tvrdil. Po prvním jarním vítězném zápase v lize se Frňka vyjádřil k možnosti, kdyby přece jen došlo na opačnou variantu. „Neovlivníme to, ale pokud by Milan nějaký trest dostal, tým by to mohlo ještě nakopnout a vyhecovat,“ uvedl.

CELÝ SESTŘIH: Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:2
Video se připravuje ...

Bohemians - Baník: Milan Baroš střídal už v 7. minutě
Video se připravuje ...

Zraněný Milan Baroš v zápase Baníku na hřišti Bohemians
Zraněný Milan Baroš v zápase Baníku na hřišti Bohemians

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud