Jablonský je v maléru, ale Doška uhlídal. Kouč hrozil útěkem z tiskovky | iSport.cz
1. srpna 2015 • 22:51

Jablonský je v maléru, ale Doška uhlídal. Kouč hrozil útěkem z tiskovky

Autor: kub
Teplický trenér David Vavruška se nechtěl po výhře nad Slováckem bavit o problémech stopera Jablonského. Hrozil, že odejde z tiskové konference.
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byť v pátek večer FAČR v tiskové zprávě oficiálně přiznala, že David Jablonský figuruje mezi obviněnými v korupční kauze, urostlý stoper v sestavě Teplic proti Slovácku nechyběl. A společně se spoluhráči dokázal ubránit kanonýra Libora Doška, což byl jeden z předpokladů vítězství 2:0. Kouč vítězů David Vavruška se však o svém kontroverzním svěřenci bavit odmítl.„Nebudu komentovat pana Jablonského, nezlobte se. Nesdílím s ním jednu domácnost, nevím, co se stalo, je to jeho věc, jeho problém,“ uvedl David Vavruška nejdříve. Když však přilétl na figurování Davida Jablonského v korupčním skandálu další dotaz, teplický trenér už vybouchl. „Buď se budeme bavit o utkání se Slováckem, nebo půjdu domů,“ řekl jasně.

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Slovácko 2:0


Na Jablonského výkonu se každopádně jeho citlivá situace nijak nepodepsala, společně s parťákem Michaelem Lüftnerem obávaného Libora Doška dokonale vymazali.

„Libor byl bráněn rozhodně líp než proti Dukle,“ připomněl trenér Slovácka Svatopluk Habanec týden starý zápas, v němž se Došek blýskl třemi góly. „Když na něj někdo bude hrát čistě, dá hattrick,“ naznačil také, že Lüftner s Jablonským pacifikovali Doška na samé hranici pravidel.

„Ale kdyby ho bránili jen o pět procent míň, měli by se mnou velký problém,“ dodal Vavruška už s úsměvem.

 


Články odjinud


Články odjinud