Kadlec zatím do Slovácka nejde! Stále řeší smlouvu se Spartou | iSport.cz
Michal Koštuřík
17. července 2018 • 12:11

Kadlec zatím do Slovácka nejde! Stále řeší smlouvu se Spartou

TOP VIDEA
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů? DEBATA SPORTU: Předvedla Slavia v Lize mistrů nejlepší výkony z českých klubů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Michal Kadlec a Slovácko? Ještě to není hotové! Návrat bývalého reprezentanta do mateřského klubu se komplikuje, zkušený obránce se dosud nedohodl ve Spartě na ukončení smlouvy a nejspíš přijde o první kolo na Bohemians. „My jsme Michala připravili na sezonu, jsme s ním na všem domluveni. Teď je to o tom, jak se vypořádá on se Spartou,“ nastínil ředitel klubu Petr Pojezný.Slovácko bude na třiatřicetiletého beka čekat. Kadlec s týmem absolvoval čtrnáct dní přípravy, což Sparta dovolila. Poté se však vrátil do Prahy a řeší ukončení kontraktu, který má platnost ještě na příští ročník.

„Začátek měl trošku těžší, ale jeho výkon šel hodně nahoru. To bylo pozitivní,“ uvedl trenér Michal Kordula, jenž má na pozici levého beka k dispozici aktuálně Petra Reinberka a Josefa Divíška. Jeden z nich podle všeho naskočí do duelu v Ďolíčku. „Proto je tady máme. Nezhroutíme se z toho, když Michal na sobotu nebude, “ nestresuje se Pojezný.

Všichni v klubu však nadále věří, že se Kadlecovo angažmá podaří brzy dotáhnout do zdárného konce. „Není to úplně jednoduché, ale Michal u nás chce hrát a my jsme na to připraveni,“ dodal ředitel klubu. „Růžově jsem si myslel, že tady už bude. Proto jsem ho postavil i do generálky. Ale nejsem z toho nervózní a doufám, že to dopadne dobře,“ shrnul kouč Kordula.

Slovácko je naopak domluveno se Slavií na příchodu krajního záložníka Ruslana Mingazova. Souhlasí s ním i hráč, na Moravu se údajně těší. Brzdou je však jeho zdravotní stav, má potíže s kolenem. „Ve čtvrtek jedu opět do Prahy, uvidíme, jak dopadne vyšetření. Podle toho se rozhodne, jestli sem půjde nebo ne,“ informoval Pojezný.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud