SESTŘIH: Bohemians – Slovácko 0:0. Klokani drží domácí neporazitelnost | iSport.cz
1. listopadu 2019 • 19:51

SESTŘIH: Bohemians – Slovácko 0:0. Klokani drží domácí neporazitelnost

Sparta - Kladno: Jágr se prodral obranou domácích a namazal Melkovi, 4:2 Sparta - Kladno: Jágr se prodral obranou domácích a namazal Melkovi, 4:2
Sparta - Kladno: Kudrnovu střelu muselo rozhodnout video, 1:0 Sparta - Kladno: Kudrnovu střelu muselo rozhodnout video, 1:0

Bohemians i Slovácko nadále táhnou své série. V páteční předehrávce 15. kola FORTUNA:LIGY se totiž oba týmy v Ďolíčku rozešly bez branek. „Klokani“ tak neprohráli ani v sedmém domácím zápase sezony, Moravané zase táhnou sérii šesti zápasů bez porážky a s 25 body se už dotáhli na třetí Mladou Boleslav. Bohemians jsou s 16 body na 12. místě.

První šanci měli domácí. V deváté minutě vystřelil Havel po kombinaci s Keitou z hranice vápna, ale jeho slabý pokus brankář Trmal v klidu kryl.

Slovácko poprvé zahrozilo v 21. minutě. Havlík vystihl Bartkovu přihrávku a vyslal do brejku Zajíce, jehož střelu před šestnáctkou zblokoval Bartek, který tak napravil předchozí chybu.

Ve 40. minutě Jindřiškovu přízemní střelu k tyči zkrotil Trmal nadvakrát. Na opačné straně Kalabiškova hlavička skončila těsně vedle branky, ale gólman Le Giang celou situaci jistil.

SESTŘIH: Bohemians - Slovácko 0:0. Bojovný duel nenašel vítěze
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné

Neplatícím uživatelům se videa zpřístupní následující den.

V úvodu druhé půli si poradil s nedůrazným pokusem Šašinky. V 55. minutě si na Jindřiškův roh naskočil Pokorný, ale trefil pouze střed branky. Také hosté zahrozili po standardní situaci, jenže Hofmann hlavičkoval jen do Le Giangovy náruče. Bohemians poté častěji drželi míč na kopačkách, ale výraznější příležitost kromě Pokorného hlavičky si nevypracovali.

Potřetí za sebou skončil ligový duel těchto týmů remízou. "Klokani" neprohráli v lize se Slováckem počtvrté po sobě a v Ďolíčku dokonce pošesté za sebou.

Domácí: P. Le Giang – Bartek, Hůlka, Pokorný, Podaný – M. Havel, Jindřišek (C), J. Rada, Vodháněl (77. Vaníček) – Nečas (78. Ugwu), Keita (90+3. Köstl).

Hosté: Trmal – Reinberk, S. Hofmann, Mich. Kadlec, Divíšek – Havlík, V. Daníček (C) – Kalabiška (72. Juroška), O. Šašinka, Navrátil – Zajíc (86. Sadílek).

Klíčové momenty zápasu:

Bohemians - Slovácko: Havlíkův centr sklepl Hofmann na Zajíce, vše překazil Hůlka

Bohemians - Slovácko: Na Havlíkův centr si naběhl Hofmann, ale Le Giang byl připravený

Bohemians - Slovácko: Pokorného hlavička mířila k pravé tyči, kde byl připravený brankář Trmal

Bohemians - Slovácko: Daníčkův centr nedokázal do brány nasměrovat ani Kalabiška ani Šašinka

Bohemians - Slovácko: Jindříškově střele zpoza šestnáctky chyběla razance, gólman Trmal byl pozorný

Bohemians - Slovácko: Havlovu zblokovanou střelu Trmal po střetu s Pokorným vytěsnil

Bohemians - Slovácko: Havel po narážečce s Keitou prověřil brankáře Trmala

Záložník Bohemians Jakub Rada bojuje o míč se střídajícím Janem Juroškou ze Slovácka

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava