Nechápu, proč Sparta nekoupila Tijaniho, napsal Řepka. Spustil peklo | iSport.cz
14. ledna 2020 • 10:25

Nechápu, proč Sparta nekoupila Tijaniho, napsal Řepka. Spustil peklo

Autor: kub
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po podmíněném propuštění z vězení Tomáš Řepka přiznal, že svou budoucnost vidí ve fotbale, ideálně v roli trenéra. Zatím se však profiluje především jako komentátor. Na svém instagramovém účtu uvedl, že nechápe rozhodnutí Sparty odstoupit z přestupu Mohameda Tijaniho z Jihlavy. A strhl se velký poprask.„Rozhodl jsem se, že s vámi sem tam proberu dění v českém fotbale. Zajímají mě vaše názory. Jak se díváte na kauzu Mohamed Tijani x Sparta?! Myslíte, že rozhodnutí Sparty ho nekupovat bylo správné? Díky!“ odstartoval Tomáš Řepka debatu, která rychle nabrala takové grády, že bývalý reprezentant nakonec svůj účet přepnul raději do soukromého profilu.

Stoper Tijani měl minulý týden přestoupit z druholigové Jihlavy na Letnou, jenže neprošel zdravotními testy a Sparta od přestupu odstoupila. Podle Řepky to byla chyba – zvlášť poté, co v minulosti koupila například zraněného Davida Hovorku, který se pak v dresu Jablonce a Slavie vyprofiloval mezi nejlepší stopery FORTUNA:LIGY.

„A proto nerozumím tomu, proč Tijaniho nekoupili,“ napsal Řepka s tím, že považuje za velmi pravděpodobné, že po zadákovi z Pobřeží slonoviny sáhne některý z rivalů Sparty.

„Jsem z Jihlavy, byl jsem na všech zápasech a Momo byl celý podzim zdravý a předváděl dobré výkony. Ať si koupí za 10ti násobek lempla, hlavně že projde testy. To dá rozum,“ rozohnil se _juanjz23_.

„Tak, tak, v plným rozsahu souhlas,“ opáčil mu Řepka.

Zdravotní hendikep Tijaniho, kterému v koleni de facto schází přední zkřížený vaz, což je tak trochu časovaná bomba, zkrátka za závažnou překážku Řepka na rozdíl od Sparty evidentně nepovažuje.

„Každej to má jinak. Znám spoustu fotbalistů, co křižák neměli a hráli do 35 let,“ upozornil. „Respektuju opačné názory, ale já bych Tijaniho koupil. Záleží na vkusu, ale pro mě je komplexnější než třeba Břečka, Kačaraba či Stronati.“

Řepka zareagoval i na rasistickou námitku uživatele kubisek28, který mu vzkázal: „Sparta vždycky bílá byla.“

„Našeho Bonyho jste taky milovali. Předsudky nemám rád,“ odvětil.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud