Mladík Zima už patří Slavii, podepsal smlouvu na čtyři a půl roku | iSport.cz
31. ledna 2020 • 17:45

Mladík Zima už patří Slavii, podepsal smlouvu na čtyři a půl roku

Autor: krm, mik
TOP VIDEA
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
Berdychova zpověď ve Sport Magazínu: Čím ho deptali Federer nebo Nadal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hotovo, dojednáno. Slavia v zimním přestupovém okně získala dalšího mladého hráče, s Olomoucí se dohodla na příchodu devatenáctiletého stopera Davida Zimy. Ten podle informací iSport.cz podepsal se suverénním lídrem ligy dlouhodobou smlouvu do léta 2024, Slavia za něj měla nabídnout až 30 milionů korun. Zima hned v sobotu odletí za novým klubem na soustředění do portugalského Algarve.Tři velké opory posledních let Slavii během minulých týdnů opustily. Tomáš Souček, Milan Škoda i Josef Hušbauer. A co se příchodů týče – trenérský štáb Jindřicha Trpišovského zatím sází hlavně na budoucnost.

Logo přestupů Fotbalové přestupy online >

Ze Slovácka Slavia koupila dvacetiletého Patrika Hellebranda, z Liberce si stáhla Petara Musu a Oscara, kterého už oficiálně získala během podzimu. A teď přichází další nadějné jméno. Olomoucký David Zima za Sigmu zatím odehrál jen dva ligové zápasy, Slavii přesto zaujal.

Natolik, že za něj neváhala dát částku kolem 30 milionů korun. „Náš zájem o Davida Zimu je tak velký, že jsme ochotni převzít veškerá rizika spojená s vývojem hráče. Vzhledem k současné pozici a situaci jde o velmi nadstandardní částku, kterou bychom zaplatili už teď,“ popsal před několika dny pro iSport.cz sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

SESTŘIH: Slavia - České Budějovice 3:3. Sešívaní opět nevyhráli

SESTŘIH: Slavia - Ústí nad Labem 0:1. Mistr senzačně padl, hráli Oscar i Hellebrand

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud