Sparta ho nechtěla kvůli vazu, Tijani je ale hit. Baví se o něm Slavia i další | iSport.cz
Jan Podroužek
4. února 2020 • 16:17

Sparta ho nechtěla kvůli vazu, Tijani je ale hit. Baví se o něm Slavia i další

TOP VIDEA
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
Berdychova zpověď ve Sport Magazínu: Čím ho deptali Federer nebo Nadal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

To by byl hec roku. Na Slavii se radili, jestli neoslovit Jihlavu s nabídkou na Mohameda Tijaniho. Ano, na toho, kterého Sparta nakonec nekoupila, protože se u něj objevily problémy s předním zkřížený vazem v koleni. Případný přestup prý zdaleka není před dokončením, nicméně objevují se i další zájemci o nedávno „pohřbeného“ 22letého stopera. Vyzkoušejte iSport Premium. Nyní na 30 dní ZDARMA exkluzivně v mobilní aplikaci iSport. Více ZDE >>

Už málem držel v ruce tužku, jen to na Letné podepsat. Sparťanští doktoři ale příchod Mohameda Tijaniho na poslední chvíli zarazili. Lekli se nečekaného zjištění, a sice že mladý obránce z Pobřeží slonoviny běhá s nefunkčním předním zkříženým vazem. Jiným klubům to ale, zdá se, zase tolik nevadí.

Před časem se ozval Jablonec, absenci Tomáše Břečky, který odešel do turecké Kasimpasy, má ale vyřešit spíš příchod Michala Jeřábka z Teplic, který se mezi kluby intenzivně řeší.

Další ve frontě: Mladá Boleslav. Té se ale údajně

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud