Haškova vysoká hra se Spartou. Hrozí mu pokuta v řádu desítek milionů | iSport.cz
Jan Vacek
14. března 2020 • 17:26

Haškova vysoká hra se Spartou. Hrozí mu pokuta v řádu desítek milionů

Autor: Jan Vacek
TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konec veškeré legrace. Ve sporu Martina Haška se Spartou začíná extrémně přituhovat. Nespokojený záložník svou čtvrteční jednostrannou výpovědí smlouvy kauzu nastartoval do nejvyšších obrátek. Věc nyní poputuje k právníkům, konkrétně ke sboru rozhodců Fotbalové asociace (FAČR). Pokud ti seznají, že si hráč počínal neoprávněně, čeká ho vysoký finanční postih. Ten by podle informací serveru iSport.cz mohl být až v řádech desítek milionů korun.Relativní klid zbraní, který se startem jarní části sezony zavládl mezi Martinem Haškem a Spartou, ve čtvrtek ukončil samotný hráč. V zastoupení právničky Markéty Vochoska Haindlové totiž s letenským klubem jednostranně vypověděl smlouvu.

Proti tomuto kroku se Pražané okamžitě ohradili. „Náš smluvní vztah s hráčem jednostranné vypovězení smlouvy neumožňuje, tím pádem ho považujeme za neplatné. Výpověď je s ohledem na její znění právně nepřípustná,“ uvedl generální ředitel Sparty František Čupr.

Jakmile bude Haškova výpověď formálně doručena na FAČR, asociace ji automaticky odregistruje. V tu chvíli 24letý záložník přestane být hráčem rudých, celá věc tím ale ani zdaleka nekončí. Boj se totiž přesune ke kulatému stolu, u kterého usednou právníci.

Co přesně bude následovat?

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud