Trenér Svědík pokračuje ve Slovácku: Rozhodování nebylo složité | iSport.cz
1. srpna 2020 • 16:49

Trenér Svědík pokračuje ve Slovácku: Rozhodování nebylo složité

Autor: ČTK, apr
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Liga mění pravidla: Stačí odehrát polovina duelů, častější testy, sporné stopky za ŽK
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Slovácka i nadále povede trenér Martin Svědík. Vedení klubu z Uherského Hradiště prodloužilo s šestačtyřicetiletým koučem stávající smlouvu až do léta 2023. Slovácko o tom informovalo na svém webu.„Věříme, že s trenérem Martinem Svědíkem je klub na správné cestě a že společně můžeme tým posouvat výš. Proto jsme rádi, že se nám podařilo stávající smlouvu prodloužit,“ uvedl ředitel klubu Petr Pojezný.

Svědík vede Slovácko od předloňského listopadu. V předminulé sezoně skončil tým z Uherského Hradiště v lize na 11. místě, v uplynulém ročníku prošel do nadstavbové skupiny o Evropu, kde vypadl s Bohemians 1905.

„Zájmu ze strany Slovácka si vážím. Jsem rád, že vedení přišlo s nabídkou a že jsme se dohodli. Rozhodování nebylo až tak složité. V první řadě je to o tom, jestli má práce smysl, a já vidím možnosti posouvání nejenom týmu, ale i celého klubu,“ řekl Svědík.

„Máme navíc dobrou kabinu, realizační tým, ale i vedení klubu, ať již je to ředitel nebo manažer A-týmu Veliče Šumulikoski. Společně se v rámci možností snažíme pro tým vytvořit ty nejlepší podmínky. Zapomenout nechci ani na věci kolem, jako je stadion, fanoušci a celkově i město. Když to vezmu všechno dohromady, vidím v tom smysluplnost,“ dodal Svědík, který vyznává ofenzivní hru.

V první lize má celkově z 96 odkoučovaných utkání vyrovnanou bilanci 33 výher, 32 remíz a 31 porážek. Vedle Slovácka vedl v nejvyšší soutěži i Baník Ostrava, Mladou Boleslav a Jihlavu. Byl také trenérem reprezentační dvacítky a asistentem u jednadvacítky.

1. FC Slovácko Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud