Chovanec jde trénovat do Emirátů! Je to těžký kalibr, říká šéf Bani Yas | iSport.cz
Jakub Konečný
19. června 2012 • 10:40

Chovanec jde trénovat do Emirátů! Je to těžký kalibr, říká šéf Bani Yas

TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kolonie českých trenérů v Perském zálivu hlásí nového člena! S klubem Bani Yas podepsal roční smlouvu Jozef Chovanec, někdejší generální sportovní manažer Sparty Praha. „Je to kouč těžkého kalibru a má hodně zkušeností z té nejvyšší úrovně,“ uvedl Saif Al Khaili, viceprezident klubu ze Spojených arabských emirátů, pro Sport 360.Bani Yas skončilo v této sezoně na devátém místě Pro League, neuspělo ani v asijské Lize mistrů. Ambiciózní vedení proto ukázalo dveře argentinskému kouči Gabrielu Calderonovi a místo něj angažovalo Jozefa Chovance.

Roční smlouvu s opcí uzavřel někdejší kouč české reprezentace s Bani Yas v pátek, asistenta mu bude dělat Jan Kmoch, který s ním spolupracoval i ve Spartě.

„Věříme, že pan Chovanec je dobrá volba. Moc se na spolupráci s ním těšíme,“ prohlásil Saif Al Khaili, viceprezident Bani Yas.

Jozef Chovanec vystřídá na lavičce Bani Yas Argentince Calderona
Jozef Chovanec vystřídá na lavičce Bani Yas Argentince Calderona

 
Články odjinud


Články odjinud