Sigma a posily: křídlo i sen o dvojici z „S“. Řešilo se střídání gólmana o půli

Video placeholder
SESTŘIH: Olomouc - Plzeň 1:3. Hosté obrátili zápas a zvítězili popáté v řadě
Hráči Olomouce se radují z gólu Víta Beneše
Denis Ventúra slaví úvodní gól zápasu
Jindřich Staněk rozehrává
Denis Ventúra překonal Staňka
Plzeň zvládla v Olomouci srovnat během minuty
Miroslav Koubek po zápase s Olomoucí
Jindřich Staněk se zdraví se Sampsonem Dwehem
11
Fotogalerie
Ročník 2023/24
Vstoupit do diskuse (2)

Zranění Jana Navrátila je pro Olomouc komplikací a zároveň o to větší pohnutkou k sehnání křídla, což byla potřeba, o které se na Andrově stadionu mluvilo už předtím, než se absence zkušeného záložníka potvrdila. Zvlášť když na konci podzimu chyběl i Jan Vodháněl. Podle informací iSport.cz řeší Sigma nejen Ebrimu Singhateha, ale i krajního hráče z Jablonce, a potichu sní o vypůjčení talentu ze Sparty. Na Hané rezonuje i situace mezi brankáři a poločasová přestávka posledního duelu s Plzní, kdy se kabina postavila proti vystřídání Tomáše Digani.

Ebrima Singhateh, dvacetiletý Gambijec patřící Slavii, jenž strávil podzim na hostování ve druholigové Vlašimi a nastřílel za ni osm gólů, je na roztrhání. Ráda by ho na jaře v kádru měla i Olomouc, její zástupci Afričana sledovali při utkání s béčkem Sigmy či Prostějovem.

Singhateha si na Hané dokážou představit jako alternativu k Lukáši Julišovi, k němu do dvojice i na křídlo, což je vzhledem ke zdravotním problémům Jana Navrátila a Jana Vodháněla momentálně palčivé místo.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuze (2)

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů