FORTUNA národní liga | Hvězdný Jarošík poprvé jako hlavní kouč. V Ústí bude sázet na mládí | iSport.cz
15. července 2020 • 09:27

Hvězdný Jarošík poprvé jako hlavní kouč. V Ústí bude sázet na mládí

Autor: ČTK, pav
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Dávid Hancko: NEJ stoper ligy? Připomeňte si jeho TOP 3 momenty
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty druholigového Ústí nad Labem bude trénovat Jiří Jarošík. Bývalého reprezentanta čeká premiérové angažmá v roli hlavního kouče. Dvaačtyřicetiletý Jarošík se sedmým celkem uplynulého ročníku FNL podepsal smlouvu na rok s opcí na další víceletou spolupráci.„Jednání s klubem bylo korektní a mám radost, že jsme se dohodli a že se můžu vrátit do Ústí. Táta by byl rád, škoda, že se toho nedožil. Chci uspět i kvůli němu. Můj hlavní úkol je ale vybudovat konkurenční mužstvo v úzké spolupráci s ústeckou mládeží. Takto jsme na tom s vedením klubu domluveni a mně to vyhovuje. Pracovat s mladými hráči mě baví a moc se na to těším. Věřím, že uspějeme,“ řekl Jarošík pro klubový web.

Bývalý obránce či záložník Sparty, Chelsea, CSKA Moskva nebo Celticu Glasgow, který získal mistrovský titul v Česku, Anglii, Rusku i Skotsku, odstartoval trenérskou kariéru v juniorce pražské Sparty. Poté Jarošík působil jako asistent Davida Holoubka v Liberci a v Ružomberku.

„Věřím, že to pro Armu bude pozitivní impulz. Do klubu se vrací slavný a úspěšný ústecký rodák, který je na začátku své samostatné profesionální trenérské kariéry, a je skvělé, že svou první šanci dostává právě ve svém mateřském klubu. Přejme mu všichni, aby se mu v Armě dařilo. Osobně se moc těším na naši spolupráci,“ uvedl sportovní manažer ústeckého klubu Petr Heidenreich.

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »

Vstoupit do diskuse
2
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud