FORTUNA národní liga | Dukla je z formy. Znovu ztratila body, padla s nováčkem z Blanska | iSport.cz

Dukla je z formy. Znovu ztratila body, padla s nováčkem z Blanska

1
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
Zlín - Mountfield HK: Bleskový úder Hradce, brejk proměnil Kelly Klíma, 0:1

Fotbalisty Dukly nezastihl úvod sezony v dobré formě. Pražané ve 3. kole druhé ligy překvapivě prohráli na půdě nováčka Blanska 0:1 a coby největší favorit na postup do nejvyšší soutěže podruhé ztratili body.

Dukla na hřišti outsidera zahrozila jako první, ale Buchvaldek v 19. minutě trefil pouze tyč. Domácí soupeřovy šance přežili a v 51. minutě udeřili. Po Kaniově centru se tečovanou střelou prosadil Vasiljev a zajistil Blansku nečekané tři body.

3. kolo druhé fotbalové ligy:

Blansko - Dukla Praha 1:0 (0:0)

Branka: 51. Vasiljev. Rozhodčí: Szikszay - Hájek, Horák. ŽK: Vasiljev, Buchta - Doumbia, Fábry. Diváci: 1260 (omezený počet).

1. Hr. Králové 5 4 1 0 8:3 13
2. Žižkov 4 3 0 1 8:3 9
3. Líšeň 4 2 2 0 9:5 8
4. Dukla 4 2 1 1 6:2 7
5. Ústí 4 2 1 1 6:5 7
6. Varnsdorf 4 1 3 0 3:2 6
7. Blansko 4 1 2 1 4:6 5
8. Jihlava 4 1 1 2 6:8 4