Jakub Konečný
Premium
17. prosince 2020 • 17:26

Vyšehrad po Rogozovi: lepší být čestně poslední. Pomohli i Latka a Kisel

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Sparta 2:3p. Drama rozsekl Karabec z penalty
Kaderka: buldozer bez opozice, co šel proti legendám. Ustojí skandál?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Film Vyšehrad půjde na jaře do kin, ale mnohem zajímavější příběh se odvíjí v reálných kulisách právě teď. Druholigový klub po zatčení sportovního ředitele Romana Rogoze dokončil podzimní sezonu s výraznou pomocí společnosti K2K Sports Entertainment Group hráčských agentů Karola Kisela a Martina Latky na posledním místě s jednou výhrou na kontě. Jak dál, to bude nyní úkol pro Rogozova nástupce Pavla Vandase, který naposledy působil v pražské Dukle. Vyšehrad se snažil změnit image, pomáhají i rodinné vazby, pomáhají i dva otcové současných hráčů.Vyšehrad v této sezoně křísly dvě pohromy. Nejprve hromadná nákaza COVID-19, která tým po prvních kolech uvrhla do hromadné karantény. A pak zatčení sportovního ředitele Romana Rogoze, kvůli jehož praktikám čelí Slavoj disciplinárnímu řízení. Hrozí mu například i vyloučení ze soutěže.

Podzimní část sezony tak druholigový pražský klub dokončil i díky pomoci ze strany agentury K2K Sports Entertainment Group, kterou reprezentují bývalí internacionálové Karol Kisel a Martin Latka.

„Šéf klubu Jarda Klíma je fajn člověk, který má nyní starosti. Tak jsme se rozhodli mu finančně pomoct, přidali jsme něco navíc,“ vysvětluje Kisel. Motivace tohoto kroku je přitom jasná. „Máme ve Vyšehradu své hráče, když budou hrát, bude to fajn. Z toho jsme živi,“ netají bývalý hráč Bohemians, Liberce, Sparty a Slavie.

Šlo to špatným směrem...

Na soupisce Vyšehradu má K2K čtyři své klienty:

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud