Vyškov zvyšuje náskok, rozhodl útočník z Toga. Příbram má pátou výhru v řadě

0
Soukalová s hvězdami. Květiny pro Wiererovou, Bö vysekl kompliment
Slabý Jílek ztratil kabinu a podlehl Minářovi. Olomouc v rozkladu?

Fotbalisté Vyškova zvítězili ve 13. kole druhé ligy v Jihlavě 1:0 a upevnili si vedení v tabulce. Na druhou Duklu si vypracovali sedmibodový náskok, ale Pražané mají k dobru sobotní zápas s Chrudimí. Příbram udolala Prostějov 1:0 brankou z poslední minuty a posunula se na třetí místo.

Vyrovnané a nezáživné utkání s minimem šancí rozhodl v 75. minutě Metsoko. Tožský útočník se osmým gólem v druholigové sezoně dotáhl na čelo tabulky střelců.

Vyškovský tým v závěru náskok bez větších potíží udržel. V soutěži protáhl sérii bez porážky na pět duelů, z toho počtvrté zvítězil. Vysočina nebodovala po dvou kolech a je sedmá.

Jediný gól v Příbrami vstřelil až těsně před koncem Švestka. Středočeši navázali na formu před reprezentační pauzou a vyhráli popáté za sebou. Třináctý Prostějov v tomto ročníku venku zůstává bez vítězství.

13. kolo druhé fotbalové ligy:

Jihlava - Vyškov 0:1 (0:0)

Branka: 75. Metsoko. Rozhodčí: Machálek - Arnošt, Šafránková. ŽK: Franěk - Lahodný. Diváci: 527.

Příbram - Prostějov 1:0 (0:0)

Branka: 90. Švestka. Rozhodčí: Krejsa - Dobrovolný, Kotalík. ŽK: Nkwinga - Schaffartzik, Habusta, Látal. Diváci: 725.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.