Zorro Torres ožil! Kazaň složil na lopatky zabiják v masce

Španěl Fernando Torres v dresu Chelsea proniká v zápase Evropské ligy mezi bránícími hráči Kazaně. Chelsea vyhrála 3:1 a muž v masce dal dva góly
Španěl Fernando Torres v dresu Chelsea zářil v zápase Evropské ligy proti ruské Kazani. Chelsea vyhrála 3:1 a muž v masce dal dva góly
Španělský fotbalový útočník Fernando Torres v dresu Chelsea zářil v zápase Evropské ligy proti ruské Kazani. Chelsea vyhrála 3:1 a muž v masce dal dva góly
Španělský fotbalový útočník Fernando Torres v dresu Chelsea zářil v zápase Evropské ligy proti ruské Kazani. Chelsea vyhrála 3:1 a muž v masce dal dva góly
Český gólman Chelsea Petr Čech inkasuje gól z penalty v zápase Evropské ligy s Kazaní. Chelsea vyhrála 3:1
Španělský fotbalový útočník Fernando Torres v dresu Chelsea zářil v zápase Evropské ligy proti ruské Kazani. Chelsea vyhrála 3:1 a muž v masce dal dva góly, gratuluje mu Frank Lampard.
Český gólman Chelsea Petr Čech inkasuje gól z penalty v zápase Evropské ligy s Kazaní. Chelsea vyhrála 3:1
10
Fotogalerie
rjm
Evropská liga
Začít diskusi (0)

V galapředstavení Zorra, alias útočníka Chelsea Fernanda Torrese, se proměnilo úvodní čtvrtfinále Evropské ligy mezi anglickým týmem a Rubinem Kazaň. Muž s maskou pomohl týmu ze Stamford Bridge k vítězství 3:1 dvěma trefami a alespoň trochu si napravil u fanoušků pověst spalovače. Ta jej provázela dlouhé měsíce. Ve čtvrtek večer ale ukázal, že pod maskou se stále skrývá gólový zabiják.

První gólový moment Zorra s devítkou na zádech v modrém dresu přišla v 16. minutě, kdy se k nohám španělského útočníka snesl dlouhý nakopnutý míč od Luise. Torres chtěl zakončit elegantně, to se mu ale nepovedlo.

Už už se zdálo, že mu budou fanoušci zase smát, jenže akce pokračovala a Španěl nakonec v pádu dokázal míč v pozici ležícího střelce dopravit do sítě gólmana Ryžikova. A fanoušci jásali – 1:0.

VIDEO: podívejte se na první trefu Torrese v zápase

VIDEO: třetí branka Torrese proti Kazani

Ještě před pauzou nejprve pojistil náskok „Blues“ Moses, jenže v závěru první půle přišla komplikace. V pokutovém území zahrál rukou Terry, i když paže byla u těla, sudí posoudil situaci jako penaltovou a ruský tým snížil. Český gólman Petr Čech totiž při penaltě zkusil vystihnout stranu, jenže Matcho poslal míč pod břevno do střední části branky – 2:1.

Zdálo se, že ruský tým může pomýšlet na slušný výsledek. Kazaň se pyšnila tím, že v tomto ročníku Evropské ligy na půdě soupeře ještě neprohrála zápas. Na Stamford Bridge ale padla na lopatky. Za stavu 2:1 mohl Rubin ještě živit naději, po druhé trefě Torrese však jeho šance zhasly.

Španěl udeřil dvacet minut před koncem, kdy sám rozjel gólovou akci. Pak stál i na jejím konci, kdy se prosadil po centru Maty mezi stopery a prudkou hlavičkou uklidil míč do sítě. Chelsea tak vyhrála 3:1 a do odvety si poveze dvougólový náskok.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů