31. července 2015 • 04:57

Koubka zaskočil gól i časomíra: Kolik zbývá, mi říkala paní za brankou

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
VŠECHNA VIDEA ZDE

V díži měl zaděláno na pořádnou pochutinu. Při své premiéře v pohárech atakoval Tomáš Koubek čisté konto, s pořádně hořkou ingrediencí ale přispěchal v 89. minutě Ahmed Abed. Liberec v duelu 3. předkolo Evropské ligy porazila Kirjat Šmona „jen“ 2:1.Obdržená branka mrzela jinak výborného Koubka o to víc, že střela Abeda byla tečovaná a původně asi ani nemířila mezi tyče. "Tomu hráči to sklouzlo po kopačce a letělo to mimo. Kluci chtěli blokovat střelu, bohužel to tam prošlo mezi lýtky a odrazilo se to do brány," smutnil Koubek na pozápasové konferenci.

"Teď bezprostředně převládá pocit z toho gólu, který ten dvojzápas zkomplikoval. Ale myslím, že jsme byli lepším a fotbalovějším týmem. Nic nebalíme," dodal brankář, který je v Liberci na hostování ze Sparty.

V Liberci vypadla časomíra, Koubek se ptal na čas diváků
480p 360p 240p

Během zápasu Koubek moc práce neměl, ale po hodině hry se blýskl, když vychytal osamoceného Adriana Rocheta. "On mě chtěl přehazovat. Zvednul jsem ruce a trefil mě. Prostě jsem pomohl klukům, stejně jako oni pomohli mně v minulém zápase," pragmaticky konstatoval Koubek, který v té době ani nevěděl, jaká běží minuta. Na stadionu U Nisy totiž přestala fungovat časomíra.

"Ptal jsem se paní za bránou, kolikátá je vlastně minuta. Ptal jsem se dvakrát. Nejdřív mi řekla, že je 20:27 a podruhé, že běží 84. minuta. Neměl jsem vůbec ponětí o čase," prozradila překvapivý moment ze zápasu česká jednička z nedávného evropského šampionátu jednadvacítek.

Liberci kazí radost gól z 89. minuty: Máme smíšené pocity
480p 360p 240p

Tomáš Koubek po celý zápas ukazoval, že v něm roste pro český fotbal špičkový brankář
Tomáš Koubek po celý zápas ukazoval, že v něm roste pro český fotbal špičkový brankář

Pavelka: Respekt ze soupeře byl větší, než měl být
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze