21. srpna 2015 • 04:58

Co bavilo Letnou? Dočkalovy rány, Fataiova klička i švýcarský Čech!

Autor:
Fanoušci se při zápase proti Thunu museli dobře bavit
TOP VIDEA
Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Zdeněk Ščasný výkonem svého týmu nadšený nebyl, ale fanoušci se při utkání play off Evropské ligy Sparty proti Thunu bavili. Letnou rozproudily nejen parádní góly z dílny Bořka Dočkala, ale také dvě kuriozity. Tou první byl hostující brankář, kterého díky helmě fanoušci okamžitě překřtili na švýcarského Petra Čecha, druhou pak parádní klička domácího útočníka Kehindeho Fataie.Dočkalovy nádherné rány

Stal se hrdinou. Záložník Bořek Dočkal zlomil Thun dvěma krásnými góly. Ten první padl ještě v prvním poločase, kdy se sparťanská opora opřela do míče a technickou střelou nedala brankáři šanci.

I při druhém zásahu pomohla Dočkalovi jeho vytříbená technika. Tentokrát se trefil z přímého kopu, když perfektně přestřelil zeď. Brnakář Thunu opět plachtil marně, míč skončil v síti.

720p 480p 360p 240p
Sparta - Thun: Gól Bořka Dočkala na 2:1

720p 480p 360p 240p
Sparta - Thun: Gól Bořka Dočkala na 3:1

Fataiova parádní klička

Silný, rychlý útočník. Kehinde Fatai každopádně proti Thunu dokázal, že ani s technikou nemá problémy. Sparťanská posila si krásně pohrála s obráncem soupeře u autové čáry. 

720p 480p 360p 240p
Sparta - Thun: Fataiova parádní klička

Švýcarský Petr Čech

To nešlo přehlédnout. Každého, kdo viděl brankáře Thunu Guillaume Faivreho, napadlo srovnání s českou hvězdou Petrem Čechem. Důvod byl jednoduchý, helma na hlavě. Totožná s tou, kterou nosí gólman Arsenalu. „Švýcarský Petr Čech,“ komentoval to v přímém přenosu iSport.cz Luděk Stracený.

A proč vlastně brankář Thunu musí mít helmu jako povinnou výbavu? Na konci minulé sezoně dostal během jednoho týdne dva těžké údery do hlavy. „Bolelo to, cítil jsem se malátný,“ říkal před časem Faivre.

Sparta - Thun: Za hosty chytal švýcarský Petr Čech v helmě

720p 480p 360p 240p
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Thun 3:1

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze